بوریس جانسون می گوید او را تحویل یک “برنامه جامع” هفته آینده در مورد نحوه مستند می تواند کاسته شود.

اعلام بریتانیا است که در گذشته اوج coronavirus عفونت نخست وزیر گفت که او خواهد بود تنظیم یک “نقشه راه منو از گزینه های” می تواند در برخی از کشورها ضعیف محدودیت.

با این حال او هشدار داد که هر گونه کاهش از این اقدامات بوده که در محل پس از 23 مارس نباید خطر دوم اوج عفونت است که می تواند پایمال بیمه خدمات درمانی.

A woman takes a photograph of graffiti in support of the NHS in southeast London as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: نقاشی های دیواری در حمایت از بیمه خدمات درمانی در جنوب شرقی لندن

در سخنرانی خود در اول خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی پس از بستری به بیمارستان با COVID-19آقای جانسون گفت: “من خواهد شد با تنظیم یک برنامه جامع هفته آینده به توضیح دهید که چگونه ما می توانیم اقتصاد ما در حال حرکت فرزندان ما به مدرسه و مهد کودک و ثالثا چگونه ما می توانیم سفر به کار و زندگی را در محیط کار امن تر است.

“در چگونه ما می تواند همچنان به سرکوب بیماری و در همان زمان راه اندازی مجدد اقتصاد است.”

کاستن از محدودیت های فردی خواهد بستگی دارد “که در آن ما در حال همه گیر” و آنچه آمار نشان می دهد.

اما نخست وزیر هشدار داد: “این بسیار حیاتی است که ما در حال حاضر نیست از دست دادن کنترل و اجرای کف دست زدن به یک دوم و حتی بزرگتر کوه”.

بیشتر از بوریس جانسون

آقای جانسون گفت که برای “جلوگیری از فاجعه” از دوم سنبله در عفونت های دولت را انجام دهد “هیچ چیز” است که خطرات بلند کردن “R” – یا نرخ تولید مثل – ویروس بازگشت به بالا یکی که به معنی هر فرد آلوده شد انتقال بیماری به حداقل یک نفر دیگر.

و همچنین خطر مرگ و میر بیشتر نخست وزیر گفت یک دوم سنبله می شود “پایدار اقتصادی آسیب” به بریتانیا است.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفته است هنوز هم وجود دارد نیاز به یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان در سراسر هر یک به زبان انگلیسی منطقه است.

اما او افزود: “تعداد موارد جدید پایین است که تبدیل به کمتر پذیرش مردم کمتر در بیمارستان کمتری از مردم در مراقبت و ما در حال شروع به دیدن که کاهش در مرگ و میر.”

آقای جانسون نیز مورد تحسین قرار گرفته در این کشور تلاش کرد و گفت: “در هیچ مرحله ما NHS شده است تحت الشعاع هیچ بیمار رفت و بدون ونتیلاتور هیچ بیمار شد و محروم از مراقبت های ویژه.

“این است که به لطف عظیم که تلاش جمعی برای محافظت از بیمه خدمات درمانی است که ما اجتناب غیرقابل کنترل و فاجعه بار بیماری همه گیر که در آن معقول بدترین سناریو بود 500,000 مرگ و میر.”

شده اند وجود دارد 26,711 coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان بیشتر 674 مرگ و میر گزارش شده در روز پنج شنبه.

این در حال حاضر شامل کسانی که فوت کرده اند در خارج از بیمارستان.

با دولت داشتن یک هدف از انجام 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان مارس نخست وزیر نشان داد 81,611 آزمايش انجام شده در روز چهارشنبه.

با توجه به تاخیر در گزارش آن است که هنوز روشن نیست که آیا دولت موفق به رسیدن به آن هدف است.

Government shows 'rate of infection' video
دولت ویدئو توضیح می دهد ‘R’ میزان عفونت

دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای داشتن “لاغر” سیستم است که اجازه داده اند آن را به انجام گسترده تر تست.

بهداشت عمومی استاد گابریل دانشجو با اشاره به محافظهکاران سیاست های ریاضتی گفت BBC Newsnight: “انعطاف پذیری بوده است محروم به طور سیستماتیک از سیستم. شما می توانید هنگامی که یک مشکل بزرگ مانند این بازدید شما نمی توانید فقط دوباره اختراع همه چیز قرار داده و آنها را به راه که می خواهید آنها بودند.”

دیگر کارشناسان را رد کرد هدف به عنوان “خودسرانه” و یک “شیرین کاری روابط عمومی”.

تست بسیار مهم است به یک کشور همه گیر و پاسخ سازمان جهانی بهداشت خواست کشورها برای شرکت در آزمایش های دقیق.

در ضمن آقای جانسون رد پیشنهادات است که ریاضت بیشتر به کاهش هزینه های دولت می تواند ساخته شده پس از همه گیر.

“من فکر می کنم اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به شدت من فکر می کنم که این دولت می خواهد به تشویق است که به گزاف گویی در تمام انواع از راه هایی,” او گفت:.

“من هرگز به خصوص دوست اصطلاح [اقتصادی]… و آن را قطعا نمی تواند بخشی از رویکرد ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net