ساعت منتقل شده از بخش مراقبت اما همچنان در بیمارستان

بوریس جانسون از مراقبت های ویژه و در “بسیار خوب ارواح”, خیابان داونینگ ،

این نخست وزیر شده است, در سنت توماس ” بیمارستان در لندن پس از پنج شنبه شب هنگامی که او برای اولین بار بستری برای آزمایش.

این اقدام گرفته شد چرا که آقای جانسون ادامه داد: به مداوم coronavirus علائم بیش از یک هفته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

سلامت او رو به وخامت گذاشته و در بعد از ظهر دوشنبه به موقع بیمه خدمات درمانی پزشکان به او حرکت می کند به یک واحد مراقبت های ویژه.

اما آقای جانسون وضعیت در حال حاضر بهبود یافته و به حدی او دیگر دریافت مراقبت ويژه – اگر چه او هنوز در بیمارستان, خیابان داونینگ گفت: روز پنج شنبه.

یک شماره 10 سخنگوی گفت: “نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی.

“او بسیار خوب روحیه است.”

بیشتر از بوریس جانسون

آقای جانسون کار را متوقف کرده است و خواسته وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputise برای او در حالی که او همچنان در بیمارستان است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه قبلی در روز پنج شنبه که در طی آن او خواست انگلیسی ها به ماندن در خانه بیش از آخر هفته عید پاک, آقای Raab گفت: نخست وزیر “در ادامه به گام های مثبت به جلو”.

آقای Raab همچنین نشان داد او هنوز صحبت به آقای جانسون پس از مصرف بیش از مسئولیت های خود را.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

خیابان داونینگ گفت: صبح روز پنجشنبه نخست وزیر “همچنان به بهبود” و “شب بخیر” در سنت توماس ” در بیمارستان – چهارم او صرف وجود دارد.

نخست وزیر بود دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” شماره 10 اضافه شده است.

آقای جانسون گذشته دیده می شد در یک هفته پیش زمانی که او به نظر می رسد در آستان 11 خیابان داونینگ برای پیوستن به در با تشویق برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.

آقای Raab در پنج شنبه شب را تشویق.

آقای جانسون به باردار نامزد کری Symonds نشان داد در آخر هفته او است “و در بهبود” پس از درد و رنج coronavirus علائم خودش.

Ms Symonds ارسال شده خود ادای احترام به NHS کارگران در روز پنج شنبه شب به زودی پس از آن آشکار شد آقای جانسون به حال منتقل شده است و از بخش مراقبت های ویژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>