ساعت در سراسر کشور می پیوندد کف زدن برای بیمه خدمات درمانی در آن تولد

بوریس جانسون اتحاد پیوست و مردم در سراسر انگلستان در تشویق به پرداخت ادای احترام به کارکنان بیمه خدمات درمانی در خدمات سلامت را 72 سالگرد.

کارکنان بیمارستان جمع شده بودند در خارج از مکان خود را از کار را در این کشور دور از کف زدن در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه.

کار رهبر آقا Keir Starmer اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon و شاهزاده ولز نیز پیوست ادای احترام.

Members of staff at Leeds General Infirmary participate in the national NHS celebration clap
تصویر: اعضای هیات در لیدز عمومی درمانگاه در شرکت ملی NHS جشن clap
Keir Starmer claps for NHS
تصویر: Keir Starmer claps برای بیمه خدمات درمانی خود را در خارج از خانه
Clap for carers takes place on 72ns birthday of NHS
تصویر: Nicola Sturgeon می پیوندد در سراسر کشور دور از کف زدن
Protesters give a round of applause to celebrate the 72nd anniversary of the NHS at a gathering in support of the Black Lives Matter movement in London
تصویر: معترضان را دور از کف زدن برای جشن 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی در یک گردهمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در لندن

اعضای عمومی شده بود را تشویق به عضویت در ادای احترام به عنوان یک راه گفت: با تشکر از شما به بیمه خدمات درمانی کارکنان که مشغول به کار در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

آن به شرح زیر هفتگی در سراسر کشور clap برای سرپرستان حوادث با کسانی که در پشت این طرح امید آن را تبدیل به یک سنت سالانه.

نخست وزیر ملاقات کرد NHS کارگران در شماره 10 باغ در بعد از ظهر یکشنبه در حالی که ساختمان های عمومی از جمله رویال آلبرت هال, بلکپول برج و سفال روشن شد تا آبی در ادای احترام به خدمات سلامت.

آقای جانسون قبلا مردم خواست تا به کف زدن برای “کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به ملت از طریق این بیماری همه گیر”.

بیشتر از بوریس جانسون

قبلا در این روز گرد آمدند و در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در طاق مرمر در لندن متوقف شد به دور از کف زدن در جشن بیمه خدمات درمانی سالگرد.

لیورپول و استون ویلا از بازیکنان نیز به صف کردن به کف زدن جلوتر از خود را در لیگ برتر بازی در آنفیلد.

NHS staff outside the Royal Victoria Infirmary, Newcastle, join in the pause for applause to salute the NHS 72nd birthday
تصویر: کارکنان بیمه خدمات درمانی در خارج از درمانگاه سلطنتی ویکتوریا, نیوکاسل, عضویت در مکث برای تشویق به ادای احترام NHS 72 تولد
Aston Villa and Liverpool players applaud key workers and the NHS ahead of their Premier League match
تصویر: استون ویلا و لیورپول بازیکنان تحسین کلید کارگران و بیمه خدمات درمانی پیش از لیگ برتر بازی

Paramedic ویلیام جوان بود و در میان حدود 25 کارکنان و بیمارانی که جمع آوری به کف زدن خارج بریدلینگتن بیمارستان در شرق یورکشایر.

“من برای یورکشایر آمبولانس خدمات برای بیش از 12 سال در حال حاضر و من هرگز احساس خودمان افتخار از من در این سال ،” 38 ساله گفت.

“بیمه خدمات درمانی واقعا پا به COVID-19 همه گیر و برخی از همکاران من را ساخته اند برخی از فداکاری فوق العاده ای.

Members of the public applaud outside Chelsea and Westminster Hospital for the 72nd anniversary of the NHS
تصویر: اعضای عمومی تحسین خارج چلسی و وست بیمارستان برای 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی

“من فکر می کنم امروز clap به یاد همه ما است که در حالی که ما هنوز در حال مبارزه COVID ما بسیار سپاسگزار برای ما بیمه خدمات درمانی است.”

و به اشتراک گذاشتن یک عکس از خود را کف زدن برای 5pm دور از کف زدن وزیر بهداشت مت هنکاک در توئیتر خود نوشت: “فوق العاده به گرد هم می آیند در بیمه خدمات درمانی را 72 تولد برای یک بار دیگر کف زدن برای همه ما مراقبین. با تشکر از همه شما برای همه چیز شما را انجام دهد.”

آقای جانسون بود پیوست خارج 10 خیابان داونینگ توسط آنه ماری Plas زنی که آمد تا با ایده هفتگی کف زدن برای ما مراقبین ادای احترام کردند.

او گفت: 10th چنین رویداد در 28 مه نیز باید گذشته است.

“من فکر می کنم آن را خوب به آخرین سری بعدی پنج شنبه زیرا که بیشترین تاثیر من فکر می کنم آن را خوب است برای جلوگیری از آن در اوج خود” 36 ساله از جنوب لندن گفت: در آن زمان.

این عمل تا به حال با آن مواجه انتقاد از برخی که مدعی حرکت بی معنی بود وقتی که آنها گفت: بیمه خدمات درمانی شده است مزمن کمبود بودجه روبرو شده و کارکنان آن underpaid برای بیش از یک دهه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>