ساعت بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای coronavirus آزمون

بوریس جانسون شده است و بستری در بیمارستان برای آزمایش ده روز پس از تایید او coronavirus.

نخست وزیر, 55, هنوز مداوم علائم و رفت و به توصیه پزشک, خیابان داونینگ گفت.

یک سخنگوی خود را تایید کرد پذیرش یک پیشگیرانه به جای اقدام اضطراری و افزود: او “با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را سخت کار می کنند”.

آنها همچنین از مردم خواست تا به “همچنان به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند”.

BRECON, WALES - MARCH 28: A sign on the A470 near Pen y Fan warns motorists to stay at home to save lives on March 28, 2020, in Brecon, Wales. Last weekend the area was busy with walkers. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to many countries across the world, claiming over 25,000 lives and infecting hundreds of thousands more. (Photo by Matthew Horwood/Getty Images)
تصویر: دولت است که مردم به ماندن در خانه در طول بحران

معلوم نیست که آیا آقای جانسون باقی خواهد ماند و در بیمارستان به مدت یک شب.

او به آنجا سفر در 8 روز یکشنبه هنوز منجر پاسخ دولت به COVID-19 شیوع آن قابل درک است.

Matt Hancock says sunbathing is against the rules
تصویر: مت Hancock گفت: ساعت بود و نه در “بسیار جدی” پایان طیف

آسمان اخبار سیاسی خبرنگار تام Rayner گفت: نخست وزیر گرفته شده بود به یک بیمارستان NHS در لندن و نیاز نیست یک آمبولانس.

بیشتر از Covid-19

GP Dr Ellie توپ گفت که هنوز بیمار در ده روز “است که احتمالا یک پرچم قرمز اگر او هنوز هم دارای علائم” اضافه کرد: “تا زمانی که شما به طور کامل و بهتر از شما هستند و نه از جنگل.”

The couple's trip came after the PM's December election victory
تصویر: یک نماینده فرستاده خود را با توجه به ساعت شریک کری Symonds که حامله است

کار را به سایه وزیر بهداشت Jon Asthworth در توئیتر خود نوشت: “من و ارسال بهترین آرزوها برای بوریس جانسون و خانواده اش امشب برای بهبود سریع. من می دانم که بیمه خدمات درمانی ارائه خواهد شد درخشان با مراقبت حرفه ای استثنایی. همه ما مشتاقانه منتظر دیدن نخست وزیر سالم و خوبی است.”

MP جس فیلیپس نیز فرستاده او را با احترام به آقای جانسون و نامزدش کری Symonds که باردار است با زن و شوهر اولین فرزند.

Ms Symonds, 32, شنبه اعلام کرد او در حال صرف یک هفته در رختخواب با علائم کروناویروس اما زده خوش بینانه تن و گفت: “من نیاز به آزمایش می شود و پس از هفت روز استراحت من احساس می کنم قوی تر و من در بهبود.”

Boris Johnson has confirmed he has COVID-19
ساعت اولین پیام از انزوا: “من می توانید در ادامه با COVID-19

آقای جانسون شده است خود منزوی در 11 خیابان داونینگ پس از آزمایش مثبت; او با استفاده از اقامت در بالای صدراعظم را به عنوان نخست وزیر را در گذشته داده شده آن را به یک بزرگتر ،

او با ارسال یک پیام ویدئویی در روز جمعه با اصرار مردم به “چوب با” مستند اقدامات است.

دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا و تعیین وزیر که اگر نخست وزیر ناتوان خواهد صندلی دولت روزانه اضطراری coronavirus جلسه کمیته شناخته شده به عنوان C-19 روز دوشنبه صبح.

دکتر سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست از دانشگاه ریدینگ گفت: پس از اخبار نخست وزیر به بیمارستان منتقل شد که “این اتفاق برای برخی از مردم”.

“ما هفت روز دوره قرنطینه معمولا برای افرادی که به ویروس, اما تنها اگر شما احساس بهتر و برخی از مردم ممکن است کمی طولانی تر است,” او توضیح داد: به اخبار آسمان.

“آنها را در خود نگاه کلی فیزیولوژی و بیوشیمی مطمئن شوید که اندام خود را به درستی کار هستند و که او می تواند نفس کشیدن خوب است.”

“من تصور می کنم این نسبتا چک معمول فقط به مطمئن شوید که او اشکالی ندارد.”

“شما به طور معمول انتظار می رود او را به دریافت بیش از آن سریعتر است اما مواردی وجود دارد که در آن افرادی که مناسب و سالم و نه بیش از 70 انزوا آستانه که مبارزه کمی – و ما واقعا نمی دانیم چرا.

“این کمی شبیه به همین دلیل ما نمی دانیم چرا برخی از مردم نمی تواند علائم در همه و یا نمی تواند آلوده در همه.”

ترس مطرح شد بیش از این گسترش COVID-19 در وستمینستر زمانی که وزیر بهداشت آن را قرارداد پس از حضور در خیابان داونینگ دریافت.

وزیر بهداشت مت Hancock همچنین در هفته گذشته آزمایش مثبت برای این ویروس است اما در حال حاضر از خود و انزوا ماند در خانه برای هفت روز.

او به یک به روز رسانی نخست وزیر بهداشت روز یکشنبه در گفتن اخبار آسمان’ Sophy ریج گفت: “او من بوده ام به او صحبت کردن در هر روز اغلب چند بار در روز…

“این نشان می دهد که این ویروس بر افراد مختلف متفاوت است.

“من خوش شانس بود, من تا به حال دو بسیار خشن روز و پس از آن من در پشت صحنه و برخی از مردم آن را بسیار خفیف و سپس برای دیگران آن را بسیار جدی و نخست وزیر است که در پایان این طیف است.”

یکی از نخست وزیر نزدیک ترین مشاور در مدیریت coronavirus بحران انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin بوده خود جدا با علائم.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>