PM اشک تا برنامه ریزی قوانین به kickstart پست-coronavirus بهبود اقتصادی

بوریس جانسون اعلام کرده در نظر دارد به پاره کردن اموال قوانین برنامه ریزی به kickstart انگلستان را بهبود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

آن را می آید به او متعهد به “ساخت, ساخت, ساخت” با تزریق میلیاردها پوند به پروژه های عمومی مانند مدارس و جاده ها و راه آهن و بیمارستان ها به صورت یک “زیرساخت های انقلاب” برای ایجاد شغل و عمل سریع برای رفع اقتصاد است.

نخست وزیر گفت: “ما نمی توانیم همچنان به زندانیان” از شیوع کروناویروس و آن را حیاتی برای برنامه ریزی برای آینده با سطح جدیدی از انرژی و سرعت.

Britain's Prime Minister Boris Johnson (L) speaks to socially distanced apprentices as he delivers a speech during his visit to Dudley College of Technology in Dudley, central England on June 30, 2020. - Johnson said Britain needed the type of massive economic response that US president Franklin D. Roosevelt mobilised to deal with the Great Depression. He has earmarked £1 billion ($1.2 billion) for school repairs and a further £4 billion for "shovel-ready" projects that cover everything for road
تصویر: بوریس جانسون اعلام کرد که قصد دارد در یک سخنرانی در طول سفر به دادلی دانشکده فن آوری در غرب میدلندز

او گفت: اقتصاد بود “بین فلش رعد و برق و غرش رعد” و در حال حاضر لحظه ای بود که نه تنها از ظهور این بیماری همه گیر اما یک شانس برای “ساخت بهتر و به ساخت جسورانه”.

PM متعهد “بیشترین اصلاحات رادیکال” از برنامه ریزی پس از جنگ جهانی دوم برای ساخت “سریع تر و سبزتر و بهتر است”.

تغییرات قابل توجهی در برنامه ریزی عبارتند از:

  • طیف وسیع تری از ساختمان های تجاری خواهد شد مجاز به تغییر به مسکونی بدون نیاز به یک برنامه ریزی نرم افزار
  • سازندگان خواهد شد و دیگر نیاز طبیعی برنامه ریزی نرم افزار برای تخریب و بازسازی خالی و برکنار ساختمان های مسکونی و تجاری اگر آنها در حال بازسازی به عنوان خانه
  • اموال صاحبان قادر خواهد بود برای ایجاد فضای اضافی بالا خواص خود را از طریق سریع پیگیری روند تصویب موضوع را به همسایه مشاوره

ترسیم چشم انداز خود را و اعلام £5bn در سرمایه گذاری برای سرعت بخشیدن به پروژه های زیربنایی در این سال نخست وزیر در مقایسه با رویکرد خود را به رئیس جمهور سابق آمریکا فرانکلین D روزولت که متمرکز بر سرمایه گذاری پس از رکود بزرگ دهه 1920.

بیشتر از بوریس جانسون

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مقررات جدید را به آزادی بیشتر برای ساختمان ها و زمین در شهر مراکز برای تغییر استفاده بدون اجازه برنامه ریزی و ایجاد خانه های جدید از بازسازی خالی و برکنار شده ساختمان.

تحت قوانین جدید موجود در املاک تجاری از جمله به تازگی خالی و مغازه ها می تواند تبدیل به مسکونی مسکن بیشتر به راحتی.

این تغییرات که در حال برنامه ریزی برای آمدن به اثر سپتامبر از طریق تغییرات به قانون با هدف احیای بالا خیابان ها شده اند که به شدت تحت تاثیر این مستند.

“ما نمی خواهد پاسخ به این بحران با آنچه که مردم را ریاضت,” او گفت:. جهان “نقل مکان کرد و در آنجا 2008”.

اما PM نکرد مالیات رفتن – می گویند که آنها نگه داشته می شود به یک “معقول” سطح به عنوان امکان پذیر است.

او اصرار داشت استراتژی خود را برای “شغل, مشاغل, مشاغل” اما نمی تواند قرار دادن یک عدد در چگونه بسیاری از مشاغل طرح خود را ایجاد خواهد کرد.

Prime Minister Boris Johnson during a visit to the Speller Metcalfe's building site at The Dudley Institute of Technology. Mr Johnson is expected to announce a multi-billion pound "new deal" for infrastructure projects to help stimulate the nation's recovery from the coronavirus pandemic.
تصویر: بوریس جانسون متعهد به ساخت, ساخت, ساخت’ با تزریق میلیاردها پوند به پروژه های عمومی

آقای جانسون گفت: “این دولت است که به طور کامل متعهد نه تنها به شکست دادن coronavirus اما برای استفاده از این بحران در نهایت به مقابله با این کشور را حل چالش های سه دهه گذشته.

“برای ساخت خانه به تعمیر بیمه خدمات درمانی برای مقابله با بحران مهارت برای ترمیم شکاف غیرقابل دفاع در فرصت و بهره وری و اتصال بین مناطق انگلستان است. متحد و سطح بالا.

“به این منظور ما در ساخت, ساخت, ساخت. ساخت بهتر ساخت سبزتر ساخت و بازگشت سریع تر و برای انجام این کار در سرعت است که در این لحظه نیاز است.”

PM با این حال هشدار داد خطرات ناشی از کوروناویروس از بین نرفته است تشبیه COVID-19 به یک کوسه “گردان” در آب و گفت: “هنوز هم وجود دارد برخی از زمان سخت در پیش رو”.

او گفت: آن را به “تلاش های عصبی و صبر” برای ساخت اقتصاد “به سلامت” اضافه کردن این زمان به بلند پروازانه و “معتقدم در بریتانیا”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>