پلیس نفوذ رمزگذاری سیستم, دستگیری صدها نفر ‘پیشرو راز جنایی زندگی’ و تصرف £54m

پلیس 746 مشکوک به بالا ردیف مجرمان درگیر در قتل و قاچاق اسلحه و قاچاق مواد مخدر پس از نفوذ به یک رمزگذاری سیستم تلفن.

در یک عملیات به رهبری ملی انگلستان Crime Agency محققان می گویند که مانع قتل قرارداد – تصرف £54m نقد و 1.5 تن کوکائین است.

تقریبا 80 سلاح گرم شده اند به زندان گرفته شده از جمله AK-47 تفنگ حمله sub-machine guns, handguns, چهار نارنجک و بیش از 1800 دور از مهمات.

National Crime Agency
تصویر: محققان کشف و ضبط £54m نقدی

در مورد دو تن از کلاس A و B و مواد مخدر از جمله بیش از 28 میلیون Etizolam قرص (خیابان والیوم) از غیرقانونی آزمایشگاهی نیز مصادره به علاوه 55 بالا-ارزش ماشین و 73 ساعتهای لوکس.

بسیاری از اهداف که در نظر گرفته خود را “نجس” – نما به عنوان احترام غولهای ثروتمند با سبک زندگی ساخته شده در سود حاصل از کسب و کار مشروع.

یک منبع گفت: “بسیاری از آنها دیده می شود دوستان و همسایگان به عنوان رکن جامعه است اما در واقعیت منجر شد راز زندگی پر زرق و برق آنها فکر خواهد رفت برای همیشه.”

هر نیروی پلیس در بریتانیا درگیر در عملیات Venetic که راه اندازی شد در ماه آوریل پس از تحلیلگران موفق به نفوذ مرموز Encrochat تلفن همراه سیستم مورد استفاده توسط سازمان جنایتکاران در سراسر جهان است.

بیشتر از انگلستان

کاربران پرداخت £1600 در یک ماه برای یک قرار دادی Encrochat گوشی ارائه می دهد که بسیار رمزگذاری شده پلت فرم های ارتباطی مورد استفاده قرار قانونی توسط افراد مشهور و روزنامه نگاران تحقیقی که از ترس هک شدن.

National Crime Agency
تصویر: در اطراف دو تن از کلاس A و B مواد مخدر ضبط شد

اما سازمان یافته باندهای جرم و جنایت از آن استفاده می شود به زیر بنای فعالیت های خود را تعویض تصاویر اسلحه و مواد مخدر برای فروش و ساخت و ساز در کد و تایمر که محو داده ها به طور خودکار.

پلیس شهری نقش کلیدی و گرفتاری 132 مظنون و تصرف £13m سرعت ثبت شده در نقد و 14 سلاح گرم از جمله عقرب زیر اسلحه و ماشین آلات.

در یک سپیده دم حمله افسران استفاده می شود متخصص counter-terror سلاح گرم افسران و نارنجک به دستگیری خطرناک مشکوک درگیر در سلاح های گرم و عمده قاچاق مواد مخدر است.

National Crime Agency
تصویر: هر نیروی پلیس در بریتانیا درگیر در عملیات Venetic

Metropolitan Police Commissioner Cressida دیک گفت: “این یک لحظه. ما شناخته شده برای سنین که برخی از جنایتکاران سازمان یافته ما در برخورد با بیش از سال, اما هرگز قادر به آن را به عدالت برای جدی ترین جرائم تبدیل شده است به رمزگذاری دستگاه آنها فکر می کردند به طور کامل غیر قابل نفوذ.

“آنها فکر می کردند که هرگز به گرفتار و قادر به استفاده از این دستگاه بدون نگرانی و این نشان می دهد که اجرای قانون قادر خواهد بود در آینده هر کجا که شما پنهان به بعد از شما آمده است. این افراد پنهان شده است برای بیش از حد طولانی است.

“بنابراین این فقط آغاز است. ما بازداشت تعداد زیادی از مردم. ما بسیاری از به دستگیری و ما خواهد بود با اخلال در شبکه های جنایتکار سازمان یافته به عنوان یک نتیجه از این عملیات برای هفته ها و ماه ها و شاید سال آمده است.

“من فکر می کنم آن است که یک تعویض بازی به دلیل آن را نشان می دهد افرادی که شما نیاز به بسیار وحشت زده از آنجا که ما در حال حاضر ممکن است پس از شما در حال حاضر بر اساس آنچه شما انجام شده است.”

National Crime Agency
تصویر: سلاح از جمله تفنگ نیز یافت شد

ملی Crime Agency گفت: محققان به کشف و ضبط 106 Encrochat گوشی های تلفن همراه در این عملیات تا کنون و مانع از قتل چند نفر از افراد بودند که به این اهداف از باندهای رقیب.

این عملیات درگیر سازمان های اجرای قانون در سراسر اروپا و تصور می شود بزرگترین تا کنون در برابر جرایم سازمان یافته قرار گرفتند.

یک باند آن را هدف قرار دادند که تصور می شد به قاچاق اسلحه و مواد مخدر از طریق یک شبکه پوشا اروپا و امارات متحده عربی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *