یک تاوه اتحاد لعنتی به شمال شرقی ما در این آخر هفته در آوردن نادر ممکن است بارش برف و ثبت دماهای پایین به برخی از مناطق.

تا 10 اینچ از برف گزارش شده در برخی از افزایش قطعات جدید برای انگلستان و خورشید و dustings دیده می شود در امتداد ساحل از مین نیوهمپشایر و بوستون به تا آنجا در جنوب منهتن.

جان کانن یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در خاکستری مین گفت: “ما تا به حال چند اینچ در بسیاری از مناطق در شرق.

“این نادر است ممکن است برف رویداد است.”

این بی موقع ممکن است آب و هوا است که به عنوان یک توصیف “یک بار در یک نسل ممکن است snowstorm”.

برف گزارش شده است در شهر نیویورک, پارک مرکزی, برابری یک رکورد در سال 1977 برای آخرین بارش برف در فصل ماساچوست نداده قابل اندازه گیری برف در ماه مه از سال 2002.

سخت ترین ضربه مناطق تپه شهر جوامع مانند قند Hill, New Hampshire است که 10.5 اینچ و Carrabasset دره در ایالت مین که دیدم نه اینچ از بارش برف, او گفت:.

بیشتر از ایالات متحده

باد به 87mph (140kph) ثبت شد روز شنبه در ماونت واشینگتن رصدخانه بالای بلندترین قله در شمال شرقی با درجه حرارت ياوه به -30C (-22F).

درجه حرارت در حال انتظار به شیب زیر -1C (30F) به صبح روز یکشنبه در بخش هایی از نیوجرسی و نیویورک و توقف اخطار صادر شده است, در بخش هایی از ایالت پنسیلوانیا.

A map from the National Weather Service shows the stark contrast in temperatures between the East Coast and West Coast
تصویر: یک نقشه از سرویس ملی آب و هوا را نشان می دهد تضاد در دماهای بین ساحل شرق و غرب

“متعدد وجود دارد یخ ساعت هشدارها و فراست مشاوره در اثر از طریق پنج شنبه صبح در سراسر مرکزی بالا دشت شمال دشت و از آلاباما به شرق” خدمات ملی آب و هوا توییتی.

آن را نیز ارسال شده نقشه در توییتر نشان دادن تضاد بین ساحل شرق و غرب با دمای هوا را تا رسیدن به 38C (100F) در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا روز یکشنبه و در 8C (46F) در ایالت مین است.

“چه یک الگو در سراسر ایالات متحده است. از آن خواهد شد گرم در آلاسکا بیش از آن خواهد شد در آتلانتا و جورجیا” گفت: AccuWeather ارشد در هوا, هواشناس برنی Rayno.

یک تاوه یک منطقه بزرگ در فشار پایین و هوای سرد در اطراف قطب شمال و جنوب.

در حال حاضر همه سال دور از آن است که شناخته شده به عنوان “گرداب” به این دلیل که هوا جریان ضد جهت عقربه های ساعت نگه داشتن هوای سرد نزدیک به قطب.

A person wears a protective face mask while walking in the snow during the coronavirus pandemic in New York City
تصویر: یک فرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که راه رفتن در برف در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در شهر نیویورک

اغلب در طول زمستان در نیمکره شمالی گرداب قطبی را تضعیف خواهد کرد ارسال قطب شمال سرد درجه جنوبی بیش از غرب میانۀ ایالات متحده و سواحل شرق.

آب و هوای زمستانی می آید دو روز پس از ورمونت شروع به محدودیت در تنیس و گلف و دیگر فعالیت های در فضای باز است که اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

فرماندار فیل اسکات sympathised با کسانی که نا امید شده توسط آب و هوا هفته بعد از اینکه در مستند.

او در توئیتر خود نوشت: “من می دانم که برف در مارس 9th, نیست, چشم خوش آمدید برای بسیاری از Vermonters فقط به ما اجازه می دهد با احتیاط, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی برای رفتن دوباره.

“اما این فقط یک تصویر لحظهای در زمان. درست مثل آب و هوا بهتر است در آینده روزهای بهتری خواهد آمد ، ما از این طریق با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de