پلیس به دست جریمه و اکثر مغازه ها را بسته به ساعت قفل کردن انگلستان

بوریس جانسون را حیرت زده کرده است میلیون ها نفر از انگلیسی ها با اهمیت و سختی مستند اطلاعیه برای مقابله با کروناویروس هشدار مردم به ماندن در خانه ،

چشمگیر و تاریخی تلویزیون آدرس به ملت نخست وزیر گفت: همه مغازه ها به غیر از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باید بلافاصله ملاقات با دوستان ممنوع خواهد شد – و فقط یک شکل از ورزش یک روز اجازه خواهد داشت.

این COVID-19 مستند خواهد بود که در نیروی برای حداقل سه هفته به شرح زیر فشار در حال رشد در روزهای اخیر از دولت را بالا پزشکی مشاوران ارشد و سیاستمداران است.

اعلام کرد قدرت های دیده نشده از زمان جنگ آقای جانسون اعلام کرد: “از این شب من باید به مردم یک دستور ساده – شما باید در خانه بماند.

“از آنجا که مهم ترین چیزی که ما باید انجام دهید این است که جلوگیری از بیماری , پخش كردن, بین خانواده ها است.”

مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای زیر بسیار محدود و با اهداف:

  • برای خرید نیازهای اساسی به ندرت ممکن است
  • یک شکل از ورزش در روز – برای مثال دویدن, پیاده روی یا دوچرخه سواری – به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود
  • هر پزشکی نیاز به ارائه مراقبت و یا به کمک یک فرد آسیب پذیر
  • سفر به و از کار, اما تنها جایی که این کاملا ضروری است و نمی توان از خانه انجام می

او افزود: “که همه اینها تنها دلیل شما باید خانه خود را ترک کنند.

بیشتر از Covid-19

“شما نباید جلسه دوستان است. اگر دوستان خود بخواهید شما را به دیدار با شما باید بگویم.

“شما نباید جلسه اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود را.

“شما نباید از رفتن به خرید به جز ملزومات مانند غذا و دارو – و شما باید این کار را انجام به عنوان کمی به عنوان شما می توانید. و استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی که در آن شما می توانید.

“اگر شما به دنبال قوانین پلیس را باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن آنها از جمله از طریق جریمه و پراکنده کرده است.”

آقای جانسون افزود که این اقدامات را به اجرا در آمده بلافاصله:

  • بسته شدن تمام مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی از جمله پوشاک و فروشگاه های الکترونیکی و محل های دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت
  • بسته شدن هتل ها و خوابگاهها, تخت خواب و صبحانه campsites کاروان پارک ها و خانه های شبانه روزی برای تجاری/اوقات فراغت با استفاده از (به استثنای اقامت دائم و کلید کارگران)
  • توقف تمام تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام – به استثنای افرادی که شما زندگی می کنند با
  • توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم تعمید و مراسم اما به استثنای مجالس ترحیم

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“پارک باز باقی خواهد ماند برای ورزش اما تجمعات پراکنده خواهد بود,” او ادامه داد.

توضیح داد که چرا او را به خود گرفته است قوی عمل آقای جانسون گفت: “بدون بزرگ ملی تلاش برای توقف رشد این ویروس در یک لحظه به وجود آمد زمانی که هیچ خدمات بهداشتی در جهان احتمالا می تواند برآید; زیرا نمی خواهد به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی مراقبت های ویژه تخت به اندازه کافی پزشکان و پرستاران.

“و ما به عنوان دیده می شود در جای دیگر در کشورهای دیگر است که همچنین باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی است که لحظه ای از خطر واقعی.

“برای قرار دادن آن را به سادگی اگر بیش از حد بسیاری از مردم به طور جدی ناخوشی در یک زمان بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به آن رسیدگی – به معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ نه تنها از coronavirus اما از بیماری های دیگر نیز هست.

“پس از آن حیاتی به سرعت گسترش این بیماری است.

“زیرا که راه ما را کاهش می دهد تعداد افرادی که نیاز به درمان در بیمارستان در هر زمان به طوری که ما می تواند به حفاظت از NHS توانایی مقابله و صرفه جویی در زندگی بیشتر.

“و به همین دلیل ما درخواست شده است مردم به ماندن در خانه در طول این بیماری همه گیر.

“و هر چند تعداد زیادی هستند مطابق – و من از همه شما متشکرم – این زمان در حال حاضر برای همه ما را به انجام بیشتر.”

