PM: بهترین توصیه برای جلوگیری از coronavirus است برای شستن دست های خود را با صابون

بوریس جانسون گفته مردم “حق نگران” در مورد گسترش coronavirus اما می گوید: “بهترین توصیه” برای جلوگیری از شیوع گسترده تر است برای شستن دست های خود را با آب گرم و صابون است.

نخست وزیر مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم برگزاری جلسه دولت اضطراری کبرا کمیته بیش از تعداد رو به رشد COVID-19 موارد در بریتانیا اما اصرار آن خیابان داونینگ را “اولویت”.

آقای جانسون در نهایت برگزاری یک کبرا نشست و گفت: دولت خواهد بود “موضوع مشاوره بیشتر در مورد چگونه ما می رویم به پاسخ” به کروناویروسکه در حال حاضر آلوده 20 نفر در انگلستان.

Jeremy Hunt MP
چگونه بریتانیا ممکن است در برخورد با کروناویروس

در عین حال او گفت: “بهترین توصیه ما می توانیم” است برای مردم برای اطمینان از بهداشت شخصی خوب.

صحبت از تعداد 10 ب. ظ گفت: “با ارزش ترین چیزی که همه ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش coronavirus است برای شستن دست ما به مدت 20 ثانیه یا بیشتر با آب گرم و صابون است.

“مردم حق دارند نگران و راست به می خواهید را به هر شکل ممکن حرام است.”

Passengers wear face masks as the push their luggage after arriving from a flight at Terminal 5 of London Heathrow Airport in west London on January 28, 2020. - Chinese President Xi Jinping said Tuesday the country was waging a serious fight against the "demon" coronavirus outbreak and pledged transparency in the government's efforts to contain the disease. (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP) (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP via Getty Images)
تصویر: مسافران پوشیدن ماسک صورت در هیترو ترمینال 5

آقای جانسون صحبت شد پس از اولین مورد از COVID-19 تایید شد در ولز – به همراه دو بیشتر در انگلستان است. یک سوم شد و بعد از تایید در انگلستان است.

بیشتر از بوریس جانسون

افسر ارشد پزشکی برای ولز دکتر فرانک Atherton گفت: بیمار در ولز به بازگشت به کشور از شمال ایتالیا تبدیل شده است که مرکز شیوع این بیماری در اروپا با 888 مورد تأیید و 21 مرگ و میر.

دو نفر از بیماران جدید در انگلستان قرارداد این ویروس در ایران است که گزارش 388 موارد و 34 مورد مرگ و میر و آنها منتقل شده اند به متخصص بیمه خدمات درمانی عفونت در مراکز سلطنتی رایگان بیمارستان در لندن است.

یک سوم بیمار قرارداد COVID-19 در انگلستان است.

تعداد موارد تایید شده در انگلستان است که در حال حاضر 18 – و نیز وجود دارد یک مورد در ایرلند شمالی.

Italy has suffered Europe's worst coronavirus outbreak so far
تصویر: ایتالیا دچار اروپا بدترین شیوع کروناویروس تا کنون

آقای جانسون نیز با ابراز همدردی با خانواده اولین فرد انگلیسی به مرگ از coronavirus.

قربانی یک مرد شده بود دریافت درمان در بیمارستان در ژاپن پس از آزمایش مثبت برای این بیماری در طول قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز.

مرگ او تایید شد توسط ژاپنی ها وزارت بهداشت و بریتانیا خارجی اما او بوده است به نام.

شش نفر از این کشتی در حال حاضر درگذشت این مرد اولین مسافر خارجی به از دست دادن زندگی خود را.

او یکی از حداقل چهار انگلیسی که تا به حال باقی می ماند در ژاپن پس از ده ها تن که تا به حال آزمایش منفی شد تخلیه به انگلستان هفته گذشته پس از دو هفته در انزوا در coronavirus زده بوش کروز که برای اولین بار لنگر انداخت در یوکوهاما در 3 فوریه.

از 3,711 مسافر و خدمه در هیئت مدیره 705 نفر تایید شده است به عنوان داشتن COVID-19.

TOPSHOT - People wearing protective suits walk from the Diamond Princess cruise ship, with around 3,600 people quarantined onboard due to fears of the new coronavirus, at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 10, 2020. - Around 60 more people on board the quarantined Diamond Princess cruise ship moored off Japan have been diagnosed with novel coronavirus, the country's national broadcaster said on February 10, raising the number of infected passengers and crew to around 130. (Photo by CHARLY TRIBALLEAU / AFP) (Photo by CHARLY TRIBALLEAU/AFP via Getty Images)
تصویر: مردم در لباس محافظ راه رفتن از الماس شاهزاده خانم

مورد انتقاد است که انگلیسی ها شد عودت آقای جانسون گفت: “ما پس بهترین توصیه های پزشکی و ما بسیار تاسف از دست دادن زندگی است.

“بهترین کاری برای انجام این است که به حرکت مردم در اطراف بیش از حد در وضعیت فعلی – و نه به بازگرداندن مگر اینکه شما می توانید کاملا مطمئن شوید که وجود دارد نمی تواند به این کشور است.”

دولت را مورد انتقاد قرار گرفته است برای راه آن به کار گرفته شده کشتی انزوا با برخی از پزشکان گفت: این عمل مانند یک انکوباتور.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در دیگر coronavirus تحولات:

 • شده اند وجود دارد 83,867 موارد تایید شده در سراسر جهان با 2,867 مرگ و میر
 • مکزیک ایسلند و نیجریه در میان ملت ها به تایید اولین مورد/موارد روز جمعه
 • مدارس در انگلستان می تواند بسته برای بیش از دو ماه اگر شیوع بیماری تشدید
 • دو انگلیسی در میان هشت نفر در حال نظارت بر روی یک کشتی کروز تبدیل دور توسط جمهوری دومینیکن
 • برخی از گردشگران هستند که مجاز به ترک هتل تنریف در مستند به دلیل COVID-19 – اما Jet2 می گوید: آن را نمی خواهد پرواز آنها را به خانه تا زمانی که تست تایید آنها آلوده نیست
 • EasyJet و صاحب بریتیش ایرویز به لغو پروازهای اروپایی به عنوان یک نتیجه از بحران coronavirus
 • بازارهای جهانی سقوط کرده با داو جونز رنج و بزرگترین آن یک روز رها در تاریخ آن
 • یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت می گوید 34 نفر کشته شده اند توسط COVID-19 در کشور و 388 نفر آلوده شده اند
 • تعداد coronavirus موارد در کره جنوبی بیش از 2000 پس از 256 جدید تشخیص تایید شد
 • تیز رو به پایین روند جدید COVID-19 موارد ادامه داد که در آن وجود دارد 327 موارد جدید و 44 مرگ و میر در روز پنج شنبه
 • ژاپنی ها جزیره هوکایدو است اعلام وضعیت اضطراری پس از یک افزایش سریع در موارد. فرماندار خواسته است تا ساکنان به ماندن در خانه در این آخر هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>