نخست وزیر خواهد شد پیوستن به همکار رهبران جهان در یک مجازی نشست بعد با هدف گالوانیزه تلاش جهانی برای یافتن یک واکسن برای COVID-19.

بوریس جانسون را مصرانه از جامعه بین المللی به “هم” در آنچه او را توصیف به عنوان “فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر”.

آنلاین حمایت کنفرانس خواهد بود که با حضور رهبران کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, نروژ, عربستان سعودی و نمایندگان اتحادیه اروپا با هدف امن بیش از £6bn در بودجه برای حمایت از واکنش جهانی به کروناویروس بیماری همه گیر.

Prof David Salisbury
چرا COVID-19 واکسن ممکن است به اشتراک گذاشته

این استفاده می شود برای حمایت از توسعه درمان های آزمایش و در نهایت تولید انبوه واکسن اگر کسی را می توان یافت.

آقای جانسون است که انتظار می رود به می گویند: “برای پیروزی در این نبرد ما باید با هم کار کنند برای ساخت یک سپر غیر قابل تسخیر در اطراف همه ما و مردم است که تنها می توان با توسعه و تولید انبوه واکسن.

“بیشتر ما با هم بکشید و به اشتراک گذاری تخصص ما سریع تر دانشمندان ما موفق خواهد شد.

“مسابقه برای کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر.

بیشتر از بوریس جانسون

“این بشریت در برابر ویروس – ما در این با هم و با هم ما پیروز خواهد شد.”

عدم وجود هر دو کشور چین و آمریکا از مجازی اجلاس است که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی که رقابت بین کشورها برای تضمین یک واکسن می تواند مانع تلاش جهانی.

Professor Paul Hunter is hopeful that a vaccine for coronavirus will be found
COVID-19 واکسن ‘ممکن است داده می شود هر دو سال’

نوشتن در مستقل در یکشنبه رهبران فرانسه و آلمان و ایتالیا و نروژ گفت: “چالش های جهانی” مورد نیاز “گرد هم آوردن بهترین و آماده ترین – ذهن برای پیدا کردن واکسن درمان و درمان ما نیاز به ایجاد جهان ما دوباره سالم”.

آنها نیز وجود دارد گفت: باید تمرکز بر “تقویت” سیستم های سلامت “با توجه خاص به آفریقا”.

“این است که نسل ما وظیفه و ما می دانیم که ما می توانیم از این اتفاق می افتد” آنها اضافه شده است.

این کنفرانس را نیز پشتیبانی می شود توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس را به عنوان به خوبی به عنوان ولکام تراست.

در مجموع 28,446 نفر کشته شده اند در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان به عنوان از 5ساعت در روز شنبه.

آقای جانسون در حال حاضر انتظار نمی رود به مجموعه ای از یک “نقشه راه” چگونه بریتانیا خارج خواهد شد lockdown تا روز یکشنبه – سه روز پس از آنکه دولت باید بررسی محدودیت های فعلی.

وزرای شده اند تحت فشار به توضیح آنها استراتژی خروج کرده اند اما تا کنون در برابر تماس ها – هشدار دهنده که برای انجام این کار خطرات تضعیف این پیام را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما در یکشنبه مایکل گوو گفت که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شده است اما این که دولت به دنبال بازگرداندن زندگی مردم به “به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان امکان پذیر است”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این می آید به عنوان آقای جانسون نشان داد او می ترسید او نمی خواهد زندگی می کنند برای دیدن نوزاد خود را پسر Wilfred که متولد شد در حالی که او از درد و رنج از COVID-19 در بخش مراقبت های ماه گذشته.

“من نمی خواهد پنهان کردن آن از شما فکر میکردم که بله,” او گفت: خورشید است.

“من مدیون من زندگی به ما پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی درمانی,” او اضافه شده است. “آنها کشیده من شاه بلوط آتش شکی نیست.”

در ضمن یک برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی گسترش coronavirus خواهد بود trialled در جزیره موجود زنده این هفته قبل از اینکه نورد بیشتر به طور گسترده ای در اواخر این ماه.

آقای Shapps گفت: آسمان اخبار NHSX تماس با ردیابی برنامه نیاز به 50%-60% از مردم به استفاده از آن شود.

Kay Burley will be hosting a live Q&A with Health Secretary Matt Hancock
تصویر: کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock

کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت هنکاک در روز سه شنبه. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de