PM تنش با دولت مشاوران گذاشته به عنوان او پین امید کریسمس

بوریس جانسون است که یک نخست وزیر که دوست دارد به تجارت در خوش بینی و امید و وجود دارد مقدار زیادی از آن بر روی صفحه نمایش در روز جمعه به او dangled چشم انداز زندگی ما قصد بازگشت به حالت عادی – و یا حوالی – در زمان برای کریسمس.

اما به عنوان او مجموعه خود را در مرحله بعدی در بریتانیا جاده به بازیابی آن را اجتناب ناپذیر است که این امر می تواند یک آدرس پر نیست و فقط با نور اما با سایه بیش از حد.

بین در حال حاضر و کریسمس می آید آغاز زمستان و چشم انداز تجدید حیات از coronavirus.

به امید بهترین (اما برنامه ریزی برای بدترین), نخست وزیر اعلام کرد £3bn از بودجه اضافی برای بیمه خدمات درمانی برای کمک به آماده شدن برای موج دوم ممکن است.

Boris Johnson stressed that he must 'weigh the advice' he is given
تصویر: بوریس جانسون تاکید کرد که او باید وزن مشاوره’ او داده شده است

او همچنین گذاشته تعهد خود را به سطح شیب دار تا تست به 500,000 تا یک روز تا پایان ماه اکتبر برای افزایش تست و ردیابی برنامه.

قدرت های جدید برای شوراهای تحمیل محلی مستندات اعلام شد به عنوان به خوبی اذعان است که جنگ با این ویروس به مراتب بیش از.

اما حتی به عنوان نخست وزیر گفت: این همه او فشرده با کاهش بیشتر از محدودیت در یک پیشنهاد به kickstart اقتصاد است.

بیشتر از Covid-19

آقای جانسون تغییر ارشاد در کار از خانه به منظور تشویق کارفرمایان به کارگران به دفاتر.

نیز وجود دارد برنامه برای باز کردن بولینگ alleys قمار و اسکیت روی غلطک از اوت و استادیوم ورزشی و مراکز کنفرانس از اکتبر.

اجتماعی فاصله می تواند شاید گیریم از ماه نوامبر است.

هشدار نسبت به موج دوم در حالی که به طور همزمان با انتشار برخی از اقدامات این محصور به تعادل دشوار است او چهره در تلاش برای مدیریت بحران بهداشت عمومی در حالی که نجات اقتصاد.

آقای جانسون اذعان کرد که برخی فکر می کنم او طرح شده بود “بیش از حد خوش بینانه” و “خطرات بیش از حد بزرگ” را به عنوان او به دنبال برای اطمینان دادن به مردم او می خواهم بر روی ترمز قرار داده و در صورت لزوم.

شاید هیچ اتفاقی که آقا پاتریک blue palace hotel ارشد مشاور علمی (CSA) و پروفسور کریس Ersin ارشد پزشکی (CMO) نمی پهلو نخست وزیر این خاص مجموعه ای از اطلاعیه ها.

می تواند آنها را واقعا تایید یک نقشه راه از مستند است که می رود در برابر برخی از توصیه های عمومی آنها خودشان ساخته اند در اطراف کار از خانه (Sir Patrick) و اجتماعی فاصله قوانین (استاد Ersin).

من درک می کنم در جلسه هیئت دولت برگزار شده در صبح روز جمعه برای ثبت نام اعلام, استاد, Ersin تاکید کرد که سطح بالایی از خطر که با این طرح و این که وزرا نیاز به رفتن به آن را با چشمان باز.

اما او نیز پذیرفته شده این بود که یک تصمیم گیری برای وزرا را.

این پیام تکرار توسط نخست وزیر در روز جمعه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وقتی که من خواسته PM اینکه آیا مشاوران او تا به حال ساخته شده خود را کمیاب از کنفرانس خبری زیرا آنها معتقد بودند طرح خود را “بیش از حد خوش بینانه’ و ‘خطرات بیش از حد بالا” آقای جانسون گفت: “هیچ”.

اما او نیز حاکی از رشد واگرایی بین علمی مشاوره و تصمیم گیری های سیاست.

“من باید استرس که CSA و CMO با ما مشاوره بدهد که ما از دوره را بسیار جدی اما در پایان تصمیمات گرفته شده توسط سیاستمداران منتخب.

“ما باید به وزن مشاوره ما و من فکر نمی کنم ما فوق العاده علمی و پزشکی مشاوران می خواهم به کسانی که تصمیم گیری برای ما و کسانی که در حال تصمیم گیری برای ما.”

این تنش گذاشته لخت. علمی مشاوران مستقیما با تمرکز بر تلاش برای کنترل این ویروس و جلوگیری از دوم سنبله.

نخست وزیر می خواهد که برای جلوگیری از بیش از حد, اما او نیز به تعادل است که در معرض خطر با دیگر بسیار مشکل فشار دادن – چشم انداز عمیق و طولانی مدت رکود است.

اگر او می تواند به مصرف کنندگان اعتماد به نفس است که این وضعیت در حال بهبود است و آنها باید دوباره به مغازه ها و کافه ها و دفتر او ممکن است قادر به اقتصاد به شدت مورد نیاز در کوتاه مدت افزایش دهد.

در اوج بحران نخست وزیر دوست داشت می گویند دولت او بود “به رهبری علم”.

در بیشتر هفته های اخیر, او گفت که او “هدایت”است.

در حال حاضر او است که توجه به آن در این دور به عنوان حاد بحران بهداشت عمومی می دهد راه را برای یک اقتصادی است.

وقتی که می آید به این فصل جدید در PM بهبود طرح وزرا و علمی مشاوران به وضوح در همان صفحه.

اما آقای جانسون مصمم است به یونجه را در حالی که خورشید در حال درخشیدن است و تقویت اقتصاد در حال حاضر قبل از زمستان طولانی می آید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>