نخست وزیر را به پرده پنج مرحله coronavirus سیستم هشدار دهنده به عنوان بخشی از یک کاهش تدریجی از مستند.

بوریس جانسون را نیز پشت سر بگذارید قدیمی “در خانه ماندن” شعار و به جای آن به مردم به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند“.

پنج مرحله سیستم اداره جدید “مشترک امنیت زیستی مرکز” را تشخیص افزایش COVID-19 عفونت نرخ و قاضی که چقدر سخت و مستند اقدامات و اجتماعی فاصله قوانین باید به صورت محلی در انگلستان است.

Watch the PM's statement at 7pm

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با هشدار سطوح اعم از سبز (سطح یک) به قرمز (پنج سطح) آقای جانسون است که انتظار می رود برای گفتن ملت به حرکت به پایین از سطح چهار به سه.

بریتانیا مستند معرفی شد در 23 مارس سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و توسط قانون باید آن را بررسی و هر سه هفته با آینده مهلت سقوط در روز پنج شنبه.

Shapps
انگلستان COVID-19 مرگ و میر افزایش 346

اما در روز یکشنبه آقای جانسون را صندلی نشست اضطراری کمیته کبرا قبل از خود را قبل از ثبت آدرس پخش در 7pm با برخی از تغییرات بالقوه در نظر گرفتن اثر به عنوان روز دوشنبه.

بیشتر از Covid-19

او انتظار می رود که به مردم بگویید که نمی توانید از خانه کار می کنند که آنها می تواند به بازگشت به محل کار خود را در حالی که زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

باغ مراکز به احتمال زیاد مجاز به بازگشایی و از حد از یک نوع ورزش در روز خواهد بود آرام در حالی که وجود دارد سخت تر خواهد بود جریمه برای کسانی که شکستن قوانین.

People wearing masks are seen at Heathrow airport
مسافران به انگلستان می رود به صورت قرنطینه

وجود دارد همچنین گزارش داد که وزیران در حال برنامه ریزی 14-بعد اجباری خود انزوا دوره برای مردم به ورود در فرودگاه های بریتانیا از هر کشوری به غیر از کشور جمهوری ایرلند است.

بزرگتر از 50 صفحه سند است که نشان داد در روز دوشنبه خواهد شد که رئوس مطالب چگونه اقتصاد بریتانیا خواهد بود را زنده کرد پس از شیوع ویروس مجبور گسترده کسب و کار تعطیل.

اما این نگرانی وجود دارد که بسیاری از کارگران ممکن است مایل به بازگشت به کار و در عین حال به عنوان آمار و ارقام نشان می دهد coronavirus تلفات برای انگلستان نشسته در بیش از 30 ، 000.

Nicola Sturgeon
اسکاتلند مستند ‘باید تمدید شود’

مشاور علمی به دولت گفت: یکشنبه بار است که بریتانیا هنوز هم می تواند رنج می برند بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در پایان سال اگر مستند آرام است بیش از حد به سرعت.

رهبران اتحادیه گفته اند که آنها هیچ توصیه اعضای خود را بازگشت به کار تا زمانی که ایمنی خود را می توانید مطمئن باشید.

در ناظر هماهنگ متحد به GMB, Usdaw و معاملات اتحادیه کنگره نوشت که کارگران نیاز به دانستن است که “وزرای گوش کرده اند و ما ایمن ماندن و نجات جان انسان ها در محل کار بیش از حد”.

TFL's fleet of more than 600 Tube trains have all been cleaned with the new product
چگونه حمل و نقل را تغییر دهید پس از مستند

آقای جانسون گفت: Sun گفت: “شما گزینه های بسیار کمی در این صعود – اما آن را در نزول شما باید مطمئن شوید که شما دان’ تی اجرا بیش از حد سریع از دست دادن کنترل و تلو تلو خوردن.”

در همین حال وزیر حمل و نقل Grant Shapps اعلام کرده است £250m بسته به افزایش دوچرخه سواری و پیاده رویو هشدار داد که برخی از اشکال حمل و نقل عمومی تنها قادر خواهد بود به اجرا در 10 درصد ظرفیت تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Watch the PM's statement at 7pm

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de