ساعت بازگشت به کار در میان فشار به سهولت مستند و برش COVID-19 مرگ و میر

بوریس جانسون را به شیرجه رفتن گیج کننده دور back-to-back جلسات در coronavirus در اولین روز خود را پشت در خیابان داونینگ پس از بیماری تهدید کننده زندگی.

این نخست وزیر است که در پشت میز خود را در ردیف 10 بعد از سه هفته غیبت و بلافاصله چهره عظیم تصمیم گیری در دولت بعدی حرکت می کند به مهر کردن ویروس.

پس از ریاست روزانه COVID-19 “جنگ کابینه” از وزرای ارشد آقای جانسون است که انتظار می رود یک به یک توافق با دولت همکاران در پیشرفت بخش های خود را در غیاب او.

او همچنین انتظار می رود به بحث در مورد طرح اصلاح – و نه لغو – این مستند احتمالا قبل از 7 مارس مهلت زمانی که دولت از نظر قانونی موظف به اعلام آن به بررسی آینده از قوانین است.

آقای جانسون مشتاق به بازگشت به طور مستقیم به سیاسی مقدم توسط ریاست این خیابان داونینگ اخبار کنفرانس ها و در نظر گرفتن بخشی در نخست وزیر سوالات در روز چهارشنبه ارائه شده پزشکان او را متهور.

پس از گذراندن دو هفته گذشته در Chequers آقای جانسون وارد در خیابان داونینگ با هیچ هیاهو. هیچ اتومبیل کرایه تاکسی و یا موتور سیکلت outriders به عنوان او ساخته شده یک کم کلید بازگشت در افراد حامل.

اما با توجه به خیابان داونینگ خودی پس از دو هفته convalescing در Buckinghamshire روستا او “بازگشت به خود طبیعی خود هیجان زده می شود در شماره 10 و آماده به اتهام شخصی از دولت”.

بیشتر از بوریس جانسون

متحدان ادعا می کنند که او “خود را به گزاف گویی” دو هفته پس از اقامت در بیمارستان که وی ادعا کرد “می تواند رفته اند یا راه” و او را وادار به تشکر از بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران برای صرفه جویی در زندگی خود را در یک پیام ویدئویی.

وزیران گفت که خوشحال است که او بازگشته است تا به سرعت پس از بیماری خود و حزب محافظه نمایندگان مجلس خواهد بود رها که آقای جانسون در کنترل پس از ادعای یک خلاء قدرت در قلب دولت, در حالی که او دور شد.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای جانسون چهره های توانمند در سینی به بازگشت به کار ، خود را به انجام لیست شامل:

  • کاهش COVID-19 مرگ و میر: دولت می گوید انگلستان است گذشته در اوج مرگ و میر در, اما کاهش تعداد افراد در حال مرگ با این بیماری همچنان یک اولویت
  • 100,000 آزمون در روز پنج شنبه: از ساعت فقط سه روز برای رسیدن به وزیر بهداشت مت هنکاک بلند پروازانه – منتقدان می گویند بی پروا – هدف از 100,000 آزمون در روز
  • بنیادی تعداد موارد و مرگ و میر در مراقبت از خانه: در این هفته را بیشتر سوال در مورد تعداد موارد و مرگ و میر با COVID-19 در مراقبت از خانه.
  • مستند محدودیت: به عنوان انگلستان وارد یک هفته دیگر از مستند این تصمیم از زمانی که به لغو محدودیت است تقسیم کابینه و تقسیم کسب و کار و جوامع علمی.

در سه سال نخست وزیر بوده است و دور از نبرد در برابر coronavirus تا حد زیادی تغییر کرده است. هنگامی که او را به بیمارستان رفت در 5 آوریل تعدادی از انگلستان مرگ و میر زیر 5000. در حال حاضر آن است که بیش از 20 ، 000.

اگر چه آقای جانسون بازگشت به معنی گفتگو در حرکت به سهولت مستند را در حال حاضر جمع آوری سرعتعمومی دولت است که هنوز هم اصرار مردم به اطاعت از قوانین و در خانه بماند.

Matt Hancock says he has spoken to the prime minister following his discharge from hospital
PM “در شکل خوب’ می گوید: Hancock

Luis Pitarma and Jenny McGee. Pics: Shutterstock/NZ-TV
پرستاران بحث در مورد مراقبت بعد از ظهر در بیمارستان

در آخرین شماره 10 اخبار کنفرانس پروفسور استفان Powis از NHS انگلستان گفت که در حالی که تعداد بیماران در بیمارستان با بیماری شد و در ادامه به سقوط آن به راحتی می تواند انتخاب کنید به بالا اگر محدودیت آرام شد.

ترسیم آخرین اطلاعات در مرگ او گفت: “ترس من این است که منحنی آن نمی همچنان در یک روند نزولی را شروع به رفتن در یک روند رو به بالا. ما در یک نقطه که در آن هر یک از ما می تواند کاملا مطمئن است که که نمی توان در این مورد.

“ما باید به خودمان یادآوری کنیم که این بوده است که واقعا دشوار چهار هفته و ما نمی خواهیم به از دست دادن مزایای که آمده اند از این. ما نیاز به نگه داشتن رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>