ساعت ممکن است نشان می دهد درب به وزرای کابینه امروز در تجدید سازمان

بوریس جانسون را به دنبال ترویج بیشتر زنان در مجلس به عنوان او دوباره بر مي خورد کابینه امروز – اما وزرا که ترس برای شغل خود هستند گفت: به نیروبخش خود را برای “brutal” روند.

نخست وزیر را به “ترویج یک نسل از استعداد است که خواهد شد ترویج بیشتر در سال های آینده” با توجه به شماره 10 منبع.

زنان نمایندگان مجلس در خط برای ارتقاء شامل وزیر دفاع Anne-Marie Trevelyan سابق Brexit وزیر Suella sophie dany e. و جیلیان کیگان.

Alok Sharma انتظار می رود که ترویج از کابینه خود را پست در توسعه بین المللی در حالی که مامور پرداخت کلی الیور Dowden – که حضور کابینه نیز در خط برای یک نقش بزرگتر.

بارونس مورگان گفت: در حال حاضر او قصد دارد نقش خود را به عنوان وزیر فرهنگ و آندریا Leadsom و ترزا ویللیرس دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد به از دست دادن کابینه موقعیت.

وزیر دفاع بن والاس و دادستان کل جفری کاکس نیز تصور می شود آسیب پذیر – و آنها را تنظیم کردن که چرا آنها باید در پست های خود را.

تصدیق آن است را به نخست وزیر به تصمیم می گیرید که او می خواهد به خدمت در کابینه اش, آقای والاس گفت: “من در این بازی به اندازه کافی بلند به می دانم که کابینه وزرا انجام می دهد هستند ،

بیشتر از بوریس جانسون

“من لذت بردن از کار خود به عنوان وزیر دفاع من یک جانباز هستم از شمال MP, من در واقع در ارتش, بنابراین من فکر می کنم همه کسانی که امیدوارم واجد شرایط من اما چه کسی می داند.”

آقای کاکس گفت: او را مشتاقانه در آغوش هر فرصتی برای ادامه نقش خود اما اصرار داشت “دیگر وجود دارد که درگاه باز خواهد شد” اگر او در خارج از کابینه.

“من تا به حال به اندازه کافی از این کار ؟ اجازه دهید من را ساده: به هیچ وجه. این شده است یکی از بزرگترین و در واقع بزرگترین افتخار زندگی حرفه ای من,” او اضافه شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

صدراعظم ساجد جاوید, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل و وزیر امور خارجه Dominic Raab انتظار می رود که باقی می ماند در حالی که خیابان داونینگ تایید کرده است که Grant Shapps خواهد ماند به عنوان وزیر حمل و نقل.

یک شماره 10 منبع گفت: “نخست وزیر می خواهد این تجدید سازمان تنظیم پایه برای دولت در حال حاضر و در آینده است.

“او می خواهد برای ترویج یک نسل از استعداد است که خواهد شد ترویج بیشتر در سال های آینده.

“او را پاداش آن دسته از نمایندگان مجلس که سخت کار کرده اند برای ارائه در این دولت اولویت را به سطح کل کشور و تحویل این تغییر رأی مردم در سال گذشته است.”

BREXIT PARSONS
Brexit – چه بعدی ؟

ترین junior وزرا رتبه – مجلس تحت-وزیر امور خارجه, سطح – به احتمال زیاد به یک 50-50 تقسیم جنسیتی پس از تجدید سازمان.

در تابستان آقای جانسون نیز با هدف اطمینان حاصل شود که حداقل 60 درصد از مشاوران وزرا – مجلس خصوصی دبیر – خواهد بود تا از زمان 18 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>