ارشد محافظه کار مجلس خواستار بوریس جانسون در نظر گرفتن تاخیر در انتشار این هفته نتایج GCSE تا زمانی که این مشکلات با یک سطح حل و فصل شده است.

نخست وزیر تحت فشار به دخالت برای پایان دادن به تعمیق A-سطح بحران در انگلستان در حال رشد در میان خشم در میان دانش آموزان, معلمان و نمایندگان مجلس از جمله از حزب خود.

همان بحث الگوریتم است که مورد استفاده برای تعیین پنجشنبه گذشته یک سطح نتایج استفاده از ظرف خارج GCSE نمرات این هفته جرقه ترس است که میلیون ها نفر از دانش آموزان می توانید ببینید نمرات خود را کاهش داد و پس از شیوع کروناویروس لغو امتحانات.

The exams themselves were cancelled because of the coronavirus epidemic
چگونه یک سطح الگوریتم کار می کند

آن را در حال حاضر پیشنهاد شده توسط ارشد محافظه کار MP که دولت ممکن است نیاز به تاخیر در انتشار نتایج GCSE تا زمانی که آن را می توانید مطمئن شوید که سیستم درجه بندی عادلانه است.

رابرت Halfon, صندلی های مجلس عوام کمیته آموزش و پرورش گفت, اخبار آسمان که دولت نیاز به در نظر گرفتن احتمال “خیلی سریع”.

او گفت: امتحانات تنظیم کننده Ofqual “نیاز به متقاعد کردن مدارس” در طی چند روز آینده آن الگوریتم خود را “عادلانه” و این که دولت باید در نظر بگیرید که آیا امتحانات سیستم “عادلانه و قوی” در غیر این صورت اعتماد به نفس در GCSEs “تضعیف خواهد شد”.

“ما نیاز به… عادلانه تر گسترده تر تجدید نظر سیستم که هر کسی که احساس می کند که خود را به درجه ناعادلانه است قادر به درخواست تجدید نظر… با یک چرخش سریع,” او اضافه شده است.

بیشتر از یک سطح

آقای Halfon همچنین گفت که “در شش ماه گذشته بوده است یک فاجعه ملی برای میلیون ها نفر از کودکان” و نیل شکاف رشد خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آن را پس از سابق محافظه کار وزیر آموزش و پرورش پروردگار بیکر که به معرفی GCSE سیستم در اواخر 1980s, گفت که نتایج GCSE باید با تاخیر دو هفته با توجه به الگوریتم.

“A-نتایج سطح تولید کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از ناعادلانه و به سختی قابل توضیح تنزل رتبه” او در بیانیه ای گفت.

“آنها کمک کرده اند کوچکتر مدارس خصوصی اما آمار روشن تر دانش آموزان در یک ضعیف در مدرسه دولتی. آن را تعجب آور نیست که احزاب مختلف با توجه به اقدامات قانونی.

“اگر شما در یک سوراخ, توقف حفر.”

Students angry about A Level results being downgraded hold demonstrations in Cardiff and London
‘بی معنی ميانگين نمرات سرقت آتی’

اما وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون و Ofqual در حال بنا به گزارش ها در تقابل با یکدیگر بیش از بهترین راه برای ادامه.

تلگراف می گوید که سران Ofqual می خواهید دولت به U-نوبه خود در نتایج جستجو و اجازه می دهد دانش آموزان اهدا می شود را پیش بینی نمرات.

آقای ویلیامسون بارها تحت فشار قرار دادند پشت در با استفاده از پیش بینی نمرات بیش از ترس است که آن می تواند منجر به درجه تورم و بی ارزش نتایج.

حدود 280,000 دانش آموزان در انگلستان دیدم خود را به یک سطح نمرات سقوط یک درجه و یا بیشتر از آنها پیش بینی شده نتایج زیر به معرفی “اعتدال” الگوریتم که در محل قرار داده شد و پس از coronavirus مستند منجر به امتحانات لغو شدن.

سردرگمی بیشتر اضافه شد به ردیف در شنبه شب هنگامی که Ofqual خود کناره معیارهای ساختگی نتایج آزمون در نظر گرفته شود به عنوان اساس یک درخواست تجدید نظر کرد و گفت آن را بررسی سیاست.

Prime Minister Boris Johnson has defended the A-level results announced in England as 'robust and reliable'
PM دفاع یک-نتایج سطح به عنوان ‘قوی’

وزارت آموزش و پرورش (DfE) است و پس از تلاش برای اطمینان بخشیدن به دانش آموزان بیش از چگونگی روند تجدید نظر خواهد شد و کار به عنوان بسیاری از آنها را از دست دانشگاه مکان با توجه به نمرات خود را در حال کاهش است.

در بیانیه ای که اواخر روز یکشنبه یک DfE سخنگوی گفت: “صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان دریافت کرده اند محاسبه درجه است که آنها را قادر به پیشرفت به مرحله بعدی آموزش و پرورش خود را و یا به کار می کنند.”

کار ادعا کرد که یک سطح نتایج ردیف بود “شکست مفتضحانه تبدیل تراژدی به کمدی” را به عنوان آنها به نام نخست وزیر به “گرفتن”.

حزب رهبر آقا Keir Starmer توییتی گفت: “هفته از هرج و مرج و سردرگمی و بی کفایتی. ما نیاز به بازگشت به مدرسه برای ارزیابی یک سطح نتایج و اقدام فوری برای جلوگیری از همین بی عدالتی برای GCSE دانش آموزان است.

“بوریس جانسون شده است نامرئی در طول این بحران است. او نیاز به مسئولیت شخصی و رفع آن است.”

Sky News
یک سطح نتایج: برندگان و بازندگان

در همین حال فعالان وعده داده اند شروع به بالا دادگاه علیه آقای ویلیامسون و Ofqual این هفته مگر آنها انجام climbdown در استفاده از algorithim.

Jolyon موآم QC که سران این قانون خوب پروژه گفت: Sky News گفت: “امروز صبح ما با ارسال نامه ای به Ofqual کپی در گاوین ویلیامسون.”

او گفت: این نامه با اشاره به عدم وجود یک “معنی تجدید نظر در سیستم برای inidividual دانش آموزان غیر قانونی است” سیستم “بسیار ناعادلانه و همچنین به طور غیر قانونی” و Ofqual است “قانونی موظف به اطمینان حاصل شود که دقیق نمرات تحویل داده می شوند”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de