ساعت برنامه های قابل توجهی تعمیرات اساسی بریتانیا خارجی و سیاست دفاعی

بوریس جانسون در حال راه اندازی آنچه که او ادعا می کند بزرگترین نقد و بررسی خارجی دفاع و سیاست امنیتی پس از پایان جنگ سرد است.

در یک استراحت از قبلی نظامی به رهبری, بررسی ورزش را افزایش تمرکز در سیاست خارجی و انگلستان مکان در جهان است.

خیابان داونینگ حاکی از هیچ برنامه ای برای کاهش هزینه های دفاعی تکرار تعهد به اختصاص حداقل 2 درصد از درآمد ملی خود را به دفاع.

این باید محافظت در برابر عمیق کاهش به نیروهای مسلح و بویراحمد گفت: با وجود اینکه انتظار می رود کاهش در مناطق دیگر تلقی مقرون به صرفه و یا مرتبط است.

“به عنوان تغییر جهان ما باید با آن حرکت می کند” نخست وزیر در بیانیه ای گفت.

“بهره برداری از فن آوری های جدید و روش های تفکر برای اطمینان انگلیسی, سیاست خارجی است که بصورتی پایدار و محکم ریشه در منافع ملی ما در حال حاضر و در دهه های آینده است.

منابع در کلمبوس گفته آنها تردید دارند که آیا آقای جانسون و خود را بالا مشاور دومینیک کامینگز خواهد به تعمیرات اساسی از اولویت های است که مورد نیاز برای رسیدن به نسل تغییر برای مطابقت با تغییر ماهیت جنگ و نگه دارید تا با رقبای مانند روسیه و چین.

بیشتر از بوریس جانسون

پیشرفت در فن آوری موشکی, سایبر, هوش مصنوعی و رباتیک به معنای شکل و آرایش ارتش باید وفق دهند و یا در معرض خطر بودن outmatched کارشناسان می گویند.

خیابان داونینگ گفت: بررسی تعریف خواهد شد جاه طلبی برای به نقش بریتانیا در جهان است.

آن را نیز مجموعه ای از قابلیت های کشور باید بیش از ده سال آینده برای مقابله با تهدیدات.

“من مصمم هستم به رهبری یک دولت ارائه می شود که برای مردم ما – هر دو در خانه و خارج از کشور” آقای جانسون گفت.

“بریتانیا موسسات تخصص رهبری و ارزش های مشهور در سراسر جهان است.

“اما ما نمی توانیم استراحت در laurels ما. ما باید بیشتر به وفق دهند.

“ما در نظر گرفته خواهد شد توسط ما چگونه پاسخ دادن به فرصت های پیش رو است.”

جدید تمرکز سیاست خارجی منعکس شده است در یک تغییر نام به “یکپارچه نقد و بررسی” به جای “استراتژیک, دفاع و امنیت, نقد و بررسی” بود که مورد استفاده برای توصیف تمریناتی مشابه در سال 2015 و در سال 2010.

اما نخست وزیر خواهد بود در مواجهه با مشکلات مشابه به عنوان پیشینیان خود را – چگونه به صندوق طیف کاملی از قابلیت های نظامی از جمله چند میلیارد پوند سلاح های هسته ای با بودجه محدود است.

به عنوان بخشی از تلاش برای وصله پینه کردن این بررسی به دنبال تغییر راه نیروهای مسلح خرید تجهیزات نظامی به آن را کارآمد تر.

Some of the 350 Soldiers from 9 Theatre Logistic Regiment, The Royal Logistic Corps (9 TLR), march through the centre of Malmesbury as they hold an operational medals parade to mark their return from Afghanistan on October 31, 2013 in Malmesbury, England
تصویر: خیابان داونینگ حاکی از هیچ برنامه ای برای کاهش هزینه های دفاعی

وزارت دفاع را تهیه شیوه آمده اند تحت سنگین و انتقاد های مکرر برای زباله های سوء مدیریت و بی کفایتی برای چند دهه.

پی در پی دولت ها سعی کرده اند برای تزریق را تغییر دهید. شده اند وجود دارد پیشرفت های بیش از دهه گذشته اما کار زیادی مانده است را انجام دهد.

سابق افسر ارشد گفت که او با تردید که آیا هر گونه تغییر واقعی خواهد بود متوجه شدم.

یکی دیگر از هدف خواهد شد به دنبال در چگونه بریتانیا می تواند “استفاده بهتر از تکنولوژی اطلاعات برای تنظیم به تغییر ماهیت تهدیدات مواجه هستیم – از مقابله خصمانه دولت فعالیت برای تقویت نیروهای مسلح ما,” خیابان داونینگ گفت.

در حالی که به نقد و بررسی مجموعه به سیاست خارجی-رهبری وزارت دفاع – با بودجه ای در حدود £40bn – تا کنون بزرگترین هزینه های گروه های درگیر.

چگونه بودجه خود را تقسیم شده بین رقابت الزامات سلطنتی نیروی دریایی ارتش هوایی سلطنتی و نیروهای مشترک مناطق مانند cyber فضا و ارتباطات در حال حاضر تمرکز قابل توجهی کار در وزارت دفاع.

یک منبع گفت: تمایل وجود دارد برای بررسی به ادغام و ترکیب بودجه وزارت دفاع ، وزارت امور خارجه و اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (DfID) را در یک گلدان.

با این حال مشخص نیست که چگونه است که در عمل کار می کنند.

یک منبع دوم گفت: یک انتظار وجود دارد که DfID – که با بودجه £14bn خیلی کوچکتر از وزارت دفاع است اما در بسیاری از موارد اندازه خارجی را حل و فصل خواهد شد و در نهایت ریختن (فولد) به وزارت امور خارجه.

این ممکن است اتفاق می افتد بلافاصله اما “به نظر می رسد به جهت سفر” این منبع گفت و اشاره کرد که برای اولین بار تمام وزرا به غیر از وزرای امور خارجه دو-hatted خارجه و DfID وزیران.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

خیابان داونینگ گفت: ورودی به نقد و بررسی خواهد شد همچنین آمده از, خزانه داری, دفتر خانه و اداره کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی.

از آن خواهد شد به رهبری یک صلیب-وایت تیم در دفتر کابینه و یک تیم کوچک در خیابان داونینگ “متشکل از کارشناسان از داخل و خارج خدمات مدنی”.

تصمیم گیری در این بررسی در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط شورای امنیت ملی به ریاست نخست وزیر.

به “عمده ای” از کار به پایان رسید و بعد از آن در سال همزمان با, جامع صرف نظر با توجه به خیابان داونینگ.

مالکوم چالمرز معاون مدیر کل در موسسه سلطنتی خدمات امارات اتاق فکر استقبال, افزایش تمرکز در سیاست خارجی است.

رادیکال نقد و بررسی سیاست خارجی مورد نیاز است برای کمک به دولت در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” دکترین است که همراه با گسترده تر بین المللی روند در خطر است از خروج انگلستان “جدا شده هنگامی که به دنبال منافع ملی خود,” او گفت:.

“در حالی که وجود دارد نیز فرصت های جدید به عنوان یک نتیجه از تغییرات اخیر خطرات به انگلستان ضروری روابط اتحاد بیشتر در حال حاضر از آنها شده اند برای چند دهه,” او اضافه شده است.

“کاهش این خطرات باید مرکزی برای این بررسی جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>