پلیس تماس برای کمک بیشتر برای مقابله با ‘خطوط شهرستان’ مواد مخدر باندهای

تداوم “خطوط شهرستان با فروشندگان مواد مخدر” به این معنی است که برخی از نیروهای پلیس ندارد و منابع آنها نیاز به مقابله با شبکه های فعال در جوامع خود.

رشد در استثماری تجارت است که می بیند و سازمان یافته باندهای مواد مخدر در حال حرکت از مناطق شهری به شهرهای کوچکتر یا روستاها رسیده نقطه که در آن وجود دارد حدود 2,000 شناسایی خطوط در کشور است.

از شهرهای ساحلی از Morecambe و بلکپول در لنکشایر باید هر دو دیده می شود باندهای مواد مخدر بارها و بارها هدف خود را در جوامع توسط commandeering را خواص و پیدا کردن جوان آسیب پذیر پیک به حرکت خود مواد مخدر برای آنها.

Police saw through a door during a drugs raid in Liverpool
ژانویه: سازمان دیده بان حمله پلیس به مواد مخدر در لیورپول

با وجود متعدد با مشخصات بالا و موفق عملیات پلیس در شهرستان افسر پیشرو در این موضوع در لنکشایر اذعان کرد که آنها نمی توانند رهگیری به عنوان بسیاری از خطوط به عنوان آنها می خواهم.

DCI ربکا اسمیت گفت: “کسانی که در حال بهره برداری آسیب پذیر کودکان آسیب پذیر بزرگسالان cuckooing با استفاده از خشونت با استفاده از تهدید آنها خواهد شد بدیهی است همگانی و ما نمره کسانی که زیر یک ماتریس به عنوان آسیب آن گروه خاصی شود و این که چگونه ما اولویت بندی آنها.

“بدیهی است که ما باید برای انجام این کار از آنجا که ما نمی کردم این منابع برای مقابله با آن است.”

او نیروی بخشی از یک هماهنگ پلیس در عملیات روز گذشته با هدف قرار دادن یک خط در حال اجرا از لیورپول به Lancashire, Cumbria و بر روی پرت در اسکاتلند است.

بیشتر از انگلستان

افسران بازداشت 36 نفر در Merseyside, پنج از Lancashire, دو, در, Cumbria و افسران انگلیسی, حمل و نقل پلیس بازداشت سه نفر در شبکه راه آهن.

کلاس مواد مخدر و یک تقلید اسلحه گرم نیز بازیافت.

The text messages offered a link to help drugs users
ژانویه: پلیس می خواهید بررسی pay-as-you go, گوشی

The home secretary is targeting county lines drugs gangs
ژانویه: دبیر خانه به ‘قطع سر مار” از باندهای مواد مخدر

پلیس قاطعانه خود را از عملیات موثر هستند اما همچنان تقاضا برای مواد مخدر به معنی این خطوط اغلب دوباره به زودی پس از آنها شکسته می شوند.

Merseyside دستیار ارشد پاسبان ایان Critchley گفت: “کسانی که مسئول این خطوط شهرستان بدبختی در بیاره به ما جوامع محلی از طریق خرید و فروش مواد مخدر و آنها نیز هدف و اجبار جوان و آسیب پذیر مردم را به انجام کار کثیف خود را.

“در اینجا در Merseyside ما را دستگیر کرده و 112 نفر و خاموش شدن 32 خطوط شهرستان از ماه نوامبر سال گذشته است.”

“وقتی که می آید به جوانان و مردم آسیب پذیر شده اند که با عنوان جرم جنایی به بهره برداری ما اطمینان حاصل شود که آنها تحت درمان حساسیت و با درک.”

در ماه اکتبر گذشته خانه, منشی, Priti پاتل اعلام کرد بودجه, افزایش 20m پوند برای کمک به مبارزه با خطوط شهرستان و به کمک آسیب پذیر بزرگسالان و کودکانی که مورد سوء استفاده باندهای جنایتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>