ساعت بوریس جانسون می گوید بریتانیا ‘گذشته اوج’ از شیوع کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس رسما تصویب اوج خود coronavirus شیوع نخست وزیر بوریس جانسون گفت: پنج شنبه.

“من می توانم تایید می کنند که امروز برای اولین بار ما از گذشته اوج این بیماری” جانسون گفت: در اولین حضور خود را در دولت جلسه توجیهی روزانه پس از بازگشت به کار پس از سقوط بیمار با Covid-19.

“ما در گذشته اوج و ما در شیب رو به پایین.”

جانسون نیست اما ذخیره کردن یک نقشه راه برای انگلستان به نهایت خود را بالا ببرد محدودیت در زندگی چیزی است که کشورهای در جای دیگر در اروپا شده اند به تدریج انجام می دهند.

“ما خواهد بود گفت: خیلی بیشتر از هفته آینده و در هفته های آینده در مورد چگونگی و زمانی که ما پیشنهاد می کنیم برای باز کردن بخش های مختلف اقتصاد انگلستان” جانسون گفت.

بریتانیا شده است در lockdown برای تقریبا شش هفته در حال حاضر غیر ضروری مغازه ها توقیف در سراسر کشور است. شده اند وجود دارد تماس برای دولت به نقشه یک استراتژی خروج برای کاهش تلفات محدودیت های گرفته شده در اقتصاد است.

“من فکر می کنم اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به شدت” جانسون اصرار داشت. “من فکر می کنم که این دولت می خواهد به تشویق است که به گزاف گویی در تمام انواع از راه.”

روز پنج شنبه در این جلسه شامل ارائه تصویری توضیح است که انگلستان به اصطلاح “R نرخ” کاهش یافته است زیر 1. R نرخ استفاده اپیدیولوژی و دولت برای تعیین تعداد عفونت های ثانویه تولید شده از یک فرد آلوده.

به معنای آن است که به کارشناسان نشان میدهد که تا چه حد این بیماری در حال گسترش و یا تکثیر و در میان جمعیت. بالاتر R نرخ بالاتر از خطر ابتلا به این ویروس گسترش نمایی.

جانسون اخیرا بازگشت به کار پس از دوره نقاهت خود را از Covid-19. دولت او بوده است به شدت انتقاد بیش از آن در دست زدن به بحران بهداشت و درمان با برخی از این ادعا آن موفق به اندازه کافی توزیع تجهیزات حفاظت فردی و مقیاس تست.

وزیر بهداشت مت, Hancock, مجموعه ای از یک هدف بلند پروازانه از رسیدن به 100,000 coronavirus آزمون تا پایان مارس اما فقط 52,000 آزمايشات انجام شده در روز سه شنبه. اما انگلستان به نظر می رسد بسیار نزدیک به آن هدف در حال حاضر با 81,611 افراد آزمایش شده است در روز چهارشنبه.

این کشور coronavirus مرگ و میر در حال حاضر در 26,711 جانسون گفت: در جلسه توجیهی روزانه افزایش 674 از روز قبل. بیش از 171,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>