ساعت بوریس جانسون می گوید: 405,000 داوطلبان را امضا کرده اند تا به کمک انگلستان در مقابله با شیوع کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت: 405,000 داوطلبان را امضا کرده بود تا برای کمک به خدمات بهداشت ملی مقابله با شیوع کروناویروس.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای بریتانیا اجرا در سراسر کشور مستند.

به مردم گفته شده به ماندن در خانه به جز برای خرید لوازم ضروری ورزش یک بار در روز بیرون رفتن برای نیازهای پزشکی و سفر به کار که در آن لازم است.

غیرضروری و ساختمان از ورزشگاه به مکان های عبادت نیز دستور داده شده است به نزدیک در حالی که رویدادهای اجتماعی مانند مراسم عروسی و تعمید — اما نه مجالس ترحیم — باید متوقف شود.

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock صادر شده درخواست تجدید نظر برای 250,000 “مردم در سلامت خوب” برای کمک به خدمات بهداشت ملی (NHS) در مقابله با گسترش COVID-19.

به طور جداگانه و انگلستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد که مرگ و میر در کشور افزایش یافته است به 422 در حالی که در مجموع 8,077 باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

نیل فرگوسن, بالا, اپیدمیولوژی که به توصیه دولت گفت: بخش مراقبت های تقاضا را حداکثر تا سه هفته دیگر اگر این کشور استراتژی کار می کند.

فرگوسن استاد دانشگاه امپریال کالج لندن قبلا هشدار داد انگلیس مرگ و میر می تواند به افزایش 500,000 مگر اینکه دولت به طور ناگهانی تغییر رویه. مراحل پس از تصویب این کشور می تواند در حد مرگ و میر در 20,000 این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>