درخواست برای بیشتر داوطلبان برای ‘ضروری’ بالینی coronavirus محاکمه

پزشکی ستاد به نام برای داوطلبان به جلو آمده و برای شرکت در آزمایش های بالینی بر روی coronavirus.

پس از این کارشناسان بهداشت در نامه ای اصرار پزشکان به ثبت نام بیماران, بهداشت کار, مت, Hancock, استفاده می شود, اخبار روزانه توجیهی در شیوع تماس بگیرید برای بیشتر داوطلبان به عنوان او به پرداخت ادای احترام به خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی.

او گفت که تحقیقات در درمان COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسشد “ضروری به طرح ما” برای مقابله با این بیماری همه گیر و گفت: انگلستان انجام شد جهان پیشرو محاکمه.

10 Downing Street handout photo of Health Secretary Matt Hancock speaking during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). Issue date: Friday April 3, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/Crown Copyright/10 Downing Street/PA Wire..NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or facts mentioned in the caption. Reuse of the picture may require further permission from the copyright holder. .
تصویر: مت Hancock خواسته است مردم را به ماندن در خانه

“ما در حال ایجاد سه ملی آزمایش های بالینی پوشش هر مرحله عمده بیماری – مراقبت های اولیه مراقبت های بیمارستان و بخش مراقبت های بیشتر به طور جدی بیمار است.”

“این آزمایشات به دنبال اثربخشی داروهای موجود و استروئیدها دوباره با هدف درمان برای COVID-19.

“یکی از آزمایشات است که به نام و بهبود معاملات در بیمارستان, مراقبت از بزرگترین از نوع خود در جهان با 926 بیماران درگیر است.”

او افزود که “بزرگتر محاکمات بهتر داده و سریع تر ما می تواند رول درمان”.

بیشتر از Covid-19

preview image
‘بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم’

آقای Hancock بود که منجر جلسه برای دومین روز در حال اجرا پس از بهبودی از COVID-19.

او همچنین گفت بریتانیا باید نه “آرامش ما نظم و انضباط” در حال حاضر با اجتماعی فاصله و یا غیر ضروری در سفر پیش رو خوب پیش بینی آب و هوا برای این آخر هفته هشدار داد که “مردم می میرند” اگر مردم نمی چسبد به مستند اقدامات است.

“این توصیه, این, دستورالعمل,” او اضافه شده است.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده است در خود به انزوا در خیابان داونینگ با وجود تائید coronavirus تشخیص در همان روز به عنوان وزیر بهداشت به عنوان او هنوز هم رنج می برند علائم.

Boris Johnson has announced he will sontinue to self-isolate with coronavirus.
“من باید همچنان خود من-جداسازی’ – PM

ایستاده در ساعت, Mr Hancock شد flanked توسط معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون تام و ارشد پرستاری افسر NHS England, اموزش ممکن است.

پروفسور ون تام گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با سرعت که در آن پزشکان و بیماران در حال حاضر گرفته شده تا در این چالش شرکت در کارآزمایی های بالینی, اما گفت که این می تواند “چند ماه قبل از ما هر پاسخ”.

او همچنین گفت: “ما نمی دانیم” که اوج این بیماری همه گیر خواهد شد و در انگلستان در تناقض با یک پیشنهاد از سوی وزیر بهداشت پیش از آن در روز است که آن را در عید پاک یکشنبه.

آقای Hancock, که همچنین حمایت از آن زمانبندی افتتاح این جلسه با ارائه تسلیت خود را به خانواده و دوستان از 684 coronavirus بيمار اعلام کرد که پس از فوت در اوایل روز جمعه.

آخرین تلفات مشخص شده بزرگترین بریتانیا گسترده ای افزایش در یک روز تا کنون و به ارمغان آورد و در مجموع به 3,605سبقت شمارش رسما ثبت شده در چین هوبئی – اصلی کانون بیماری همه گیر.

10 Downing Street handout photo of Deputy Chief Medical Officer Professor, Jonathan Van-Tam speaking during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). Issue date: Friday April 3, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/Crown Copyright/10 Downing Street/PA Wire..NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or facts mentioned in the caption. Reuse of the picture may require further permission from the copyright holder. .
تصویر: پروفسور جاناتان ون-Tam
10 Downing Street handout photo of Chief Nursing Officer for England, Ruth May speaking during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). Issue date: Friday April 3, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/Crown Copyright/10 Downing Street/PA Wire..NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or facts mentioned in the caption. Reuse of the picture may require further permission from the copyright holder. .
تصویر: ارشد پرستاری افسر انگلستان اموزش مارس

در میان مرگ و میر در روز جمعه تایید کرد دو بیمه خدمات درمانی پرستار.

Areema Nasreen, 36, اعتقاد بر این بود که هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی اما پس از گذشت دو هفته در بخش مراقبت های ویژه در Walsall مانور بیمارستان در غرب میدلندز, که در آن او کار می کرد برای 16 سال است.

Aimee o’rourke, 39, مشغول به کار در این ملکه الیزابت ملکه مادر در بيمارستان Margate, Kent که اعلام کرد که او مرده بود در بخش مراقبت های ويژه در روز پنج شنبه.

ارشد پرستاری افسر Ms ممکن است تکرار Mr هنکاک تماس برای مردم به ماندن در خانه آخر این هفته گفت: “من از شما به یاد داشته باشید Aimee و Areema و مصرانه از شما را به ماندن در خانه برای آنها است.”

Areema Nasreen
تصویر: Areema Nasreen تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی
Aimee O'Rourke (39)
تصویر: Aimee o’rourke درگذشت در بیمارستان او را در کنت

با تعداد مرگ و میر افزایش و پیش بینی به اوج در یکشنبه عید پاک, آن تایید شده است که ملکه را از آدرس ملت در یک ویژه تلویزیونی پخش آخر این هفته.

اعلیحضرت او که قبلا متعهد شده است که او و خانواده اش در حال “آماده به بازی بخشی از ما” در دیدن کشور از طریق COVID-19 بحران تلاش خواهد کرد برای تقویت روحیه در یک از پیش ضبط شده پخش در 8ساعت در روز یکشنبه.

پسر ارشد او و وارث پرنس چارلز در حال حاضر خطاب به ملت این هفته بعد از بیرون آمدن از خود انزوا پس از تست مثبت برای coronavirus.

روز جمعه چارلز به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو به طور رسمی باز جدید 4,000 تخت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در لندن اکسل و مرکز ویدئو از طریق لینک.

با 80 بخشهای بیمارستان – ساخته شده فقط در دو هفته – در حال حاضر بزرگترین بخش مراقبت های ويژه در جهان.

The Prince of Wales opened the new hospital...from his home in Scotland. Pic: Clarence House
چارلز: NHS بلبل است ‘درخشان نور’

در ضمن لیگ برتر را رها کرده است یک پتانسیل بازگشت به عمل در ماه مه و اعلام کرد که 2019-20 فصل باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا زمانی که آن را بی خطر است برای از سرگیری.

لیگ کارفرمایان نیز نشان داد که در آن بازیکن می تواند به زودی به 30% کاهش پرداخت, پس, آقای, Hancock, به نام ستاره به قبول کاهش به حقوق خود را در طول روز پنجشنبه جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>