ساعت دیده می شود برای اولین بار او به عنوان نکات در قوانین سختگیرانه تر در پوشش صورت

بوریس جانسون خدمت کرده است توجه کنید که قوانین سخت تر در پوشیدن ماسک صورت می تواند در این راه به عنوان او به دادگاه تجدید نظر به مردم در حال کار از خانه برای رفتن به محل کار.

در یک تغییر قابل توجهی در COVID-19 سیاست های نخست وزیر گفت که دولت در حال حاضر باید سختگیرانه تر بر اصرار مردم ماسک در فضاهای محدود مانند مغازه ها.

آقای جانسون بود خود را دیده می شود پوشیدن پوشش – آبی روشن -, شماره برای اولین بار در روز جمعه در حالی که او در بازدید از مغازه ها و takeaways در حوزه خود را از آکس.

او همچنین گفت که او می خواهد مردم را به در حال حاضر به بازگشت به محل کار اگر آنها می توانید سعی کنید به زندگی خود بیشتر به طور معمول و احساس اعتماد به نفس به استفاده از مغازه ها و رستوران ها در حالی که زیر کوکو هدايت.

Boris Johnson was seen wearing a mask for the first time on Friday. Pic: Twitter
تصویر: بوریس جانسون دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در روز جمعه. عکس: توییتر

نخست وزیر ظاهری دو U-نوبه خود آمد و به او پاسخ پرسش از اعضای عمومی در قبل از ثبت آنلاین “مردم PMQs” از 10 Downing Street, مدت 40 دقیقه.

خود را در نظرات به صورت ماسک در پاسخ به یک سوال در مورد یک سازمان بهداشت جهانی هشدار در coronavirus انتقال و اینکه آیا آنها باید اجباری در همه مکان های خارج از خانه.

آقای جانسون در جواب گفت: “همانطور که ما این اعداد را در راه است که ما داریم و ما واقعا تمبر از شیوع بیماری در راه است که ما من فکر می کنم ما باید سختگیرانه تر در اصرار مردم سایش پوشش صورت در فضاهای محدود که در آن آنها در حال ملاقات با مردم آنها به طور معمول نمی ملاقات کند.

بیشتر از بوریس جانسون

“ما به دنبال راه های مطمئن شوید که مردم واقعا باید پوشش صورت در مغازه ها به عنوان مثال که در آن وجود دارد که خطر انتقال است.”

نخست وزیر گفت: نظر کارشناسان در صورت پوشش منتقل شده بود به بیش از این دوره از coronavirus بیماری همه گیر.

Prime Minister Boris Johnson departs 10 Downing Street, in Westminster, London, to attend Prime Minister's Questions at the Houses of Parliament.
تصویر: بوریس جانسون می خواهد مردم را به در حال حاضر به بازگشت به کار در صورتی که می

“تعادل از نظر علمی به نظر می رسد که تغییر بیشتر به نفع آنها از این بود,” او گفت:.

“ما بسیار مشتاق به دنبال آن است. من نمی خواهم به عقب بر گردیم به یک جهان که در آن مردم قادر به لرزش دست – این چیزی است که ما برای هدف.

“اما پوشش صورت ما به طور فزاینده ای فکر می کنم که ما باید بسیار مصر در فضاهای محدود که در آن شما در حال ملاقات با مردم شما به طور معمول نمی آمد با – حمل و نقل – پوشیدن صورت را پوشش میدهد.”

Members of the public in face masks queue 2 meters apart outside a shop in East London
تصویر: PM گفت: دولت باید سختگیرانه تر بر اصرار مردم ماسک

با اصرار مردم به بازگشت به کار آقای جانسون گفت: “من می خواهم مردم را به بازگشت به کار به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است.

“این بسیار مهم است که مردم باید برای رفتن به محل کار اگر آنها در حال حاضر می تواند. من فکر می کنم همه به نوعی گرفته شده ‘اقامت در خانه اگر شما می توانید’ – من فکر می کنم ما باید در حال حاضر می گویند خوب, ‘بازگشت به کار اگر شما می توانید’.

“از آنجا که من فکر می کنم این بسیار مهم است که مردم باید سعی کنید به زندگی خود بیشتر به طور معمول. من می خواهم برای دیدن بیشتر مردم احساس اعتماد به نفس به استفاده از مغازه ها و استفاده از رستوران و بازگشت به کار – اما تنها اگر همه ما به دنبال هدایت است.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

نخست وزیر این اظهارات پس از آن صورت رسمی خود را سخنگوی رو سوال در مورد اینکه چرا بیشتر وزرای کابینه هستند با پوشیدن چهره پوشانده اند.

داده های تازه از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد 52 درصد از بزرگسالان در انگلستان عینک صورت پوشش در هنگام خروج از خانه خود در هفته پایانی ماه ژوئن تا از 43 درصد از هفته قبل است.

و 58 درصد از 1,788 بزرگسالان quizzed بین 2-5 ژوئیه گفت: آنها خیلی یا نسبتا به احتمال زیاد به پوشیدن یک در هفت روز آینده.

قبل از جمعه وجود نداشته است هیچ رویت آقای جانسون پوشیدن چهره و پوشش.

اما او هنوز توییتی چند عکس نشان دادن خود ورزشی آبی پوشش در حالی که بازدید از چندین کسب و کار در آکس که او گفته بودند “کار سخت را به خود COVID-19 امن”.

اما در اوایل این هفته صدراعظم Rishi Sunak شد تصویر سرو غذا به مشتریان در Wagamama رستوران در مرکز لندن بدون ماسک او به عنوان خواست عمومی به “خوردن کمک کند”.

قبلا وزیر هنر Caroline Dinenage گفت که او تا به حال گرفته شده به پوشیدن پوشش چهره “تمام وقت” و گفت: بسیاری از همکاران او بود انجام همان.

“من یک طراحی مد دانشجویی به عنوان یک پسر است که اجرای من تا چند در خود دستگاه دوخت و من آنها را تمام وقت,” او گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

“بسیاری از ما در خارج وجود دارد با پوشیدن آنها را به عنوان ما در مورد زندگی روزانه ما است.”

Rishi Sunak is not a great waiter
Rishi Sunak است واقعا بد پیشخدمت. خیلی بد.

وزیر بهداشت مت Hancock دیده شده است با پوشیدن یک چهره پوشش در حالی که بازدید از بیمارستان در حالی که وزیر فرهنگ الیور Dowden نیز به تن یکی در حالی که حضور در یک گالری در این هفته است.

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon – که به طور منظم دیده می شود پوشیدن tartan ماسک – فرموده است: برای خریداران به پوشش صورت خود را با یک پوشش و یا مشابه چرخ خیاطی.

First Minister Nicola Sturgeon, wearing a Tartan face mask during a visit to New Look at Ford Kinaird Retail Park in Edinburgh.
تصویر: Nicola Sturgeon است که به طور منظم دیده می شود پوشیدن یک ماسک tartan

و شهردار لندن صادق خان گفته است که نخست وزیر در نامه ای که او “نا امید و نا امید” که دولت نمی خواست ماسک توان در “مشغول و محصور مکان های عمومی”.

“پوشش صورت نه تنها حیاتی برای بهداشت عمومی” گفت: آقای خان.

“آنها می تواند بازی افزایش نقش در حمایت از اعتماد به نفس عمومی و اقتصادی ما بهبود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>