ساعت به ‘تشخیص’ قهرمان جانباز پس از او را افزایش می دهد £18m برای NHS

کاپیتان تام مور جنگ جهانی دوم کهنه که مطرح است بیش از £18m برای بیمه خدمات درمانی دریافت خواهد کرد برای به رسمیت شناختن خود را “تلاش های قهرمانانه” از نخست وزیر, خیابان داونینگ ،

99 ساله و در اصل با هدف افزایش 1000 پوند از طریق Justgiving صفحه برای کمک به مبارزه با کروناویروس همه گیر – اما اقدامات او در حال حاضر منجر به درخواست برای او به شوالیه پس از کمک های مالی فلک کشیده.

پاسخ آنلاین به Change.org درخواستشماره 10 گفت: “بوریس جانسون “قطعا باید به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه” پس از آن دریافت بیش از 485,000 امضا.

preview image
‘سر توماس مور برای تلفن های موبایل بسیار خوب’

Cpt مور شده است راه رفتن در طول باغ خود و اصل خود را به هدف 100 رسیدن به هدف خود در روز پنج شنبه.

او قول داد برای حمل بار به عنوان طولانی به عنوان کمک های مالی را در آینده. این طرح به راه رفتن 100 دور شد و خود را به علامت تولد 100 در 30 آوریل.

یک شماره 10 سخنگوی نوشت: Change.org: “تام اسیر قلب ملت با تلاش های قهرمانانه مطرح شده و یک مقدار باور نکردنی از پول برای سخت کار کارکنان بیمه خدمات درمانی.

Cpt Tom Moore, with (left to right) grandson Benji, daughter Hannah Ingram-Moore and granddaughter Georgia
تصویر: Cpt تام مور با (L-R) نوه Benji پدر هانا Ingram-مور و نوه گرجستان

“او تجسم روح کل کشور در انجام کمی خود را برای نبرد در برابر coronavirus برای حمایت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

بیشتر از Covid-19

“از کمک های نظامی خود را برای حمایت خود را برای بیمه خدمات درمانی کارکنان تام نشان داده است یک عمر از شجاعت و شفقت است.

“PM قطعا به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه.”

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: آسمان, اخبار, Cpt مور یک “فوق العاده جنتلمن”.

“او واقعا واقعا یک قهرمان است و من فکر می کنم مردم با توجه به حس امید که کسی که دیده است بسیار و از طریق بسیار بوده است می تواند مانند یک نگرش مثبت است.”

آقای Shapps گفت که او نمی خواهد می خواهید به “قبضه کردن” ملکه سال جدید را به لیست افتخارات اما گفت: “این کاملا روشن است که این آقا بوده و تقریبا نجات کشور در این زمان دشوار است.”

دوک و دوشس کمبریج کرن نوشته اند به Cpt مور و ویلیام نیز نامعلومی کمک مالی به درخواست کاخ کنزینگتون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>