سر کیر استارمر به اسکای نیوز گفته است که خروج از دوره گذار بدون معامله تجاری یک «شکست مذاکره» خواهد بود و بوریس جانسون «باید تحویل دهد» به وعده اش به مردم بریتانیا گفته است.

رهبر کار که با بث ریگبی سردبیر سیاسی صحبت می کرد، گفت توافق با اتحادیه اروپا در مورد شرایط رابطه آینده «می تواند در چند هفته آینده زده شود».

سر کیر گفت: مسائلی که برجسته هستند غیر قابل عبور نیست.

A senior UK politician told the country’s parliament on September 8 that proposed legislation related to Brexit “does break international law in a very specific and limited way.” وزير اعتراف کرد که لايحه جديد قانون شکني ميکنه

وی می گوید: «برای نداشتن هیچ معامله ای شکست مذاکره خواهد بود، شکست که باید متعلق به نخست وزیر باشد.

اون به مردم بريتانيا قول داد که معامله خوبي داشته باشه اون بايد به اون قول عمل کنه

سر کیر افزود: بیایید معامله را انجام دهیم، حرکت کنیم و روی کار در دست تمرکز کنیم که با این همه گیر [کروناویروس] سر و کار دارد.

بریتانیا در ۳۱ ژانویه اتحادیه اروپا را ترک کرد اما تا پایان سال ۲۰۲۰ طی یک «دوره گذار» به پیروی از قوانین خود ادامه می دهد، در حالی که مذاکره کنندگان سعی می کنند یک معامله تجاری را چکش بزنند تا ترتیبات موجود را در مورد چیزهایی مانند تعرفه ها جایگزین کنند.

بیشتر از باشگاه فوتبال

سر کیر به عنوان دبیر سایه در تیم نیمکت جلو جرمی سی ان خدمت کرده است – و پیش از این در آخرین انتخابات عمومی از دومین سیاست همه پرسی خود دفاع کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de