ساعت سفارشات, میخانه ها, رستوران ها و سالن های ورزشی به سراسر انگلستان

بوریس جانسون دستور داده است تا کافه ها و بارها, میله, رستوران ها و سالن های ورزشی به از امشب در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر همچنین گفت کاباره ها, اوقات فراغت و مراکز تئاتر باید درهای خود را بیش از حد در تلاش برای کاهش “غیر ضروری” گردهمایی های اجتماعی 75 درصد به تاثیر بر ميزان عفونت.

در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری او اذعان کرد که مردم ممکن است وسوسه به بیرون رفتن در شب جمعه اما از مردم خواست در خانه بماند.

“خود را قربانی [اجتماعی فاصله و خود جداسازی] بدان معنی است که ما در حال قرار دادن این کشور در یک بهتر و قوی تر موقعیت و ما قادر خواهد بود برای نجات جان هزاران نفر گفت:” آقای جانسون.

Boris Johnson tells cafes, pubs and clubs to close over coronavirus fears
PM: ‘کافه ها و بارها و رستوران ها باید امشب’

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد دولت خواهد گام در خلق پرداخت دستمزد با کمک های مالی که به پوشش 80 درصد از حقوق و حفظ کارگران – تا £2,500 یک ماه.

وی کسب و کار به دنبال در حمایت از دولت قبل از تخمگذاری کردن کارگران.

آقای Sunak گفت: “امروز من می تواند اعلام کند که در اولین بار از تاریخ ما است که دولت به گام و کمک به مردم پرداخت دستمزد.

بیشتر از Covid-19

“ما در حال راه اندازی یک جدید کروناویروس کار احتباس طرح. هر کارفرما در کشور کوچک و یا بزرگ خیریه یا غیر انتفاعی خواهد بود واجد شرایط برای این طرح است.

“کمک های مالی دولت را پوشش 80 ٪ از حقوق و دستمزد حفظ کارگران تا به کل از £2,500 یک ماه – که فقط بالاتر از درآمد متوسط.”

او همچنین گفت که تاخیر سه ماهه آینده از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای کسب و کار تا پایان ماه ژوئن در £30bn تزریق به اقتصاد است.

آقای Sunak متعهد £1bn برای مستاجرها با تقویت مزایای مسکن و جهانی اعتباری و اضافه شده است که پرداخت های رفاهی’ “سخاوت” خواهد بود افزایش یافته و به اجازه می دهد محلی کمک هزینه مسکن برای پوشش حداقل 30 درصد از بازار اجاره.

Rishi Sunak says we want to look back at coronavirus crisis and say we stood together
صدراعظم: “نگاه به عقب و می گویند ما ایستاده بود با هم’

“من امروز افزایش جهانی اعتبار استاندارد کمک هزینه برای 12 ماه آینده توسط £1000 سال,” او گفت:. “برای
12 ماه آینده من افزایش کار اعتبار مالیاتی عنصر اساسی توسط همان مقدار به عنوان به خوبی.

“با هم اقدامات بهره مند خواهد شد بیش از چهار میلیون نفر از ما آسیب پذیر ترین خانواده ها.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

می آید پس از تعداد کل افرادی که فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد COVID-19 گل رز به 177 پس از انگلستان دیدم 39 مرگ و میر بیشتر – بزرگترین افزایش در یک روز.

بریتانیا نیز شاهد 714 تایید موارد coronavirus تشخیص داده شده در یک روز در آوردن آن تعداد به 3,983.

در واکنش به آخرین اقدامات مالی, سایه صدراعظم جان مکدانل ابراز نگرانی کرد و گفت آنها را به حساب مزایای دیگر مانند کارجویان کمک هزینه و مراقب کمک هزینه.

او همچنین گفت که او در مورد چه مدت آن را برای اقدامات اجرا شود.

“به نظر می رسد به عنوان اینکه آن را به هفته قبل از آن به عمل می آید گفت:” اخبار آسمان. “او [آقای جانسون] منتقل شده اما من فکر می کنم او نیاز به رفتن بسیاری دورتر و خیلی سریع تر.

“او گفت:” هر آنچه در آن طول می کشد’ – این است که هر آنچه در آن طول می کشد او نیست به اندازه کافی دور و من نگران و در عین حال یکی دیگر از تاخیر در گرفتن این مزایا به مردم و گرفتن مزد در جیب مردم.”

در دولت پرداخت 80 درصد از حفظ کارگران اگر آنها نمی تواند کار با توجه به coronavirus آسمان اقتصاد ویرایشگر اد کانوی گفت: “من کمی زبانم بند آمده. این یک معامله است.

preview image
بستن بارها بیش از بالا’

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. دولت قدم به قدم و پرداخت مردم حقوق. که فوق العاده غیر معمول است. این واقعا فوق العاده.

“این نشان می دهد که چگونه به شدت نگران هستند در مورد دولت از اقتصاد است.

“این است که هسته ای را برای دولت به مطبوعات به دلیل وضوح آنها وحشت که مردم در حال اخراج کارکنان را در نرخ بی سابقه ای.

“این خواهد بود که واقعا گران است. آن بستگی دارد در چه مدت می رود. آن است که بسیار بزرگ حرکت می کند.”

preview image
در: ساعت و صدراعظم را به روز رسانی

در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی آقای جانسون گفت: “انگلستان “می تواند به نوبه خود جزر و مد” در برابر coronavirus در آینده 12 ماه – اما پس از آن بستری دولت “نمی دانم چه مدت” بحران گذشته است.

او همچنین نشان داد دولت در مذاکرات برای خرید “صدها هزار نفر” از آزمایشات به فاش کردن اگر مردم مصون هستند.

دانشمندان توصیه می شود که اجتماعی اقدامات را باید در جای خود به صورت “بیشتر از یک سال” به منظور کنترل گسترش ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 250000 نفر از مردم در سراسر جهان است.

بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان پس از ابتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>