PM ‘متوسط’ تجدید سازمان مورف به یک بحران بزرگ

آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان “متوسط” تجدید سازمان. اما آن را بدل به یک بحران بزرگ درست قبل از ظهر زمانی که ساجد جاوید رد نظر خود را reappointment به عنوان صدراعظم و به جای آن تصمیم گرفت به ترک هیچ 11.

گفته بوریس جانسون ترین مشاور ارشد که قیمت اقامت در شماره 2 کار در دولت به معنای خلاص شدن از مشاوران آقای جاوید تصمیم گرفت او می خواهم به جای راه رفتن.

آن بود با اشاره به قدرت گرفتن توسط آقای جانسون و مشاور ارشد Dominic کامینگز برای کنترل خزانه داری از هیچ 10.

جاوید: من تا به حال هیچ گزینه’ اما به ترک

“هیچ احترام وزیر را قبول شرایط ارائه شده توسط نخست وزیر امروز” گفت: آقای جاوید به او متمایل شد. “من احساس من در سمت چپ با هیچ گزینه ای برای استعفا.”

شوک خروج از شماره 2 در دولت چپ تجدید سازمان و نه به دنبال هرج و مرج.

هر دشمنی میان هیچ 10 و 11 نخست وزیر نمی خواهد که می خواستم خود را به دست صدراعظم یک ماه قبل از او با توجه به ارائه بودجه منادی در “یک دهه تجدید”.

تاریخ است که بودجه در حال حاضر در هوا و جدید به ارائه آن است که یک تجربه جدید صدراعظم آلمان شناخته شده بودن اما قادر به سبز است.

بیشتر از بوریس جانسون

اما همانطور که با تمام دولت های وزارت خزانه داری تحت آقای جاوید شد منبع جایگزین پایگاه قدرت در دولت و کلمبوس و آقای جاوید تا به حال خم که قدرت در درگیری با آقای جانسون و آقای کامینگز در ماه های اخیر.

صدراعظم تا به حال برنده مهمی را در نبرد اقتصادی صرف در انتخابات متقاعد کردن نخست وزیر به خطر اعتبار با رفتن بیش از حد در صرف وعده.

او همچنین عموم رفته به خفاش برای HS2 briefings که هیچ 10 برافراشته در برابر حتی اگر واقعی پروژه در این هفته چراغ سبز داده می شود.

در هیچ 10 دستگاه تصمیم گرفت آن را می خواست کنترل بیشتری روی صدراعظم عملیات: در این رابطه تلاش برای اتصال به آقای جاوید به یک مشترک “اقتصادی تحویل واحد” از مشاوران اجرا از هیچ 10 نصب روایت از آقای جانسون را تجدید سازمان.

آقای جاوید خروج ممکن است این اخبار اما موضوع اساسی این است که یکی از کامل فرمان و کنترل از مرکز.

Sajid Javid arrives at Number 10 Downing Street before news of his resignation is released
جاوید استعفا داد به عنوان صدراعظم

وفاداری مطلق ساختگی همه چیز است.

بدون در نظر گرفتن شایستگی و تجربه و توانایی وزرا منتقل شدند به کنار اگر آنها در نظر گرفته شد گذشته و یا موانع بالقوه.

یک کابینه منبع به من گفت 10 هیچ احساس در حال حاضر سابق ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت نمی حلقه آنها را در به اندازه کافی – مهم نیست که او صریحا ستایش بسیاری – از جمله لئو Varadkar – برای نقش خود در گرفتن Stormont تا و در حال اجرا است.

یکی دیگر گفت: Andrea Leadsom کارت شده بود مشخص شده تا کنون از او زد علیه او برای رهبری است. یک Brexiteer او دوباره منصوب در ژوئیه اما که در حال حاضر مازاد به نیاز.

آقای جاوید خود یک قهرمان بزرگ و مدافع آقای جانسون “درست کردن” دستور کار اما در Johnsonian دوران وجود دارد هیچ جایی حتی یک خرده از مخالفت.

به عنوان یک وزیر کابینه قرار داده و آن را به من به زودی پس از اخبار را شکست: “این تصمیم درست است. شما نمی توانید به خزانه کاری در تقابل با هیچ 10. این پیروزی است. بوریس هم او را تحت کنترل و یا خلاص شدن از شر او زود است.”

آقای جانسون و تیم او می خواست این را به عنوان یک تحویل کابینه و در برخی از راه ها این است که آنچه در او ایجاد شده است. خود را بالا تیم باقی مانده در هیچ شکی نیست که او انتظار دارد که مجموع وفاداری.

او به حذف هر گونه محدود کردن هر چند کوچک از کابینه خود قایق و تجدید بالای تیم است.

برخی وجود دارد که تعجب می کنم اگر او را ترک کرده است برخی از مهمترین قادر از این تیم به عنوان قیمت به صورت مطلق نظم و انضباط.

این سوال را چند ماه به عنوان پاسخ به وعده های او در طول انتخابات در سیاست داخلی و مبارزه با تروریسم در اروپا باید تبدیل به سیاست و عمل است.

Dominic Cummings, special adviser for PM Johnson, is seen at Downing Street
تصویر: دومینیک کامینگز حال درگیری با ساجد جاوید در ماه های اخیر

نیز وجود دارد یک سوال دیگر لمس در آقای جاوید استعفای نامه ای به نخست وزیر. که صحبت می کند حقیقت را به قدرت ؟

“این بسیار مهم است برای اثربخشی دولت است که شما باید از مردم در اطراف شما است که می تواند به شما روشن و مشاوره صادقانه به عنوان من همیشه به دنبال انجام” سابق صدراعظم گفت.

“من می خواهم با استفاده از شما برای اطمینان از خزانه به عنوان یک موسسه حفظ حد اعتبار به عنوان امکان پذیر است.”

آقای جانسون است که یک نخست وزیر در اوج اقتدار خود را با اکثریت شکسته مخالف و یک دستور به شکل دوباره بریتانیا. او می خواهد یک تیم اطراف او را به او را اجرا کند.

اما وجود دارد برخی که احتیاط که untrammeled قدرت متمرکز در 10 ممکن است منجر به بد تصمیم گیری.

Chancellor of the Exchequer, Sajid Javid, leaves his official residence at 11, Downing Street, in London, to make a statement to Parliament 4/9/2019
را از داعش ‘قدرت گرفتن’ تفاوت به بودجه ؟

جان مکدانل سایه صدراعظم آلمان گفت که اخبار آسمان که هر دولت نیاز به یک قوی خزانه داری.

“چرا شما نیاز به یک قوی خزانه ؟ زیرا کسی که به می گویند: “این است که سیاست درستی costed?’ شما نیاز به یک صدراعظم که می توانید انجام دهید که. شما نمی توانید به دامان سگ وجود دارد,” او گفت:.

آقای جاوید را در شوک خروج خواهد تسلط پوشش یک تجدید سازمان است که باید در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی نسبت به دنبال چگونه باید به اداره کشور به جای چه بخش و وزرای کابینه باید کنترل شود.

اما گرفتن دست در خزانه تمرکز بیشتر قدرت در آقای جانسون در سال آینده است.

کابینه ایجاد شده در تصویر خود هر یک را انتخاب و خود را متحد.

عرشه خورند اما فقط برای یک پادشاه. اما در زمان وجود خواهد داشت یک شاهزاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>