رئیس پلیس هشدار بیش از انگلستان مستند تقسیم بریتانیا bakes

با بریتانیا جوابی نیامد و در آنچه وعده داده می شود داغترین روز از سال تا کنون, یک رئیس پلیس هشدار داده است کار خود را مشکل تر خواهد بود اگر انگلستان و اسکاتلند را در مسیرهای مختلف در مستند.

در حالی که وستمینستر دولت صحبت از یک “چهار-سازمان ملل رویکرد” برای مقابله با کروناویروس بحران وجود داشته اند نشانه هایی از تنش بین خیابان داونینگ و تفویض دولت.

A Brighton Beach Patrol officer advises people to leave the beach
تصویر: بخش هایی از بریتانیا به شمار می رود داغتر از ایبیزا و St Tropez

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon به تازگی هشدار داد که او نمی خواهد بود “تحت فشار” به “موعد مقرر” کاستن از کشور خود COVID-19 محدودیت و خواست اسکاتلندی به چوب با زمان مشاوره.

آن را دنبال نگرانی های بیش از “پیام های مخلوط” به گزارش بوریس جانسون می تواند اجازه می دهد آفتاب و پیکنیک به مجاز در انگلستان از اوایل دوشنبه.

با این حال وزیران باید پس از عنوان این اصرار وجود دارد خواهد بود نه “دراماتیک یک شبه تغییر” از مستند قوانین.

George Eustice still
هیچ ‘دراماتیک یک شبه تغییر برنامه ریزی شده برای مستند

هشدار در برابر هر گونه واگرایی پلیس اسکاتلند رئیس پاسبان ایان لیوینگستون هشدار داد که پلیس را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن اگر این اتفاق شد.

“من فکر می کنم آن را قوام عمومی پیام سخت تر مردم خواهد بود شنیدن چیزهای مختلف زمانی که آنها گوش دادن به اشکال مختلف رسانه ها گفت:” رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

بیشتر از Covid-19

“این امر می تواند سخت تر از آن بوده است اما من مطمئن هستم که پلیس قادر خواهد بود برای پاسخ به هر گونه اختلاف که سیاستمداران تصمیم بر.”

او همچنین گفت: پلیس در مرحله بعدی از coronavirus خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن به طور کلی.

آقای لیوینگستون گفت: “هر اسایش و یا هر گونه تغییر در اطراف آن که دارای سطح تمایز این که آیا آن را با محل چه که توسط بخش چه که توسط معیارهای سن یا شغل ناچار می افزاید: سطح از پیچیدگی است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

هشدار در آمد که در دماهای شدند مخفیگاه آنان برای ضربه زدن 26C (78.8 F) در اماکن دامن زدن ترس است که مردم را به چشم پوشی از این زمان اقامت در خانه مشاوره پیش از این نخست وزیر تنظیم در روز یکشنبه یک نقشه راه برای خروج از مستند.

با بسیاری از انگلستان با بهره گیری از آفتاب گرم لندن و جنوب شرق می رود به داغتر از ایبیزا و St Tropez.

در جای دیگر اوج پیش بینی شد تا 23C (73.4 F) در شمال انگلستان 21C (69.8 F) در ایرلند شمالی 20C (68F) در جنوب غربی اسکاتلند و 24C (75.2 F) در ولز است.

در پاسخ دولت خاطر نشان کرد مردم باید برای جلوگیری از بیرون رفتن و اطاعت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اما درجه حرارت را توسط شاقول آنجا که 15C (59F) در روز یکشنبه به عنوان یک آب و هوای سرد جلو حرکت می کند از بخش های شمالی اسکاتلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر