PM توسط ‘بسیار بیمار و ممکن است نیاز به ونتیلاتور پزشکی متخصص می گوید

نخست وزیر است “بسیار بیمار” و آن است که به احتمال بسیار زیاد او خواهد شد نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی به گفته یک متخصص پزشکی.

بوریس جانسون صرف شب در بخش مراقبت های پس از سلامت او رو به وخامت گذاشته – 11 روز پس از او در ابتدا آزمایش مثبت برای COVID-19.

خیابان داونینگ می گوید آقای جانسون مبتلا شده است “مداوم” coronavirus علائم – و آسمان بث Rigby گزارش او تا به حال شده است در تلاش برای نفس کشیدن و اکسیژن مورد نیاز در روز دوشنبه.

Foreign secretary Dominic Raab, now 'deputy prime minister' speaks after Boris Johnson was taken into intensive care.
‘PM وضعیت بدتر شده’ – Raab

درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن گفت: آقای جانسون می تواند با توجه به تنفس کمک های شناخته شده به عنوان فشار مثبت مداوم.

این پل فاصله بین یک ماسک اکسیژن و تهویه کامل ارسال مخلوطی از هوا و اکسیژن به دهان در یک نرخ ثابت.

با این حال پروفسور هیل هشدار داد بسیاری از COVID-19 بيمار در نهایت “پیشرفت به تهاجمی تهویه” است که برای افرادی که بیماری آنقدر شدید است که آنها در حال مبارزه و یا قادر به تنفس خود را.

مکانیکی ونتیلاتور یا همه تنفس برای بیمار و یا کمک خود بیمار تنفس و آنها به طور معمول در زیر قرار داده شده سنگین میکنند.

بیشتر از انگلستان

پروفسور هیل توضیح داد: “یکی از ویژگی های COVID-19 در همه کشورها به نظر می رسد که بسیاری از مردان جدی تبدیل شده بیمار از زنان – به خصوص در بیش از 40 گروه سنی است.

“همچنین ما می دانیم که مردم تحت حدود 60 به نظر می رسد که شانس بالاتری از بهبودی از بیماری بحرانی با COVID-19 از افراد مسن است.

“اما بدون شک این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار است.”

Boris Johnson has spent the night in intensive care
تصویر: بوریس جانسون صرف شب در بخش مراقبت های ویژه

آقای جانسون خود را جشن گرفتند 55 تولد در ماه ژوئن گذشته.

پروفسور هیل افزود: نخست وزیر وضعیت برجسته سه موضوع کلیدی در پاسخ به COVID-19.

The US president added that Americans are "praying" for the UK prime minister.
‘امریکا است, دعا برای بوریس جانسون’

“اولا بسیاری از بیماران نیاز به کمک تنفس و کمبود وجود دارد از ونتیلاتورهای مکانیکی است که می تواند انجام این کار – و به ویژه کمبود کیفیت مراقبت های ویژه هواکش مناسب برای COVID-19 بيمار که ممکن است نیاز به کمک تنفس برای بیش از یک هفته,” او گفت:.

“ثانیا COVID-19 بیماران نیاز به یک مقدار زیادی از اکسیژن برای کمک به آنها در نفس است که به طور بالقوه برای رفتن به در تامین کوتاه مدت.

“ثالثا به دنبال پس از مردم در مراقبت های ویژه نیاز به پرسنل ماهر و با تجربه نیویورک شده است که پیدا کردن به اندازه کافی کارکنان ماهر شده است بزرگترین چالش است.”

Boris Johnson has announced he will sontinue to self-isolate with coronavirus.
جمعه: “من باید همچنان خود من-جداسازی’

این قابل درک است که آقای جانسون باقی مانده آگاهانه هنگامی که او نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه است و از آن انجام شد به عنوان یک احتیاط باید نیاز به تهویه.

نخست وزیر است که به احتمال زیاد قرار گرفته اند چندین آزمون – و ممکن است که او را مجبور خون و نمونه از گلو خود را جمع آوری شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با توجه به سازمان بهداشت جهانی حدود 14 درصد از COVID-19 بيمار را توسعه علائم شدید به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن و 5 درصد خواهد نیاز به مراقبت های ویژه درمان است.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که میزان مرگ و میر آن بستری شده در بخش مراقبت در انگلستان در حال حاضر بیش از 50٪.

دکتر سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست گفت: اسکای نیوز: “من این را می گویند به شما, بیمه خدمات درمانی به خصوص در این لحظه نمی دهد تا تخت های مراقبت ويژه فقط برای مردم به نگاه بیش از آن کار نمی کند که حتی برای نخست وزیر.

“او نمی خواهد بود در بخش مراقبت مگر اینکه او نیاز به مراقبت های ویژه به خصوص در این زمان و من فکر می کنم آن را احتمالا زمان که مردم مطبوعات در شماره 10 آغاز شده درست با ما در مورد آنچه که وضعیت خود را واقعا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>