ساعت جمع آوری جدید تیم برتر پس از جاوید را شوک استعفای

بوریس جانسون را صندلی اولین جلسه خود را در کابینه جدید بعد – یک روز پس از دراماتیک تجدید سازمان دیدم ساجد جاوید شوک وستمینستر با استعفا به عنوان صدراعظم.

آقای جاوید گفت که او با “هیچ گزینه ای” اما به ترک پس از نخست وزیر دستور داد او را به آتش نزدیک ترین مشاوران و جایگزین کردن آنها با مشاوران انتخاب شده توسط شماره 10.

سابق صدراعظم گفت: این یک بیماری “هر خود احترام وزیر” را رد باعث او را به راه رفتن.

جاوید: من تا به حال هیچ گزینه’ اما به ترک

Rishi Sunakاو معاون سابق در وزارت خزانه داری منصوب شده است به عنوان جایگزینی.

آقای جاوید که می شود کوتاه ترین خدمت صدراعظم در 50 سال ساخته شده و تعدادی از اشاره به مراجع ردیف در نامه استعفای خود را به PM.

سابق صدراعظم گفت: آن را “بسیار مهم برای اثربخشی دولت است که شما باید از مردم در اطراف شما است که می تواند به شما روشن و رک و مشاوره”.

و او گفت: آقای جانسون: “من مصرانه از شما برای اطمینان از خزانه به عنوان یک موسسه حفظ حد اعتبار به عنوان امکان پذیر است.”

بیشتر از بوریس جانسون

آقای جاوید خروج – که پس از هفته ها گزارش تنش بین او و PM را مشاور ارشد Dominic کامینگز – پرت تاریخ بعدی بودجه در 11 مارس به شک.

Chancellor of the Exchequer, Sajid Javid, leaves his official residence at 11, Downing Street, in London, to make a statement to Parliament 4/9/2019
را از داعش ‘قدرت گرفتن’ تفاوت به بودجه ؟

خیابان داونینگ حاضر به تضمین می کنند که آن را به جلو به عنوان برنامه ریزی شده با یک سخنگوی گفت که “آماده سازی گسترده در حال حاضر انجام شده برای بودجه و آنها را ادامه خواهد داد و در سرعت”.

آقای Sunak که ارتقاء علائم افزایش سریع برای کسی که شد یک نماینده در سال 2015 گفت: “سلف و دوست خوب ساج” را یک “فوق العاده شغل” به عنوان صدراعظم.

“او لذت کار با, و من امیدوارم که قادر به ساخت کار بزرگ او رفتن به جلو,” او اضافه شده است.

در ساعت بعد از آقای جاوید استعفای خیابان داونینگ تایید کرد که یک مشترک جدید تیم ویژه مشاوران بود که تاسیس شده در شماره 10 و شماره 11 به توصیه ساعت و صدراعظم.

آقای جاوید بود که در میان یک تعداد تلفات در آقای جانسون عمده تجدید سازمان پس از او وارد خیابان داونینگ در ماه جولای:

  • جولیان اسمیت اخراج شد به ایرلند شمالی وزیر – ماه پس از کمک به ارائه یک قدرت هسته ای برای منطقه
  • Andrea Leadsom سابق حزب محافظه رهبری نامزد اخراج شد به عنوان کسب و کار, منشی,
  • استر McVey دیگر رقیب برای محافظه کارانه تاج در سال گذشته مسابقه از دست داده و کار خود را به عنوان وزیر مسکن
  • جفری کاکس دیدم وقت خود را به عنوان دادستان کل به پایان آورده
  • ترزا ویللیرس اخراج شد به عنوان وزیر محیط زیست

این ساعت را جمع آوری جدید خود را بالا تیم در خیابان داونینگ این صبح و همچنین در پایان باقی مانده قرار ملاقات را به کاربر بیشتر rungs از وزرا نردبان.

کسانی که برای دریافت شغل جدید در کابینه شامل کسب و کار, منشی, Alok Sharma, توسعه بین المللی, منشی, Anne-Marie بر فرهنگ کار, Oliver Dowden, محیط, کار, جورج Eustice و دادستان کل Suella sophie dany e..

تعدادی از بازیکنان کلیدی نگه داشته و مواضع خود از جمله وزیر امور خارجه Dominic Raab, صفحه اصلی, وزیر Priti Patel, وزیر بهداشت مت هنکاک و صدراعظم از دوک لنکستر Michael Gove.

Esther McVey, Julian Smith, Andrea Leadsom and Theresa Villiers
تصویر: استر McVey جولیان اسمیت, Andrea Leadsom و ترزا ویللیرس همه شغل خود را از دست

تعداد زنان مراجعه کننده به دولت کاهش یافته و پس از تجدید سازمان از هشت به هفت.

نیز وجود دارد که زنان کمتر در ترین نقش های ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>