PM: “آیا فکر می کنید هوای تازه را فراهم می کند ایمنی – شما باید به ماندن دو متر از هم جدا’

بوریس جانسون هشدار داده است که هوای تازه را فراهم می کند نیست ایمنی در برابر coronavirus و آنها باید بماند دو متر از هم جدا.

نخست وزیر گفته است که انگلیسی ها که در فضاهای باز مانند پارک ها مهم هستند برای مردم خوب بودن اما آنها باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دولت توصیه جدی است.

او گفت: “این بسیار مهم است که مردم درک کنند که فردا که مدارس تعطیل هستند.

“من می خواهم البته من مردم قادر به رفتن به پارک ها و فضاهای باز و لذت بردن از خود.

“این بسیار مهم است برای سلامت جسمی و روانی خوبی بودن.

“اما لطفا پیگیری کنید که توصیه نمی کنم که هوای تازه در خود را به طور خودکار فراهم می کند برخی از ایمنی.

“این توصیه به طور جدی آن را دنبال کنید چرا که آن را کاملا حیاتی است.”

بیشتر از Covid-19

شده اند وجود دارد هشدار که برخی از عمده پارک در لندن را می توان خاموش اگر اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره است نه به دنبال در میان تعداد زیادی از بازدید کنندگان.

پارک سلطنتی که حفظ آن پارک و پنج تن از لندن دیگر بزرگترین فضاهای باز ارسال شده در توییتر: “پس از صحنه از جمعیت نیست #SocialDistancing دیروز ما می خواهیم به اصرار شما دوباره به دنبال دولت مشاوره و نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

“ما یک مسئولیت مشترک برای حفظ لندن پارک امن برای همه کسانی که به آنها نیاز دارد.

“ما را حفظ خواهد کرد این وضعیت به طور مداوم تحت بررسی است. اگر مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های ما را هیچ چاره ای جز به پارک.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>