ساعت زیر آتش بیش ادعا مراقبت از خانه ‘را دنبال نمی کند روش’

بوریس جانسون ادعا می کنند که “بیش از حد بسیاری از” مراقبت از خانه های “واقعا به دنبال روش” در طول coronavirus بحران شده است را محکوم کرد به عنوان “نه دقیق و نه خوش آمدید” توسط کارفرمایان صنعت.

در طول سفر به گول یورکشایر در روز دوشنبه نخست وزیر خواسته شد تا در مورد نظرات از NHS England, رئیس, Sir Simon Stevens – کسی که می خواهد برای دیدن برنامه به اندازه کافی صندوق بالغ اجتماعی به بخش مراقبتهای ظرف یک سال.

Boris Johnson says 'we need to think about our social care package'
‘بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه ها را دنبال نمی کند روش’

آقای جانسون در جواب گفت: “یکی از چیزهایی که این بحران نشان داده است که ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما سازماندهی اجتماعی ما بسته مراقبت بهتر و چگونه ما مطمئن شوید که ما پس از نگاه مردم بهتر است که در مراقبت های اجتماعی.

“ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند اما ما در حال یادگیری درس های تمام وقت.

“مهم است که به صندوق آنها را به درستی… اما ما نیز به دنبال راه هایی را به مطمئن شوید که به بخش مراقبتهای طولانی مدت است که به درستی سازماندهی و پشتیبانی می کند.”

نخست وزیر این اظهارات باعث خشم از مراقبت از کارفرمایان با آقای جانسون گفت: برای جلوگیری از یک “بازی سرزنش” بیش از تاثیر COVID-19 در مراقبت از خانه.

ویک Rayner, مدیر اجرایی ملی مراقبت های فروم که نشان دهنده 120 از انگلستان مراقبت اجتماعی موسسات خیریه استقبال نخست وزیر به رسمیت شناختن نیاز به سرمایه گذاری مناسب.

بیشتر از بوریس جانسون

اما او افزود: “آقای جانسون نظرات در رابطه با مراقبت از خانه” را از روش های نه دقیق و نه خوش آمدید.

“دولت هدایت آمده است به بخش متوقف می شود و شروع می شود – با سازمان های دست و پنجه نرم کردن با بیش از 100 قطعه از هدایت اضافی در شماره همان روز که همراه با درک درستی از عملیاتی مفاهیم عملیاتی خدمات مراقبت.

“ارائه دهندگان مراقبت های منتقل شده به اتخاذ این روش های جدید به طور مداوم در سرعت و با صداقت است.”

او افزود که نخست وزیر باید شروع “تبدیل شماره گیری نمایید تا در اصلاحات و پایین در سرزنش”.

Coronavirus deciding who dies care home doco
Coronavirus: تصمیم گیری که می میرد

مایک Padgham صندلی مستقل مراقبت گفت: “ما نباید وارد شدن به بازی سرزنش و آن اشتباه است به انتقاد مراقبت و پرستاری در خانه در این زمان.

“این است که ارزش به خاطر سپردن است که در ماه فوریه دولت سازمان بهداشت عمومی انگلستان گفت: خانه های آن را” بسیار بعید است که مردم دریافت مراقبت در خانه مراقبت تبدیل خواهد شد آلوده و خانه هایی که لازم نیست برای انجام هر کاری متفاوت است.

“این بود که بسیاری از هفته های بعد اکثر خانه ها در حال حاضر قرار داده و خود را به مستند که مشاوره را تغییر داد.”

آقای Padgham که سازمان نشان دهنده مستقل ارائه دهندگان مراقبت در نیویورک و شمال یورکشایر افزود: “برای بیش از حد بسیاری از این بیماری همه گیر ارائه دهندگان بودند عامل در تاریکی بیش از آنچه که آنها باید انجام دهید و با یک دست پشت سر خود را از نظر پشتیبانی آنها داده شد.”

سام Monaghan, مدیر اجرایی خیریه ارائه دهنده مراقبت های MHA گفت که “معلوم نیست چه مدرکی است” برای آقای جانسون را ادعا می کنند.

“آنچه روشن است این است که یک پرس و جو عمومی نیاز به تسریع و نخست وزیر این دیدگاه حاکی از آن است که او احساس می کند همان” او اضافه شده است.

لیز کندال کار سایه مراقبت اجتماعی وزیر گفت: “وجود داشته است 30,000 بیش از حد مرگ و میر در مراقبت از خانه و حداقل 20000 نفر از این ناشی COVID-19.

“25,000 افراد مسن بودند مرخص شد از بیمارستان به مراقبت از خانه بدون هیچ گونه آزمون ندارند و خط مقدم مراقبت از کارگران چپ بدون حیاتی PPE.

“کارکنان که رفته اند مایل اضافی برای مراقبت از افراد مسن و با تجربه چیزهایی که بقیه از ما فقط می توانیم تصور خواهد بود وحشت زده به شنیدن نخست وزیر ،

“بوریس جانسون باید با در نظر گرفتن مسئولیت برای اقدامات خود و رفع بحران در مراقبت اجتماعی نه سرزنش مراقبت از خانه برای این دولت اشتباهات است.”

اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی متهم کرد نخست وزیر از “تلاش برای تغییر سرزنش به کسانی که در معرض خطر زندگی خود را برای مراقبت از عزیزان ما نادیده گرفتن حقایق است که آنها مجبور به پذیرش بیماران از بیمارستان بدون آزمون و اجازه نداشتند از PPE مناسب برای هفته”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک شماره 10 سخنگو گفت: “در طول این بحران مراقبت از خانه انجام داده اند یک کار درخشان و تحت شرایط بسیار دشوار است.

“نخست وزیر شد و اشاره به این که هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد چرا که میزان بدون علامت انتقال شناخته نشده بود در آن زمان.”

در سال 2019 به طور کلی مانیفست انتخاباتی محافظه کاران متعهد به پیدا کردن یک کراس, پارتی, راه حل برای کاهش فشار بر روی بخش مراقبت و تامین مالی دراز مدت.

آنها وعده داده شده برای شروع این مذاکرات در عرض 100 روز از ماه دسامبر انتخابات با وزیر بهداشت مت, Hancock, نوشته شده به تمام نمایندگان مجلس در اوایل ماه مارس به شنیدن دیدگاه های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>