ساعت خواهد بود و تعریف شده توسط رهبری او به بریتانیا وارد آن تاریک ترین ساعت

آن است که 100 روز پس از بوریس جانسون برنده یک محافظه کار صندوق های رای پیروزی در یک مقیاس دیده نشده از روز مارگارت تاچر.

در اینجا او یک نخست وزیر با اکثریت پارلمانی برای مطابقت با جاه طلبی خود را برای ساخت یک پست-Brexit مدینه فاضله از زیرساخت های بهتر در سراسر بریتانیا و فرصت برای همه بیش از پنج سال است.

به جای آن او خود را میبیند مبارزه نامرئی دشمن است که از هم میپاشد اقتصاد کشور و جامعه و سلامت آن است. تصمیمات او را به عنوان نخست وزیر به صورت روزانه کمک خواهد کرد که تعیین چگونه بسیاری از شهروندان زندگی می کنند و یا می میرند.

preview image
در: ساعت و صدراعظم را به روز رسانی

او را آزمایش شبیه هیچ دیگر رهبر پس از سر وینستون چرچیل در طول جنگ جهانی دوم است. چگونه او را حمل به کشور از طریق این بحران را تعریف رهبری و تعیین میراث او.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به جهنم” است که چگونه آقا نیکلاس Soames سابق محافظه کار MP و چرچیل نوه توصیف کرد نخست وزیر مخمصه به من. “باید آن را وحشتناک و باید به او خسته شود.

“اما به عنوان پدر بزرگ من استفاده می شود به می گویند:” اگر شما یک خرس در اتاق خواب خود را, آن را نه یک موضوع از گمانه زنی’ – شما فقط باید برای مقابله با آنچه که شما رو به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید.”

و تا کنون به عنوان ضریب اطمینان اقتصادی کاهش یافته است از طریق کف و سطح اضطراب ratcheted تا این کشور را در پشت خود نخست وزیر, با 59 درصد از مردم گفت: آنها معتقد بودند که دولت با دست زدن به این بحران به خوبی با توجه به YouGov/اخبار آسمان نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

بیشتر از بوریس جانسون

روزانه کنفرانس های مطبوعاتی او جبهه flanked توسط خود unflappable افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel تبدیل به نان و کره از یک ملت گرسنه برای اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

مقیاس و سرعت تغییر سردرگم و عمومی هستند تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات و پاسخ. کارمندان مراقبت های بهداشتی کارگران, دانشمندان, دولت مشاوران و وزرا همه تقلا سعی کنید به دنده تا برای یک بحران است که در حال اجرا همه ما است.

Britain's Prime Minister Boris Johnson arrives to address a news conference to give a daily update on the government's response to the novel coronavirus COVID-19 outbreak, inside 10 Downing Street in London on March 19, 2020. (Photo by Leon Neal / POOL / Getty Images) (Photo by LEON NEAL/POOL/AFP via Getty Images)
تصویر: بوریس جانسون برنده انتخابات عمومی 100 روز پیش

اشتباهات ساخته خواهد شد و اطلاعات خواهد بود miscommunicated مناطق است که نیاز به توجه خواهد بود نادیده گرفته شده است.

و نمی توان برای همه از اضطراب رنج نا امیدی و غم و اندوه است آقای جانسون; آن است که وزن بزرگ برای هر کسی که به خرس.

او یک مشکل خط به آج. آقای جانسون باید تحویل مردم بد خبر به صورت روزانه در حالی که همچنین به نوعی تلاش برای رالی بسیار ترسیده ملت است.

Coronavirus global pandemic
چگونه COVID-19 را تحت تاثیر قرار خلق و خوی از انگلستان ؟

وخامت اوضاع در زمان حک شده است به صورت خود را. او نگاه مثبت ashen روز دوشنبه گفت: کشور افراد مسن را به خود منزوی و که همه ما باید برای جلوگیری از معاشرت و سر خم کردن در خانه ما اگر کسی در خانواده تا به حال سرفه یا متوسط.

او می داند که این اخبار تنها برای به دست آوردن بیشتر و بیشتر دشوار است به این بیماری شروع به گسترش به طور گسترده تر و ادعا می کنند بیشتر و بیشتر زندگی می کند.

شما فقط باید به نگاه به ایتالیا – چند هفته طول اپیدمی منحنی از ما – که در آن وجود دارد در حال حاضر شده است 4,032 مرگ و میر و بیش از 47,000 موارد است.

به شدت از این وضعیت این است که او را مجبور به بازی در نقش حزن انگیز و مستقیم نخست وزیر – و نه خود شخصیت. او غریزه است که به جذابیت و گول زدن مخاطب است. این است که یک سیاستمدار که معاملات در bonhomie به خلع سلاح مخالفان خود. خوش بینی خود را, کمک به پیروزی او را عظیم اکثریت و می تواند ویرانگر ابزار سیاسی است.

اما تلاش خود را برای تزریق برخی از “boosterism” به سلامت نبرد با اعلام بریتانیا می تواند “ارسال coronavirus بسته بندی” در دوازده هفته خطرناک است. در تلاش برای بلند کردن مردم خود او در خطر است از دستفروشی امید کاذب.

وعده خود را به نوبه خود جزر و مد به سادگی نمی مطابقت با واقعیت است. مقالات رسمی می گویند به وضوح سخت اجتماعی فاصله تقریبا قطعا باید برای ادامه مدت شش ماه به منظور پایمال کردن بیمه خدمات درمانی.

من گمان می کنم او در تلاش را به مردم امید یک جدول زمانی آنها می تواند اداره کند که خود را در حال تغییر زندگی می کند احساس می کند خسته کننده باشد.

این کشور به آقای جانسون خوش بینی و اعتقاد در بریتانیا در ماه های آینده. اما آن را نیز نیاز – و شاید بیشتر – نخست وزیر با خونسردی و gravitas.

شما فقط باید برای نگاه در حمایت از اقدامات روز جمعه اعلام کرد به این است که از لحاظ اقتصادی و سلامت بحران دیده نمی شود در طول عمر.

دولت بسته شدن کشور propping تا کسب و کار و پرداخت دستمزد آقای جانسون است که به طور موقت nationalising اقتصاد ما: هنگامی که او برنده انتخابات او انتظار ندارد که باید به انجام این کار است.

مانند چرچیل در سال 1940 او پیشرو کشور از طریق بی سابقه ملی اضطراری است.

او موفق به کسب قدرت برای تغییر بریتانیا از طریق صندوق های رای, اما در حال حاضر بوریس جانسون است که مجبور به بازنویسی قوانین اقتصاد و جامعه در پشت یک بیماری همه گیر است که اساسا تغییر نه فقط در کشور ما بلکه کل جهان است.

ما در مورد ورود به مرتب کردن بر اساس از تاریک ترین ساعت ما تا به حال برای تحمل و قدرت برای چند دهه. آقای جانسون را تعریف شده در چگونه به خوبی او ما را از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>