ساعت پیش نویس در اتنبرا برای ترویج بنزین و دیزل اتومبیل بان

بوریس جانسون است که پیوست “گنجینه ملی” سر دیوید مستند به عنوان او تلاش برای افزایش خود را سبز, اعتبار, بالا بردن سرعت ممنوعیت بنزین و دیزل اتومبیل.

راه اندازی یک سازمان ملل متحد در اجلاس تغییرات آب و هوایی برگزار می شود در گلاسکو در ماه نوامبر PM تایید طرح را به جلو ممنوعیت سوخت فسیلی خودروها از پنج سال به سال 2035.

این به این معنی است که در 15 سال زمان تنها گزینه جدید برای انگلستان رانندگان خواهد بود اتومبیل های برقی, اگر چه, دانمارک, ایرلند, هلند و سوئد در حال ممنوع کردن بنزین و دیزل اتومبیل در سال 2030.

Sir David Attenborough says we all must do more to protect the planet for future generations.
“ما اجازه دهید جوان’

حمایت از Sir David کهنه طبیعت و تلویزیون مستند ساز است که تبدیل به یک پیشرو و مبارز را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است که یک افزایش عمده برای دولت است.

سال گذشته ظاهر می شود قبل از انرژی انتخاب کمیته ای از نمایندگان مجلس در ویکیانبار آقا داود گفت: “جهان “را نمی توان بیش از حد رادیکال” در مقابله با تغییر آب و هوا و راه اندازی یک محجبه حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و در مصاحبه ماه گذشته آقا داود 93, صحبت های عاشقانه در مورد یک “لحظه از بحران” در تغییر آب و هوا و درخواست فوری برای اقدام پس از آزادی انسان را “تاخت و تاز سیاره”.

“ما شده اند به قرار دادن همه چیز سال پس از سال,” او گفت:. “ما شده اند بالا بردن اهداف و گفت:” آه اگر ما این کار را در عرض 20 سال آینده’. لحظه ای از بحران رسیده است. ما دیگر نمی تواند دوپهلو حرف زدن.”

بیشتر از سیاست

گلاسکو تغییر آب و هوا, کنفرانس, COP26 شده است آمار جنجال پس از اخراج از رئیس جمهور سابق حزب محافظه وزیر انرژی کلر پری اونیل توسط دولت در هفته گذشته.

خیابان داونینگ خودی گفته اند اخبار آسمان او را جانشین منصوب خواهد شد در ساعت را ترمیم کابینه رود در هفته آینده خواهد بود و در خدمت دولت وزیر.

UN secretary general Antonio Guterres said it would be 'catastrophic' if the world's greenhouse emissions were not reduced dramatically
رییس مسائل گازهای گلخانه ای هشدار

دو سابق محیط زیست, دبیر دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو و کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom هستند دیده می شود به عنوان نامزد پیشرو برای موفقیت خانم پری اونیل.

اما صحبت های پیش از نشست سران اندازی آقای جانسون گفت: “میزبانی COP26 است یک فرصت مهم را برای انگلستان و سازمان ملل در سراسر جهان به مرحله در مبارزه با تغییر آب و هوا.

“ما به عنوان مجموعه ای از برنامه های ما به ما ضربه بلند پروازانه 2050 خالص صفر هدف در سراسر این سال, بنابراین ما باید اصرار دیگران برای پیوستن به ما در حمایت خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ مسئولیت بیشتری نسبت به حفاظت از سیاره ما و هیچ ماموریت که جهانی بریتانیا است که به خودمان افتخار خدمت می کنند. 2020 باید سال ما به نوبه خود جزر و مد در گرمایش جهانی – از آن خواهد شد در این سال هنگامی که ما را انتخاب کنید پاک تر و سبزتر آینده برای همه است.”

جدید آب و هوا?

با توجه به Downing Street PM استفاده خواهد شد سخنرانی خود را به تماس برای تلاش های بین المللی برای رسیدن به خالص صفر به عنوان اوایل به عنوان ممکن است از طریق سرمایه گذاری در پاک تر و سبزتر تکنولوژی حفاظت از زیستگاه طبیعی و اقدامات برای بهبود انعطاف پذیری برای تغییر آب و هوا تاثیر است.

هیچ 10 همچنین تایید کرد که دولت قصد دارد به جلو را برای پایان دادن به فروش جدید بنزین و دیزل اتومبیل و کامیون به 2035 و یا زودتر اگر سریع تر انتقال امکان پذیر است, موضوع مشاوره و همچنین از جمله ارقام برای اولین بار.

صحبت کردن در محافظه کار کنفرانس در منچستر در سپتامبر گذشته حمل و نقل وزیر Grant Shapps گفت: این دولت تمایل به بهبود در آن هدف از ممنوعیت در 2040.

“دولت کمیته مشورتی در آب و هوا تغییر کرده است گفت: 2035 یک تاریخ است که ما باید هدف” او گفت: حزب محافظه کار وفادار. “ما نیاز به تست استدلال و همکاری با صنعت به بررسی نحوه ادامه دهید.”

preview image
IPCC: جنگل زدایی است دامن زدن به بحران آب و هوا

در حال حاضر صحبت کردن پیش از نشست سران, راه اندازی, Mr Shapps گفت: “این دولت £1.5 میلیارد استراتژی به داشتن یک وسیله نقلیه الکتریکی به عنوان آسان که ممکن است کار در سال گذشته به تنهایی و به طور کامل ماشین های الکتریکی فروخته شد هر 15 دقیقه.

“ما می خواهیم به رفتن بیشتر از همیشه قبل از. به همین دلیل ما در حال آوردن به جلو ما در حال حاضر هدف بلند پروازانه برای پایان دادن به فروش جدید بنزین و دیزل اتومبیل برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای.”

نخست وزیر نیز خواهد بود پیوست در نشست راه اندازی توسط ایتالیا جوزپه کونته خواهد شد که میزبان یک نشست کنوانسیون تنوع زیستی (CBD) در رم در اواخر این ماه در حفاظت از گیاهان و حیات وحش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر