ساعت بازگشت به کار به صورت فشار بیش از بلند کردن اجسام مستند اقدامات

بوریس جانسون را به بازگشت به کار در روز دوشنبه تحت فشار از کار رهبر و محافظه کار خیرین بیش از بلند کردن اجسام coronavirus مستند اقدامات است.

نخست وزیر بود که تحت درمان در بخش مراقبت های پس از عقد قرارداد COVID-19خواهد بود در خیابان داونینگ فقط بیش از دو هفته پس از ترک بیمارستان.

کار رهبر آقا Keir Starmer به شدت فشار بر دولت به مجموعه ای از یک “استراتژی خروج” برای بلند کردن اجسام مستند اقدامات که در محل قرار داده شد در 23 مارس به سرعت گسترش coronavirus.

مداخله خود را می آید به عنوان یک سری از حامیان محافظه کار که اهدا کرده اند میلیون ها پوند به حزب خواسته اند که دولت شروع به شل شدن محدودیت اجازه می دهد تا اقتصاد به شروع دوباره.

انگلیسی صنعت خرده فروشی لابی و اصلی آن اتحادیه صادر کرده است راهنمایی های جدید برای خرده فروشان در آماده سازی برای یک پیش بینی کاهش از اقدامات و بازگشایی بیشتر فروشگاه ها.

Priti Patel says the public must respect the lockdown measures
‘غم انگیز و وحشتناک نقطه عطف’

در تماس خود را به صورت یک استراتژی خروج آقا Keir گفت: در نامه ای به آقای جانسون که آن را ضروری وزرای آموخته درس از اشتباهات است که ساخته شده اند در برخورد با بحران تا کنون.

او افزود که بریتانیا در خطر سقوط در پشت کشورهای دیگر نیز تفویض دولت در اسکاتلند و ولز است که در حال حاضر در “بالغ” گفتگو با شهروندان خود را به عنوان به چگونه این محدودیت می تواند کاسته شود.

بیشتر از بوریس جانسون

وزرای تا کنون مقاومت خواستار یک استراتژی خروج استدلال آن خطرات تضعیف مرکزی خود را پیام است که مردم نیاز به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

به هر حال آقا Keir نامه پژواک نگرانی های ابراز شده توسط برخی از سران محافظه کاران نگران در نصب و آسیب به اقتصاد ناشی از این مستند.

اد میلیبند گفت: هر استراتژی خروج تنها می تواند موثر باشد اگر دولت قرار می دهد لازم است برنامه ریزی سرمایه گذاری و زیرساخت ها در محل اولیه.

او نوشت: “به سادگی اقدام به عنوان اگر این بحث نیست اتفاق می افتد و معتبر نیست به خصوص زمانی که دولت های دیگر و خود ما تفویض دولت شده اند قادر به برقراری ارتباط خیلی بیشتر.

“انگلیسی عمومی ساخته اند بزرگ فداکاری را مستند کار می کنند. آنها سزاوار به بخشی از یک فیلم گفتگو در مورد چه می آید بعدی. اگر ما می خواهیم مردم را با ما امن و رضایت خود را این است که در حال حاضر لازم است.

“این یک بحران ملی و در نتیجه نیاز به یک پاسخ ملی. هفته آینده نیاز فوری به آماده سازی و برنامه ریزی از دولت است. ما در حال حاضر دیده می شود عواقب عدم برنامه ریزی و آماده سازی است. که نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.”

Matt Hancock says he has spoken to the prime minister following his discharge from hospital
PM “در شکل خوب’ می گوید: Hancock

آقا Keir گفت که در حالی که کار به طور کامل پشتیبانی مستند دولت بوده است خیلی آهسته به قرار دادن آن در محل.

او همچنین گفت که دولت بوده است خیلی آهسته به افزایش تست و بیش از حد آهسته به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارکنان.

او ادامه داد: “اگر ما به یاد بگیرند که از این اشتباهات دولت نمی تواند سقوط کوتاه در آماده سازی خود را برای آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که زمان مناسب است برای مستند اقدامات به تدریج برداشته.

“دولت بریتانیا است که در پشت منحنی در این. من از ترس ما در حال سقوط به پشت بقیه جهان است. است که چرا ما نیاز به دیدن یک گام مهم-تغییر در این دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“تصمیمات باید گرفته شود سریعتر و ارتباط با مردم نیاز به روشن تر است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

محافظه کار و حامیان مایکل اسپنسر و پیتر Hargreaves بانکدار Sir Henry Angest, Phones4u بنیانگذار جان Caudwell و رستوران ریچارد مراقبت از تمام گفته ساندی تایمز آنها می خواستند برای دیدن برخی از بازگشایی اقتصاد است.

استیو مورگان رئیس سابق از housebuilder Redrow گفت: مقاله: “ما در واقع در معرض خطر که پزشکی – اگر شما می خواهید به تماس مستند که بیشتر و مضر تر از درمان است.

“من به شدت به نفع گرفتن کشور بازگشت به کار. این است که در مورد سود; این است که در مورد صرفه جویی در این کشور از ورشکستگی از بیکاری توده از کسب و کار از بین می رود مردم از دست دادن معیشت خود و خانه است.”

Newly-elected Labour leader Sir Keir Starmer arrives at BBC Broadcasting House in London to appear on the Andrew Marr show.
تصویر: آقا Keir Starmer خواستار دولت به مجموعه ای از یک “استراتژی خروج’

پروفسور جان ادموندز, یک عضو هیات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (حكيم) است که ارائه مشاوره به دولت در پاسخ به شیوع, هشدار داده است هر گونه آرامش را به خطر انداخته قیام از موارد جدید.

او گفت: Observer: “استراتژی پشت برنامه های بلند مستند است بر اساس این ایده (که) شما پس از آن می تواند در کنترل این بیماری با آزمایش مردم برای عفونت های قبل از ردیابی تماس های خود را.

“اگر ما برداشته مستند در حال حاضر تست و سیستم ردیابی خواهد غرق شود. ما باید به صورت اعداد پایین بسیار پایین تر از آنها در حال حاضر قبل از ما می تواند فکر می کنم از لغو مقررات جاری است.”

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم (BRC) لابی و Usdaw خرده فروشی اتحادیه ارائه شده اجتماعی فاصله راهنمایی برای غیر غذایی قیمت فروشگاه جلوتر از انتظار کاهش مستند اقدامات است.

Special Report: Life in Lockdown
گزارش ویژه: زندگی در مستند

هدایت تساوی در دولت مشاوره و درس های آموخته شده توسط “ضروری” خرده فروشان شده اند که مجاز به باز بماند در این مستند مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها.

این شامل ارائه دست sanitiser برای مشتریان تشویق خریداران به بازدید از فروشگاه به تنهایی محدود کردن اعداد در مغازه ها در هر زمان نگه داشتن مشتریان دو متر از هم جدا نصب محافظ صفحه نمایش در tills و همچنین به عنوان پله تا تمیز کردن و تشویق پرداخت cashless.

دولت روز جمعه گفت که خیلی زود به بلند مستند هر چند داده های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد بریتانیا در حال فرو ریختن تحت فشار است.

انگلیسی خرده فروشی کاهش یافت که بیشترین رکورد در ماه مارس را به عنوان یک موج در مواد غذایی خرید برای مستند بود به مراتب بیشتر غوطه در فروش لباس و بسیاری از کالاهای دیگر.

رکود است و به احتمال زیاد حتی بدتر در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>