در اینجا متن کامل سخنرانی نخست وزیر قبل از ثبت آدرس به ملت.

آن است که در حال حاضر تقریبا دو ماه پس از مردم این کشور آغاز شد به قرار دادن با محدودیت در آزادی – آزادی – از یک نوع است که ما دیده هرگز قبل از در صلح و یا جنگ.

و شما نشان داده اند حس خوبی به حمایت از این قوانین به شدت.

شما قرار داده اند تا با تمام سختی های که برنامه های اجتماعی فاصله.

از آنجا که شما را در درک که به عنوان چیز ایستاده و به عنوان تجربه از هر کشور دیگری نشان داده است تنها راه برای شکست دادن coronavirus – خطرناک ترین تهدید این کشور مواجه شده است و در طول عمر من است.

و اگر چه مرگ و میر شده است غم انگیز و درد و رنج بسیار زیاد و اگر ما غمگین برای تمام کسانی که ما از دست داده اند – این یک واقعیت است که با اتخاذ آن دسته از اقدامات ما مانع این کشور از فرا گرفته بودن آنچه که می توانست یک فاجعه است که در آن مناسب بدترین سناریو بود نیم میلیون مرگ و میر.

و آن است که به لطف تلاش و فداکاری در توقف گسترش این بیماری است که میزان مرگ و میر پایین آمدن و بستری شدن در بیمارستان در حال پایین آمدن.

بیشتر از بوریس جانسون

و با تشکر از شما ما محافظت ما NHS و نجات هزاران زندگی می کند.

و بنابراین من می دانم – شما می دانید – که این امر می تواند جنون در حال حاضر به دور انداختن که دستاورد اجازه می دهد یک دوم سنبله.

ما باید باقی بماند هشدار.

ما باید همچنان به کنترل ویروس ها و صرفه جویی در زندگی می کند.

و در عین حال ما نیز باید تشخیص دهند که این کمپین در برابر ویروس است در عظیم هزینه به ما راه زندگی است.

ما می توانید آن را همه در اطراف ما در توقیف مغازه ها و رها کسب و کار و تاریک بارها و رستوران ها.

و وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که هر دو ترس از این بیماری وحشتناک و در همان زمان نیز ترس از آنچه در این دوره طولانی از عدم اجرا را انجام خواهد داد به معیشت خود و خود را روانی و جسمی خوبی بودن.

به آینده خود و آینده فرزندان خود را.

بنابراین من می خواهم به ارائه امشب – برای شما – به شکل یک طرح به آدرس هر دو ترس است.

هر دو به ضرب و شتم ویروس و ارائه اولین طرح یک نقشه راه برای بازگشایی جامعه است.

حس راه پیش رو و کی و چگونه و بر چه اساس ما تصمیم گیری برای ادامه.

من خواهد شد با تنظیم جزئیات بیشتر در مجلس فردا و در نظر گرفتن سوال از مردم در شب.

من مشورت در سراسر طیف سیاسی در سراسر چهار کشور از انگلستان است.

و هر چند نقاط مختلف کشور در حال تجربه این بیماری همه گیر در نرخ های مختلف و هر چند از آن است که مناسب به انعطاف پذیر در پاسخ ما – من باور دارم که به عنوان نخست وزیر بریتانیا – اسکاتلند و انگلستان و ولز ایرلند شمالی وجود دارد یک تصمیم قوی برای شکست دادن این با هم.

و امروز یک اجماع کلی در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد.

و من استرس می تواند.

زیرا اگر چه ما طرح آن را مشروط طرح است.

و از آنجا که اولویت ما این است که برای محافظت و صرفه جویی در زندگی ما نمی توانیم به جلو حرکت می کند مگر اینکه ما برآورده پنج آزمون.

ما باید حفاظت از بیمه خدمات درمانی.

ما باید ببینیم پایدار می افتد در مرگ و میر.

ما باید پایدار و قابل توجهی می افتد در میزان عفونت است.

ما باید مرتب کردن بر اساس چالش ما در گرفتن به اندازه کافی PPE به افرادی که به آن نیاز دارید, و بله, آن است که یک مشکل جهانی است اما ما باید آن را حل کنند.

و ما باید مطمئن شوید که هر گونه اقدامات ما نه نیروی کار نرخ تولید مثل بیماری – R – بازگشت بیش از یک, به طوری که ما باید این نوع از رشد نمایی ما رو چند هفته پیش.

و به نمودار پیشرفت ما و برای جلوگیری از رفتن به میدان یک, ما در حال ایجاد یک جدید Covid سیستم هشدار اجرا شده توسط یک مشترک جدید امنیت زیستی مرکز.

و که Covid هشدار سطح مشخص خواهد شد در درجه اول توسط R و تعدادی از coronavirus موارد است.

و در نوبه خود است که Covid سطح هشدار را به ما بگویید چه دشوار ما باید در اجتماعی ما فاصله اقدامات – پایین تر از سطح کمتر از این اقدامات است.