آقای جانسون که قبلا با حمله به اصطلاح “nanny state”, اذعان کرد: “هیچ نخست وزیر می خواهد به تصویب اقدامات مانند این.

“من می دانم که این آسیب است که این اختلال در حال انجام است و انجام خواهد شد به زندگی مردم به کسب و کار خود و شغل خود را.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را حفظ خواهد کرد این محدودیت ها به طور مداوم تحت بررسی است. ما را به نگاه دوباره در سه هفته و استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به.

“اما در حال حاضر تنها وجود دارد هیچ گزینه های آسان. راه پیش رو سخت است و آن است که هنوز هم درست است که بسیاری از زندگی را متاسفانه از دست داده بود.

“و در عین حال این هم درست است که وجود دارد راه را از طریق.

“روز به روز در ما تقویت شگفت انگیز ما بیمه خدمات درمانی با 7,500 سابق پزشکان در حال حاضر آمدن به این سرویس است.

“با زمان خرید شما – به سادگی در خانه ماندن – ما در حال افزایش ما سهام از تجهیزات ما در حال شتاب جستجوی ما برای درمان, ما در حال کار پیشگام در واکسن و ما در حال خرید میلیون ها تست کیت که ما را قادر به نوبه خود جزر و مد در این قاتل نامرئی.”

و او به این نتیجه رسیدند: “من می خواهم برای تشکر از هر کسی که کاری از تخت به ضرب و شتم ویروس.”هر کس از سوپر مارکت کارکنان به کارگران حمل و نقل به مراقبین به پرستاران و پزشکان در خط مقدم.”اما در این مبارزه با ما را می توان در هیچ شکی نیست که هر یک از ما به طور مستقیم داوطلب خدمت سربازی. هر یک از ما در حال حاضر موظف به پیوستن به یکدیگر برای جلوگیری از گسترش این بیماری و برای محافظت از ما NHS و برای صرفه جویی در بسیاری از هزاران نفر از زندگی است.”

این ساعت را چشمگیر اعلام شد که تعدادی از coronavirus موارد در انگلستان افزایش یافت به 6,650 در آخرین 24 ساعت با تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری تا 55 به 336.

بیش از آخر هفته هزاران نفر رفتند به فضاهای باز ساخت مسخره اجتماعی محدودیت فاصله

آن را نیز زیر یک آفتاب-غرق آخر هفته که در آن هزاران نفر از مردم نادیده گرفته هشدارهای رسمی به ماندن در خانه و آقای جانسون که به نظر سخت تر اقدام در عرض 24 ساعت.

او انجام تهدید خود را پس از ریاست سطح بالا کبرا جلسه سران وزرای مشاور پزشکی و دانشمندان انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس برای جلوگیری از خطر — به عنوان او خطاب به بینندگان تلویزیون به طور مستقیم از داخل 10 خیابان داونینگ.

در همین حال نمایندگان مجلس با عجله قوانین اضطراری از طریق عوام در یک روز به دولت فراگیر قدرت است که می تواند در اساسنامه کتاب برای دو سال.

اورژانس قانون شامل قدرت به بستن فرودگاه ها و اجازه می دهد پلیس به زور به مردم با علائم ویروس برای منزوی کردن, با تهدید 1000 پوند جریمه برای کسانی که حاضر به کروناویروس آزمون.

پس از اتمام تصویب آن از طریق عوام این لایحه خواهد شد مورد بحث در مجلس اعیان در روز سه شنبه و چهارشنبه و دولت امیدوار است که وجود خواهد داشت هیچ اعیان اصلاحات پس از آن می توانید دریافت تاییدیه سلطنتی و تبدیل به قانون پنج شنبه.

پیشتر وزیر امور خارجه دومینیک Raab, توصیه همه انگلیسی, مسافران برای بازگشت به انگلستان در حال حاضرقبل از هواپیمایی مسیرهای زمین مرزها و محدودیت های دیگر آن را غیر ممکن است.

او گفت: “در سراسر جهان بیشتر شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها و بیشتر فرودگاه ها در حال بسته شدن برخی بدون هیچ گونه اطلاع قبلی.

“که در آن مسیرهای تجاری وجود ندارد و کارکنان ما در حال کار دور ساعت به ارائه مشاوره و حمایت از اتباع انگلستان. اگر شما در تعطیلات در خارج از کشور هم به خانه می آیند در حال حاضر در حالی که شما هنوز هم می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>