پلیس را به Streatham یک هفته پس از دو نفر چاقو توسط یک محکوم تروریستی که تحت نظارت است.

Sudesh امان به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط افسران در Streatham بالا, جاده, جنوب لندن, یکشنبه گذشته پس از 20 سال, برداشت یک چاقو از یک فروشگاه و استفاده از آن برای حمله به دو تماشاگران.

آمد آن 10 روز پس از او آزاد شد به صورت خودکار در نیمه راه از طریق یک حکم زندان تحویل در ماه دسامبر 2018 برای در اختیار داشتن و توزیع تروریستی اسناد و مدارک.

Sudesh Amman walks a residential street in Streatham
مخفی افسر شرح زیر است Streatham مهاجم

اسکاتلندیارد گفت: ماموران به عقب خواهد بود در این صحنه از حمله روز یکشنبه به پخش اعلامیه جذاب برای اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عنوان کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود را.

بیش از 100 شاهد شناسایی شده اند و بیش از 250 نمایشگاه شده اند کشف و ضبط با افسران نیز بررسی ساعت از فیلم دوربین مدار بسته و جستجو یک آدرس در Streatham و bishop’s Stortford در هرتفوردشایر.

فرمانده ریچارد اسمیت سر از ملاقات مبارزه با تروریسم فرماندهی گفت: “ما همچنان به انجام گسترده سوالات و تمرکز ما همچنان بر حصول اطمینان از وجود گسترده تر تهدید در ارتباط با این حادثه است.

“ما مطمئن هستیم که این یک حادثه جدا شده و ما هیچ چیز یافت می شود نشان می دهد که این چیزی بود غیر از مهاجم اقدام به طور کامل در خود دارد.”

بیشتر از Streatham حمله تروریستی

فرمانده اسمیت افزود: “در حالی که ما در حال حاضر صحبت به بسیاری از افرادی که شاهد این حمله ما هنوز مشتاق به صحبت با هر کسی که ممکن است را دیده اند چه اتفاقی افتاده است یکشنبه گذشته و که ممکن است اطلاعاتی که هنوز هم می تواند مفید به سوالات ما.

“به این منظور ما باید افسران در Streatham منطقه پنج – یک هفته از حمله – از دادن درخواست جزوات و صحبت با اعضای عمومی.”

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 2: Armed Police stand guard near the scene of the shooting after a man was shot and killed by armed police on February 2, 2020 in London, England. The Metropolitan police have said that a number of people had been stabbed during a terrorist-related incident in Streatham. (Photo by Guy Smallman/ Getty Images)
تصویر: پلیس مسلح نگهبانی در صحنه حمله
LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 02: A police officer stands guard near to the scene where a man was shot and killed by armed police on February 2, 2020 in London, England. The Metropolitan police have said that a number of people had been stabbed during a terrorist-related incident in Streatham. (Photo by Hollie Adams/Getty Images)
تصویر: افسران بازگشت به Streatham یک هفته پس از دارویی و نقدی

در همین حال یکی از افراد چاقو توسط امان در 2 فوریه هنوز دریافت درمان در بیمارستان است.

قربانی یک مرد در 40s او به شدت مجروح شد و در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

دو زن دیگر که مجروح شدند – یکی در 50s بود که چاقو و یک در 20s خود را که زخمی شده بود توسط شیشه بعد از پلیس با استفاده از یک اسلحه گرم – در حال حاضر شده است از بیمارستان مرخص شد.

Michael Gove still
گوو: ‘عمومی حفاظت باید اول’

در پاسخ به حمله دولت است هنوز هم در مواقع اضطراری ضد ترور قانون برای جلوگیری از تروریست محکوم منتشر شده در اوایل.

به عنوان بسیاری از 50 تروریست ها می تواند از زندان آزاد در این سالآمار و ارقام نشان می دهد.

امان قرار داده بود زیر 24 ساعته نظارت پلیس پس از آزادی او در 23 ژانویه به عنوان آن قابل درک است که سرویس های امنیتی تا به حال طبقه بندی شده او را به عنوان یک “بسیار مورد فردی”.

او بود که دم توسط یک پلیس مسلح تیم در روز حمله خود را.

پلیس متروپولیتن گفت: آنها در حال همکاری با مستقل اداره پلیس انجام شده است.

هر کسی با اطلاعات است که می تواند کمک به این تحقیقات می تواند در تماس با پلیس در اعتماد به نفس در 0800 789 321

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de