ساعت صرف شب در بخش مراقبت های پس از تلاش برای نفس کشیدن

بوریس جانسون صرف شب در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر ترک او را در تلاش برای نفس کشیدن.

نخست وزیر در ابتدا بستری سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب اما سلامت او رو به وخامت گذاشته.

آقای جانسون منتقل شد به بخش مراقبت ویژه 7بعد از ظهر روز دوشنبه پس از داده های اکسیژن و خیابان داونینگ گفت: او مبتلا به “مداوم” علائم COVID-19از جمله سرفه و درجه حرارت بالا است.

Foreign secretary Dominic Raab, now 'deputy prime minister' speaks after Boris Johnson was taken into intensive care.
‘PM وضعیت بدتر شده’ – Raab

55 سال آزمایش مثبت برای coronavirus و 11 ماه پیشو وخیم تر شدن وضعیت یک ضربه شدید به دولت است.

حتی اگر او باعث بهبودی سریع او به احتمال زیاد قادر به ادامه کار برای برخی از زمان.

در غیاب او وزیر امور خارجه و وزیر امور خارجه Dominic Raab ریاست coronavirus “جنگ ” دولت” است که روزانه در 9.15 هستم. این هفته به طور منظم سهشنبه جلسه کابینه کامل لغو شده است.

وجود خواهد داشت ترس در میان حزب محافظه کار نمایندگان مجلس است که – بدون نخست وزیر در دست به سر با هم – مبارزه با این ویروس می تواند منجر به رقابت های وابسته به ادارات داخلی در کلمبوس و مجادله بین وزرای کابینه درگیر در مقابله با بحران است.

بیشتر از سیاست

چشمگیر اطلاعیه فقط پس از 8ساعت شب گذشته یک شماره 10 سخنگوی گفت: “در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان.

“PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او که در آن لازم است. PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اخبار آسمان می داند که تصمیم به حرکت PM به بخش مراقبت های ساخته شده توسط خود تیم پزشکی پس از خود بیماری بدتر شده طی بعد از ظهر دوشنبه.

آن است که درک او باقی مانده آگاهانه در زمان و یا اعلام و منتقل شد به بخش مراقبت به عنوان یک احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود است.

A police officer stands guard outside St Thomas' Hospital
تصویر: یک افسر پلیس می ایستد خارج گارد سنت توماس ” در بیمارستان

علاوه بر نگرانی دولت در مورد آقای جانسون غیاب در طول coronavirus بحران حرکت خود را به مراقبت های ویژه خواهد بود بسیار ناراحت کننده برای باردار خود را نامزد کری Symonds.

او نیز خود جدا اما به گفته او در حال حاضر در بهبود.

Boris Johnson has announced he will sontinue to self-isolate with coronavirus.
جمعه: “من باید همچنان خود من-جداسازی’

پس از اینکه تشخیص داده coronavirus علائم در 26 مارس نخست وزیر تلاش کرده است به شدت از بیماری خود – ارسال ویدئوها حتی اگر او نگاه ناخوشی.

قبل از حرکت به مراقبت های ویژه او نوشته شده خوشبین پیام در توییتر نوشتن گفت: “شب گذشته در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن است.”

بعد از شوک اخبار از حرکت او به مراقبت های ویژه استقبال شد پیام پشتیبانی از سراسر جهانو از متحدان سیاسی و مخالفان در انگلستان است.

The US president added that Americans are "praying" for the UK prime minister.
‘امریکا است, دعا برای بوریس جانسون’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>