ساعت به برگزاری coronavirus جلسه اضطراری به انگلستان موارد افزایش می یابد

بوریس جانسون را هشدار می دهند وزرای coronavirus ارائه یک “چالش مهم” در اورژانس کبرا جلسه روز دوشنبه به عنوان تعدادی از بریتانیا در مورد افزایش یافت و از جمله “خانواده خوشه”.

نخست وزیر خواهد شد نهایی دولت جدید طرح نبرد برای مقابله با گسترش COVID-19 زیر یک آخر هفته که در آن تعدادی از افراد آلوده با صعود به 36 با موارد در حال حاضر در هر چهار کشور بریتانیا.

آقای جانسون مواجه است, انتقاد, انتظار تا روز دوشنبه به صندلی نشست که در آن او غیر روحانی کردن coronavirus برنامه های احتمالی که می تواند شامل ممنوعیت تجمعات عمومی.

The prime minister was shown a map of Italy's infected areas as 13 new patients were identified in the UK on Sunday
تصویر: نخست وزیر نشان داده شد یک نقشه از ایتالیا به مناطق آلوده به 13 بیماران جدید شناسایی شدند در انگلستان در روز یکشنبه

“تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان در حال افزایش است هر روز – و انگلستان از این قاعده مستثنی است” او تنظیم شده است که به جلسه.

“در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد کمی شک دارم که آن را در حال حاضر یک چالش مهم برای کشور ما است.

“اما ما به خوبی آماده شده و دولت و بیمه خدمات درمانی در هیچ چیز متوقف خواهد برای مبارزه با این ویروس است.”

آخرین coronavirus تحولات:

بیشتر از Covid-19

  • بیش از 10 ، 000 نفر در انگلستان آزمایش شده است
  • چندین مدارس انگلستان باز خواهد شد در روز دوشنبه بیش از ترس از COVID-19 تماس بگیرید اما توصیه این است که برای آنها نه به
  • برخی از گردشگران که در قرنطینه در یک هتل در تنریف اسپانیا وارد در انگلستان در روز یکشنبه
  • انگلیسی مسافر به دام افتاده در Braemar کروز کشتی در دریا پس از اینکه اجازه ورود به جمهوری دومینیکن لنگر انداخت در کارائیب جزیره سنت مارتین در روز یکشنبه و پرواز بازگشت به انگلستان
  • جمهوری دومینیکن, گزارش نخستین مورد یک مرد ایتالیایی و فرانسوی کارائیب جزیره گوادلوپ گزارش سه مورد
  • در ایتالیا 34 نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 از جمله پنج روز یکشنبه با 1,694 موارد تایید شده
  • فرانسه موزه لوور در پاریس بسته است که کارکنان پس از رای به بستن آن

ارشد و وزرا و افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel تمام خواهد شد حضور کبرا نشست.

اولین وزیر Nicola Sturgeon همچنین انتظار می رود وجود دارد پس از یک فرد از Alabama در نزدیکی داندی – که به تازگی از ایتالیا بازگشت – تشخیص داده شد با COVID-19 روز یکشنبه.

یکی دیگر از 12 مورد تاييد قرار گرفته بود در انگلستان در روز یکشنبه آن را بزرگترین پرش در موارد بریتانیا دیده می شود در یک روز.

سه نفر از 12 بزرگسالان هستند مربوط به یک مرد از اشتید سوری که تست مثبت در جمعه تبدیل شدن به اولین فرد آلوده در بریتانیا است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دکتر جیمز Mapstone اقدام مدیر منطقه ای در جنوب انگلستان برای بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفت: “PHE ارائه مشاوره تخصصی به مقامات محلی همکاران در سراسر دو موارد تایید شده در ساری و دو در غرب ساسکس.

“چهار مورد بخشی از یک خانواده بالغ خوشه. ما آگاه هستند که مردم آنها را در تماس با ما در حال ساخت تماس با کسانی که مردم را به موضوع مناسب مشاوره و مراحل را اگر آنها شروع به احساس ناخوشی.”

یکی دیگر از بیمار جدید از, Essex, تا به حال نیز به تازگی از سفر به یک منطقه آلوده پروفسور Ersin گفت.

او افزود که تحقیقات در حال انجام به اینکه آیا بیمار بود قرارداد آن را “به طور مستقیم یا غیر مستقیم” از کسی که به تازگی از سفر خارج از کشور.

Boris Johnson has spoken about the UK’s plans to contain the spread of coronavirus.
جانسون: ما آماده برای coronavirus

یکی از 12 نفر است که از Bury, Greater Manchester, و آلوده شده در ایتالیا.

سه نفر در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان از جمله دو نفر از لیدز که آلوده شد در ایران در حالی که یکی از برادفورد که در ایتالیا.

دو نفر از بیماران جدید از Hertfordshire, یکی از لندن و دیگر از گلاسترشر و مرتبط به یک عضو از کارکنان در سنت مری مدرسه ابتدایی در تتبوری که مشخص شد در روز شنبه پس از بازگشت از شمال ایتالیا.

یک عضو هیات بید در بانک نوزاد در برکشایر تایید شد که آزمایش مثبت در روز شنبه.

روز یکشنبه وزارت بهداشت اعلام کرد هر بخش را وزرا سرب و روی ویروس و یک “اتاق جنگ” در حال راه اندازی به رول افزایش اطلاعات عمومی مبارزه است.

LONDON, ENGLAND - MARCH 01: A woman wears a face mask while waiting for a tube train at Bank underground station on March 01, 2020 in London, England. There has been three more reported cases of the coronavirus - COVID-19 tested positive in the UK, bringing the total to twenty three. (photo by John Keeble/Getty Images)
تصویر: یک زن می پوشد یک ماسک صورت در مترو لندن

اورژانس قدرت طراحی شده برای محدود کردن COVID-19 اگر از آن می شود بومی با توجه به این هفته اعلام کرد که تنها بود “موقت” گفت: وزیر بهداشت مت Hancock.

او تایید کرد که “جمعیت فاصله اقدامات” مانند ممنوعیت تجمعات عمومی و لغو مسابقات فوتبال می تواند در نظر گرفته توسط دولتدر حالی که بسته شدن مدارس ممکن است “لازم”.

وزارت امور خارجه تایید کرد که غیر ضروری کارکنان و همچنین وابستگان به بیرون کشیده شود از سفارت بریتانیا در تهران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>