رئیس پلیس هشدار می دهد کسانی که دست انداختن این مستند می تواند آنها را دستگیر

یک رئیس پلیس هشدار داده است کسانی که دست انداختن coronavirus مستند که آنها را می توان دستگیر و در نهایت با یک سابقه کیفری برای عدم پیروی از قوانین.

وقتی پرسیده شد که اگر نیروی خود را خواهد بود آماده به دستگیری مردم برای چیزهایی مانند آفتاب و یا جمع آوری در گروه های بزرگ Northamptonshire رئیس پلیس پاسبان نیک Adderley گفت: “بله این یک گزینه است. آنچه من میگویم این است که ما باید واقعا جدی با این افراد در حال مرگ در هر روز است.”

نخست وزیر بوریس جانسون در آورده اقدامات سختگیرانه محدود کردن جنبش مردم در ماه گذشته در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

MANCHESTER, - MARCH 26: A giant television over the A57 Motorway urges people to stay home on March 26, 2020 in Manchester, England. British Prime Minister, Boris Johnson, announced strict lockdown measures urging people to stay at home and only leave the house for basic food shopping, exercise once a day and essential travel to and from work. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to at least 182 countries, claiming over 10,000 lives and infecting hundreds of thousands more. (Photo by Christopher Furlong/Getty Images)
خواهد شد این مستند بود برداشته است ؟

تحت مستند انگلیسی ها تنها می تواند به ترک خانه برای چهار دلیل:

  • برای خرید لوازم ضروری از جمله مواد غذایی و دارو
  • برای انجام یک شکل از ورزش یک روز به خانه
  • برای سفر به محل کار اگر آنها از خانه کار می کند
  • و برای هر نیاز پزشکی از جمله برای اهدای خون و یا ارائه کمک به یک فرد آسیب پذیر

پلیس باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن قوانین اگر مردم منطبق نیست از جمله از طریق جریمه و پراکنده کرده است.

شده اند وجود دارد ادعا می کند برخی از نیروهای overzealous در رویکرد خود را به پلیس قوانین جدید و ارشاد پس از اجتماعی فاصله اجرای اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

اما اخیر YouGov نظرسنجی نشان می دهد اکثر انگلیسی ها در حمایت از پلیس را از دست داده و این مستند تا کنون.

بیشتر از Covid-19

می آید و پس از آن گزارش شد که تعدادی از روسای پلیس می خواهید وزیران در نظر گرفتن تقویت این مستند در میان نگرانی است که یک اقلیت در حال رشد خواهد شکستن قوانین این آخر هفته عید پاک.

Police disperse cricket game in London park
پلیس متفرق کریکت بازی در پارک لندن

مدیر پاسبان Adderley گفت: نیروی حال “پا همه چیز” در Northamptonshire و می خواستم به “سنگ تیز کردن در در” اقلیت که در ادامه به شکستن قوانین.

“ما با توجه به این سه هفته برای رسیدن به این تغییر عظیم در شیوه زندگی خود را و چگونه آنها عمل” او گفت:.

“ما می کرد و بر اساس تعامل و اطلاعات و از امروز من که واقعا روشن است که اگر مردم همچنان به دست انداختن قانون است که آنها را جریمه خواهد شد و در صورت لزوم آنها را دستگیر کردند.

“قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق در اینجا در Northamptonshire – و من می شنوم از همکاران در سراسر کشور – در حال مطیع قانون است. به کسانی که مردم به من می گویند با تشکر از شما.

“این فقط یک اقلیت در حال حاضر که ما نیاز به سنگ تیز کردن در در.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

او گفت: بیمه خدمات درمانی کارگران “به خطر انداختن زندگی خود را به محافظت از ما” او به عنوان خواست عمومی به بازی بخشی خود را با ماندن در خانه.

“این تنها حق است که ما درخواست عمومی به بازی بخشی خود را” رئیس پاسبان گفت.

“در اصلی آنها هستند اما آن را که سخت از افراد است که اگر آنها حاضر, بله, آنها می توان صادر کرد که بلیط اگر آنها همچنان به امتناع از حرکت و یا رفتن به خانه به عنوان درخواست وجود دارد قدرت های دیگر است. که می تواند به این معنی است که آن دسته از افراد دستگیر خواهد شد.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>