شمارش آغاز می شود در چوب پنبه جنوبی-مرکزی, حوزه, در نمو رنجرز GAA ifor ایرلندی انتخابات یک انتخابات قرار است سه اصلی احزاب سیاسی در اولویت اول رای در 9 فوریه سال 2020 در Cork, Ireland.

جف J Mitchell

ایرلند آغاز شمارش آرا در روز یکشنبه در یک انتخابات ملی است که خروج نظرسنجی نشان داد نشان می دهد دستیابی به موفقیت تاریخی برای جناح چپ گرایان Sinn Fein اما ترک شکسته چشم انداز سیاسی با روشن شدن مسیر به یک ائتلاف بزرگ”.

در عمده تجدید, Sinn Fein حمایت رسید 50 درصد آن را به مشترک مقام اول در 22 درصد با Gael و Fianna شکست دو مرکز-احزاب راست که تحت سلطه سیاست ایرلند برای یک قرن با توجه به نظرسنجی منتشر شده در پنج شنبه شب پس از رای گیری به پایان رسید.

اما Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند است که ابداع خود را به عنوان کشور اصلی جناح چپ حزب است و به احتمال زیاد به سقوط دو نفر دیگر به دلیل آن سابقه کمتر نامزدها برای مجلس.

اولیه شمارش به نظر می رسد به عقب خروج نظرسنجی یافته.

“من فکر می کنم این فوق العاده ترین انتخابات در تاریخ دولت و فوق العاده ترین انتخابات در تاریخ این کشور است. به دلیل افزایش Sinn Fein” گفت: Gary مورفی, استاد سیاست در دانشگاه شهر دوبلین.

نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael و رقیب Fianna موفق هستند به احتمال زیاد به سمت چپ ضربه آن را برای مقام اول در نظر صندلی — قبل از شروع آنچه که به یک پیچ و خم روند تشکیل دولت در 160 صندلی مجلس است.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار تنگ احزاب (خوب Gael و Fianna شکست) بسیار نزدیک” خوب Gael وزیر ریچارد بروتون به رویترز گفت و اضافه کرد که او را دیدم “بدون flinching در همه” خوب Gael موقعیت از امتناع حکومت با Sinn Fein.

شمارش تحت ایرلند مجتمع تک رای قابل انتقال سیستم شروع در 0900 به وقت تهران روز یکشنبه با برخی از نتایج انتظار می رود از اوایل بعد از ظهر. نهایی و به طور بالقوه تعیین کننده صندلی ممکن است پر شود و تا روز دوشنبه یا حتی بعد از آن.

Sinn Fein نقل مکان کرد از رهبری جری آدامز دیده می شود توسط بسیاری به عنوان چهره ایرا جنگ علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی — یک درگیری که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح.

اوایل برگه جدید نشان داد رهبر مری لو مک دونالد تا به حال بیش از دو برابر تعداد رای مورد نیاز برای انتخابات در حوزه. الگوی به نظر می رسد مجموعه ای به تکرار در سراسر کشور اما Sinn Fein محروم خواهد شد با داشتن تنها یک نامزد در بسیاری از چند صندلی مسابقات.

ایرلندی سه رنگ پرچم شد, پرواز در دوبلین تعداد مرکز به عنوان Sinn Fein حامیان منجر شد در یک گروه کر از ایرلندی rebel آهنگ “بیا یه سیاه و Tans” توسط دسی الیس خروجی نماینده مجلس بود که آمریکا در اختیار داشتن مواد منفجره در سال 1981.

ائتلاف معمای

خروج نظرسنجی نتیجه بهبود برای Varadkar خوب Gael در قدرت پس از سال 2011 و پس از نظر سنجی یک هفته پیش نشان داد و آن را در مقام سوم.

اما این حزب استراتژی تمرکز در سریعترین رشد اقتصادی در اتحادیه اروپا و موفقیت در مذاکره مبارزه با تروریسم در اروپا معامله است که اجتناب شود سخت مرز با ایرلند شمالی موفق به تصرف تخیل از رای دهندگان که به مراتب بیشتر متمرکز بر مسائل مانند بهداشت و درمان و مسکن که در آن Sinn Fein متمرکز شده است.

فقط 1% از خروج نظرسنجی پاسخ دهندگان گفت: بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا شد, یک عامل در چگونه آنها رای دادند ایپسوس MRBI یافت.

Fianna شکست بدل شده رفتن به ائتلاف برای اولین بار با Gael و هر دو طرف می گویند که آنها نمی خواهد حکومت با Sinn Fein با استناد به آن ایرا گذشته و مختلف سیاست های اقتصادی, معنی وجود دارد هیچ آشکار دولت تشکیل می شود.

هر دو خوب Gael و Fianna شکست را گفت: آنها را به احزاب کوچکتر به چه شکل خواهد بود به احتمال زیاد یکی دیگر از اقلیت دولت نیاز به حمایت از یکی از دو حزب اصلی اپوزیسیون نیمکت از طریق “اعتماد به نفس و عرضه کرد.”

آنها همچنین به احتمال زیاد می خواهید برای جلوگیری از دوم انتخابات که در آن Sinn Fein می تواند سرمایه گذاری.

دو طرف که باید تعویض قدرت در هر انتخابات پس از در حال ظهور از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی مشابه سیاست در اقتصاد و مبارزه با تروریسم در اروپا.

“این مسئله واقعا این است که چه نوع از اعتماد به نفس و عرضه توافق می تواند قرار دادن با هم هستند و ما در یک موقعیت که در آن است که واقع بینانه گزینه” بروتون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de