پینترست سهام پرش به مسائل شرکت در اوایل Q1 راهنمایی

یک بنر برای تصویر آنلاین تخته, پینترست, Inc. آویزان از بازار بورس نیویورک در روز صبح که پینترست باعث می شود عرضه اولیه عمومی آن در تاریخ 18 آوریل 2019.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

سهام Pinterest شروع به پریدن کرد تا آنجا که 13% شنبه پس از ساعت ها پس از این شرکت صادر شده در اوایل راهنمایی خود را برای سه ماهه اول سال مالی که ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران.

این شرکت گفت که انتظار دارد درآمد آن در سه ماهه اول در محدوده از $269 میلیون به $272 میلیون. میانگین اجماع برآورد با توجه به Refinitiv $بود 267 میلیون اما این شامل بسیاری از تخمین می زند که به روز نشده است پس از coronavirus همه گیر و گسترده قرنطينه اساسا تغییر فعالیت های اقتصادی. یک FactSet نظرسنجی از تحلیلگران که به روز رسانی اعداد در ماه گذشته قرار داده و برآورد درآمد در $252 میلیون تعدادی که پینترست ضرب و شتم به آسانی.

“اول-درآمد سه ماهه عملکرد سازگار با انتظارات ما از طریق اواسط ماه مارس زمانی که ما شروع به دیدن تیز کاهش سرعت. خوشبختانه با وجود ضعف در سراسر تقریبا کل بازار تبلیغات ما قرار گرفتن در معرض برخی از آسیب دیده ترین بخش های مانند سفر, خودرو و رستوران ها شده است قابل توجه” این شرکت اعلام کرد.

پینترست جهانی کاربران فعال ماهانه نیز رشد در سه ماهه اول خود را. این شرکت گفت که انتظار دارد بین 365 میلیون به 367 میلیون, جهانی, کاربران فعال, در مقایسه با FactSet را اجماع برآورد 353 میلیون.

پینترست نیز گفت: آن را گزارش درآمد سه ماهه آوریل 5.

پینترست گفت: آن را به پایان رسید سه ماهه با 1.7 میلیارد به صورت نقدی معادل وجه نقد و اوراق بهادار قابل عرضه در بازار هیچ بدهی مالی و undrawn 500 میلیون دلار گردان تسهیلات اعتباری.

پینترست نیز انصراف خود را سال کامل راهنمایی سهشنبه به دلیل COVID-19 همه گیر شده است و تأثیر جهانی آن درآمد حاصل از تبلیغات.

“در نور به سرعت در حال تحول و غیر قابل پیش بینی اثرات COVID-19 پینترست است که در حال حاضر در یک موقعیت به هوا انتظار می رود تاثیر COVID-19 در مالی آن و عامل نتایج جستجو برای باقی مانده از سال 2020 است. به عنوان COVID-19 انجام شده است ادامه داد: به آشکار شدن آن نهفته است Pinterest را درآمد حاصل از تبلیغات در سطح جهانی” این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>