بالاتر از سطح سخت تر و سخت تر از ما خواهد بود.

وجود خواهد داشت پنج هشدار سطوح.

The new coronavirus slogans unveiled by Boris Johnson
تصویر: جدید کروناویروس شعارهای پرده برداری توسط بوریس جانسون

سطح یک به معنی بیماری است که دیگر در حال حاضر در انگلستان و در سطح پنج مهم ترین – نوع وضعیت ما می تواند داشته باشد حال اگر بیمه خدمات درمانی بوده است غرق شده است.

در طول دوره از مستند ما شده اند در سطح چهار و آن را به لطف خود را قربانی ما در حال حاضر در یک موقعیت برای شروع به حرکت در مراحل سطح سه.

و به عنوان ما به هر کس یک نقش در حفظ R پایین.

با ماندن هشدار و پیروی از قوانین.

و به نگه دارید هل دادن تعدادی از عفونت های پایین وجود دارد بیشتر چیزهایی که ما باید انجام دهید.

ما باید معکوس سرعت افتضاح شیوع در مراقبت از خانه و در بیمه خدمات درمانی و اگر این اعداد در حال پایین آمدن به شدت در حال حاضر وجود دارد به سادگی بیشتری انجام شود.

و اگر ما برای کنترل این ویروس پس ما باید جهان-ضرب و شتم سیستم برای تست قربانیان بالقوه و برای ردیابی تماس های خود را.

به طوری که – همه گفت: – ما در حال آزمایش به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران نفر از مردم هر روز.

ما را ساخته اند پیشرفت های سریع در تست – اما وجود دارد خیلی بیشتر به انجام در حال حاضر و ما می توانیم.

زمانی که این شروع ما تا به حال دیده می شود این بیماری قبل از ما به طور کامل نمی درک اثرات آن است.

با هر روز ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر اطلاعات.

ما درخشان نور علم بر این قاتل نامرئی و ما آن را انتخاب کنید که در آن آن را اعتصاب.

چرا که ما سیستم جدید قادر خواهد بود در زمان برای تشخیص محلی شعله ور شدن یو پی اس – در منطقه خود را به عنوان به خوبی به عنوان ما ملی عکس.

و در عین حال زمانی که من در جایی که ما امشب ما R در زیر یکی از بین 0.5 و 0.9 – اما به طور بالقوه تنها فقط زیر یک.

و اگر ما را ساخته اند پیشرفت رضایت بخش در حداقل برخی از شرایط من داده اند.

ما به هیچ وجه انجام همه آنها.

و پس از این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته است.

به جای آن ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.

و اولین گام این است که یک تغییر از تاکید است که ما امیدواریم که مردم عمل خواهد کرد در این هفته است.

ما گفت که شما باید از خانه کار می کنند اگر شما می توانید و فقط رفتن به محل کار اگر شما باید.

ما در حال حاضر نیاز به استرس است که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.

و ما می خواهیم آن را به امن را برای شما به شروع به کار. بنابراین شما باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است – از آنجا که ما باید و حفظ اجتماعی فاصله و ظرفیت خود را محدود خواهد بود.

بنابراین کار از خانه اگر شما می توانید, اما شما باید به کار اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند.

و به اطمینان حاصل شود که شما امن هستند در کار ما کار کرده اند برای ایجاد راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل COVID-امن.

و هنگامی که شما رفتن به محل کار در صورت امکان انجام این کار توسط ماشین و یا حتی بهتر از پیاده روی و یا دوچرخه سواری. اما فقط به عنوان با محل حمل و نقل عمومی اپراتورها نیز زیر COVID-secure استاندارد.

People take their daily excercise with the London skyline in the background, in Greenwich Park, south east London on April 25, 2020, during the national lockdown due to the novel coronavirus COVID-19 pandemic. - Prime Minister Boris Johnson is expected to return to work soon after his recovery from COVID-19, as pressure mounts on his government to explain how to get Britain out of lockdown. (Photo by JUSTIN TALLIS / AFP) (Photo by JUSTIN TALLIS/AFP via Getty Images)
تصویر: بوریس جانسون تشویق مردم به پیاده روی یا دوچرخه سواری به کار

و از این جمعه ما می خواهیم برای تشویق مردم به گرفتن بیشتر و حتی مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز.

شما می توانید نشستن در آفتاب در پارک محلی خودشما می توانید درایو را به مقصد دیگر شما حتی می توانید بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای خود و خانواده است.

شما باید اطاعت از قوانین اجتماعی فاصله و به اجرای این قوانین ما را افزایش جریمه برای اقلیت کوچک که آنها را شکستن.

و بنابراین هر روز با افزایش روز افزون داده های ما خواهد بود نظارت بر تحقیق و تعدادی از عفونت های جدید و پیشرفت ما در حال ساخت و اگر ما به عنوان یک ملت شروع به انطباق با شرایط من باید مجموعه ای از, پس از آن در چند هفته و ماه ما ممکن است قادر به رفتن بیشتر است.

