PM فشار پیش رو با قوانین جدید به ‘ابطال’ بخش هایی از معامله باشگاه فوتبال

بوریس جانسون در حال فشار پیش رو با برنامه هایی برای انتشار قوانین جدید است که “ابطال” بخش هایی از توافق خروج از باشگاه فوتبال، با وجود واکنش توری به رهبری سلف ترزا مه.

دولت قانون بحث Brexit برانگیز باشگاه فوتبال چین را طرح ریزی خواهد کرد تا به خود اختیارات محدود کردن چک ها و نفوذ اتحادیه اروپا در ایرلند شمالی را بدهد در این صورت که تا پایان سال هیچ معامله تجاری نمی تواند بین بریتانیا و اتحادیه اروپا صورت گیرد.

بر اساس پیمانی که سال گذشته با اتحادیه اروپا صورت گرفت، بریتانیا موافقت کرد که این موضوع را به طور مشترک با اتحادیه اروپا تعیین کند، اما وزرا اکنون ادعا می کنند که برای جلوگیری از به خطر زدن صلح در ایرلند شمالی نیاز به گرفتن اختیارات یک جانبه دارند.

preview image آیا لایحه طلاق باید شکسته شود؟

براندون لوئیس، دبیر ایرلند شمالی، اعتراف کرد که «قوانین بین المللی را می شکند» به روش های محدود و رئیس سرویس حقوقی دولت، جاناتان جونز، از این موضوع دست کشید.

وزيران دست کم چهار روز به نمایندگان مجلس اجازه خواهند داد در کف عوام در اين باره بحث کنند.

این اقدام که منتقدان داخلی این طرح را برجسته خواهد کرد، تلاشی است برای برافروختن جزئیات بیشتر سیاست کار در مورد چینگ یانگ.

وزيران ادعا خواهند کرد سابقه ای برای شکستن حقوق بين الملل وجود دارد، از جمله در جريان حرکت های کانادا برای قانونی کردن حشیش.

بیشتر از باشگاه فوتبال

داونینگ استریت به دنبال بازی کردن تغییرات در لایحه بازار داخلی – به جدول در روز چهارشنبه – اصرار آنها به سادگی “استیضاح محدود” برای محافظت از روند صلح اگر آنها موفق به تامین یک معامله تجارت آزاد با اتحادیه اروپا بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر