بوریس جانسون انگلستان نخست وزیر صحبت می کند در طول یک روزانه coronavirus توجیهی داخل شماره 10 خیابان داونینگ لندن انگلستان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.

بلومبرگ

دولت انگلیس روز چهارشنبه گفت این برنامه به تعطیل مدارس در انگلستان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سخنرانی خود در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus شیوع نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “به دنبال که در آن ما در حال حاضر ما فکر می کنم در حال حاضر که ما باید اعمال بیشتر فشار رو به پایین بر که منحنی به سمت بالا توسط بسته شدن مدارس.”

“من امروز اعلام کرد که پس از مدارس تعطیل دروازه های خود را از بعد از ظهر جمعه آنها بسته باقی خواهد ماند برای اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان تا اطلاع ثانوی.”

می آید در مدت کوتاهی پس از ولز ایرلند شمالی و اسکاتلند اعلام کرد مدارس خود خواهد دید از جمعه. تمام مدارس و کالج ها در جمهوری ایرلند نیز بسته شده است.

“این به این معنا است که امتحانات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه مه و ژوئن هر چند ما مطمئن شوید که دانش آموزان دریافت مدارک آنها نیاز و شایسته برای خود حرفه ای علمی” جانسون گفت.

به عنوان چهار شنبه, انگلستان تا به حال بیش از 2600 تایید موارد COVID-19 با 72 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در روز سه شنبه و انگلستان وزیر دارایی اعلام کرد £330 میلیارد دلار ($398 میلیارد دلار) بسته کمک از وام برای کسب و کار و همچنین به عنوان یک کسب و کار نرخ تعطیلات و کمک های مالی.

وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: دولت خواهد بود “حمایت از مشاغل … درآمد حمایت ما حمایت از کسب و کار و … ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد,” او گفت:.

“این بدان معناست که هر کسب و کار است که نیاز به دسترسی به پول نقد … قادر خواهد بود برای دسترسی به یک وام مورد حمایت دولت است.” Sunak به ذکر است که مقیاس از دخالت دولت در اقتصاد بودند “غیر قابل تصور” فقط هفته پیش.

جلوگیری از تماس های غیر ضروری

دولت انگلیس متهم شده است که بیش از حد محتاط با رویکرد خود را به شیوع.

وقتی پرسیده شد که چرا دولت تا به حال تصمیم به تحمیل مستند اقدامات برای شهر لندن به عنوان برخی انتظار داشتند Johnson پاسخ داد: “ما همیشه می گفت که ما می رویم به انجام درست اقدامات در زمان مناسب است.”

در چهارشنبه ولز و اسکاتلند اعلام کرد که مدارس خود را در پایان این هفته به قرار دادن فشار بر دولت در لندن به دنبال کت و شلوار. کسانی که در اسکاتلند ممکن است باقی بماند بسته تا تابستان شکستن اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت.

مدارس در انگلستان در حال حاضر تحت فشار با توجه به کمبود کارکنان ناشی از ویروس است.

روز دوشنبه جانسون شدت انگلستان مشاوره به شهروندان گفتن آنها را به اجتناب از همه غیر ضروری تماس های اجتماعی و برای جلوگیری از رفتن به رستوران باشگاه بارها و تئاتر.

استرلینگ تضعیف دلار 1.1459 روز چهارشنبه به آمار پایین ترین نقطه آن از اکتبر 2016 به عنوان نقدینگی نگرانی فرستاده دلار صعودی و چکش ارزهای در سراسر جهان است.

پوند کاهش یافت و بیش از 4 درصد در این جلسه به آمار پایین ترین نقطه آن از سال 1985 به غیر از یک شب “فلش سقوط” در اکتبر 2016 که در زمان استرلینگ به دلار شدن 1.1450.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de