طاعون از ملخ شرق آفریقا را تهدید می کند اقتصاد به عنوان سازمان ملل متحد برای تلفن های موبایل زنگ

یک ساکن محلی تلاش می کند تا swot دور از ازدحام در بیابان ملخ در Mathiakani, Kitui شهرستان کنیا روز شنبه, ژان. 25, سال 2020 است. تعداد ملخ در شرق آفریقا گسترش می تواند 500 بار در ماه ژوئن سازمان غذا و کشاورزی سازمان گفت: در ماه گذشته.

پاتریک Meinhardt/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بدترین بیابان ملخ هجوم در 70 سال است ravaging شرق آفریقا به طور بالقوه با به خطر انداختن اقتصاد در یک منطقه به شدت وابسته به کشاورزی برای امنیت غذایی.

در روزهای اخیر ملخ swarms شروع به تاثیر سودان جنوبی و اوگاندا و تانزانیا در حال حاضر با داشتن نابود محصولات در سراسر اتیوپی و کنیا و سومالی اریتره و جیبوتی. از سازمان غذا و کشاورزی (FAO) سازمان ملل متحد در اوایل این هفته به نام این وضعیت را “بسیار نگران کننده است.”

سازمان ملل متحد هشدار داد از بی سابقه تهدید به امنیت غذایی در بخشی از جهان که در آن میلیون ها نفر در صورت گرسنگی و فائو تخمین زده است که از 70000 هکتار از محصولات کشاورزی در کنیا و حدود 30000 هکتار در اتیوپی بوده است آلوده. آن اضافه شده که ملخ حمله کرده اند قهوه و چای و حبوبات که حساب برای حدود 30 درصد از اتیوپی صادرات است.

فائو همچنین تخمین زده است که حدود 8.5 میلیون اتیوپی و 3.1 میلیون کنیایی در حال حاضر در صورت ناامنی غذایی.

ملخ در حال حاضر شروع پرورش در امتداد هر دو طرف دریای سرخ در مصر و سودان اریتره و عربستان سعودی است.

بیابان ملخ می تواند سفر به 150km (95 مایل) یک روز و یک کیلومتر مربعی ازدحام می بلعیدن غذا به همان اندازه که از 35000 نفر در یک روز, با توجه به سازمان ملل متحد.

اعتباری خطر و خطر ناآرامی

در اخیر گزارش مودی گفت: آلودگی است “اعتبار منفی” برای اقتصاد به شدت وابسته به کشاورزی که منجر تقریبا یک سوم از تولید ناخالص داخلی (GDP) در سراسر شرق آفریقا و مسئول بیش از 65 درصد از اشتغال در سراسر منطقه به غیر از کنیا بزرگترین اقتصاد است.

مودی گفت: هجوم خواهد “تست های موجود در ذخیره سازی مواد غذایی در شکننده شاخ آفریقا کشور و اضافه کردن به فشارهای ناشی از تورم با توجه به درصد نسبتا بالايي از مواد غذایی در شاخص قیمت مصرف کننده سبد.”

“افزایش قیمت مواد غذایی از طولانی مدت کمبود کلیدی محصولات سوخت پتانسیل ناآرامی های اجتماعی در سراسر شرق آفریقا و منطقه ای که در آن ما در حال حاضر ارزیابی خطرات سیاسی به عنوان بالا و مواد لازم برای پتانسیل ناآرامی های اجتماعی شایع” مودی معاون رئیس جمهور و ارشد اعتباری افسر کلوین Dalrymple گفت.

“علاوه بر این پایین سرانه درآمد در شرق آفریقا همراه با نابرابری درآمد بالا و سطح فقر را در این کشور آسیب پذیر و کمتر قادر به جذب شوک” در این گزارش اضافه شده است.

ملخ ازدحام acros یک بزرگراه در Lerata روستا در نزدیکی کمانداران پست در Samburu شهرستان حدود 300 kilomters (186 مایل) در شمال پایتخت کنیا, نایروبی در 22 ژانویه سال 2020 است. (عکس از تونی KARUMBA / AFP) (عکس از تونی KARUMBA/خبرگزاری گتی ایماژ)

تونی Karumba/خبرگزاری گتی ایماژ

صحبت کردن با CNBC آفریقا در اوایل این هفته Dalrymple پیشنهاد کرد که در حالی که ارزش دلار را از دست داده محصولات هنوز به ظهور و آن را دشوار است به منظور برآورد پتانسیل آسیب و ادامه این وضعیت می تواند بین یک تا دو درصد اصلاح کرده, از رشد تولید ناخالص داخلی کشورها را تحت تاثیر قرار این سال است.

اقتصاد سرمایه از بازارهای نوظهور اقتصاد Virág Fórizs همچنین گفت: CNBC در روز پنج شنبه که این وضعیت می تواند “رفتن از بد به بدتر” به عنوان swarms در ادامه به گسترش است.

کنیا انعطاف پذیری

اقتصاد سرمایه تحلیلگران گفت که اقتصاد کنیا بود که در یک موقعیت خوب برای آب و هوا فوری اقتصاد کلان اثر شیوع اما با بهبود حساب جاری موقعیت و تورم تک رقمی.

شیوع بیماری تا کنون شده موجود در شمال کشور است که یک تولید کننده کنیا کلید صادرات محصولات کشاورزی در حالی که احتمال وجود خواهد داشت شدید در اثر معیشت و امنیت غذایی در منطقه Fórizs پیشنهاد کرد که آسیب های گسترده تر اقتصادی خروجی باید محدود شود.

با این حال او افزود که این وضعیت می تواند بدتر به شدت اگر ملخ گسترش به کلید مناطق کشاورزی در دره ریفت بزرگ با نگرانی نشانه این است که به احتمال زیاد از ابتدا فرض.

“اگر آلودگی به گسترش به کل کشور (فراتر از شهرستانهای در حال حاضر تحت تاثیر قرار) ما تخمین می زنند که یک سقوط در کشاورزی خروجی مشابه در مقیاس به شیوع بیماری های قبلی را به طور مستقیم ضربه کنیا رشد تولید ناخالص داخلی با 0.8 درصد” Fórizs گفت CNBC.

“این خواهد بود اما با توجه به این که اقتصاد گسترش حدود 5.5 درصد در سال گذشته حتی یک مورد بدترین سناریو خواهد بود و بعید است به ماشه یک رکود است. البته حذفی اثرات از طریق کاهش مصرف و یا کاهش درآمدهای دولت خواهد اضافه کردن به هزینه های اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>