در گام دوم – در اولین 1 ژوئن – پس از مدت نیم – ما اعتقاد داریم که ما ممکن است در یک موقعیت برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و دریافت های اولیه دانش آموزان به مدارس در مرحله آغاز با پذیرش سال 1 و 6 سال.

جاه طلبی ما این است که دانش آموزان متوسطه در مواجهه با امتحانات سال آینده حداقل برخی از زمان با معلمان خود قبل از تعطیلات. و ما در مدت کوتاهی بود تنظیم دقیق راهنمایی در مورد چگونه آن را به کار در مدارس و مغازه ها و حمل و نقل.

People walk in the sunshine in Victoria Park, east London on April 25, 2020, during the national lockdown due to the novel coronavirus COVID-19 pandemic. - Boris Johnson's government on Saturday was embroiled in a political row after it emerged his chief advisor attended meetings of the main scientific group advising ministers on the coronavirus pandemic in Britain. Downing Street was forced to deny that Dominic Cummings and another advisor, Ben Warner, were members of the politically independen
تصویر: PM گفت: مردم در حال حاضر می تواند نشستن در پارک و بیشتر در خارج از ورزش

و گام سوم – در اولین ماه ژوئیه – و موضوع را به همه این شرایط و بیشتر مشاوره های علمی; اگر و تنها اگر اعداد حمایت از آن ما خواهد شد و امید به دوباره باز کردن حداقل برخی از صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی و ارائه آنها در امن و اجرا اجتماعی فاصله.

در طول این دوره دو ماه آینده ما خواهد بود محور با صرف امید و یا اقتصادی ضرورت است.

ما در حال رفتن به محور علم اطلاعات و بهداشت عمومی.

و من باید استرس دوباره که همه از این است که مشروط آن بستگی به یک سری از Ifs.

آن بستگی دارد به همه ما – کل کشور – به دنبال مشاوره, برای مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن که R پایین.

و برای جلوگیری از عفونت مجدد از خارج از کشور, من در خدمت هستم متوجه است که آن را به زودی خواهد شد زمان – با انتقال به طور قابل توجهی پایین تر برای تحمیل شده بر مردم از آمدن به این کشور از طریق هوا.

و به این دلیل است که تلاش خود را برای رسیدن به لیگ پایین و تعدادی از عفونت های پایین در اینجا است که این اندازه گیری خواهد شد در حال حاضر موثر باشد.

و البته ما خواهد بود نظارت بر پیشرفت ما محلی, منطقه ای و ملی و اگر وجود دارد در حال شیوع و اگر مشکلی وجود دارد, ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز.

ما شده اند از طریق اولیه اوج – اما آن را در حال پایین آمدن از کوه است که اغلب خطرناک تر است.

ما یک مسیر و ما باید یک برنامه و هر کس در دولت است که همه گیر فشار و چالش برای نجات زندگی, بازگرداندن معیشت و به تدریج بازگرداندن آزادی که ما نیاز داریم.

اما در پایان این برنامه است که هر کس باید کار کند.

و هنگامی که من به آنچه شما انجام داده اند در حال حاضر.

صبر و عقل سلیم شما نشان داده اند.

شکیبایی از سالمندان که انزوای ما همه می خواهم به پایان به همان سرعتی که ما می توانیم.

باور نکردنی شجاعت و سخت کوشی ما بیمه خدمات درمانی کارکنان مراقبت از ما کارگران است.

از خود گذشتگی و ایثار از تمام کسانی که در هر قدم از زندگی است که به ما کمک به ضرب و شتم این بیماری است.

پلیس, رانندگان اتوبوس, قطار, درایور, داروسازان, سوپر مارکت, کارگران, راه hauliers, bin, جمع, پاک کننده امنیت سپاه پاسداران پستی کارگران و معلمان ما و یک هزار بیشتر است.

دانشمندان که در حال کار دور ساعت برای یافتن یک واکسن.

زمانی که من فکر می کنم میلیون ها نفر از اعمال روزمره از مهربانی و کردار که در حال انجام در سراسر این کشور است.

و که کمک کرده اند تا ما را از طریق این مرحله اول.

من می دانم که ما می توانیم با استفاده از این برنامه به ما از طریق بعدی.

و اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با آن خرما و اگر این سطح هشدار نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به سادگی صبر کنید و تا زمانی که ما آن را درست کردم.

ما دوباره از این اهریمنی بیماری است.

ما دوباره به بهداشت و سلامت قوی.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

و هر چند انگلستان تغییر خواهد کرد با این تجربه من معتقدم که ما می تواند قوی تر و بهتر از همیشه قبل از.

بیشتر انعطاف پذیر تر و نوآورانه تر از لحاظ اقتصادی پویا بلکه بیشتر سخاوتمندانه و بیشتر به اشتراک گذاری.

اما در حال حاضر ما باید اقامت هشدار و کنترل این ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de