پینترست سهام سقوط پس از Facebook نسخه جدید تقلیدی برنامه

پینترست مدیر عامل Ben Silbermann صحبت می کند در گفتگو با متی Lynley از TechCrunch در طول TechCrunch Disrupt SF 2017 در تاریخ 18 سپتامبر 2017 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

پینترست سهام به طور خلاصه تضعیف بیش از 4 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز پنج شنبه بعد از اخبار را شکست که Facebook منتشر کرده است یک رقابت برنامه.

این برنامه جدید به نام Hobbi و منتشر شد در کلمبیا, بلژیک, اسپانیا و اوکراین با توجه به اطلاعات بود که برای اولین بار به نقطه جدید Facebook محصول.

“سازماندهی عکس های خود را به بصری مجموعه و دیدن پیشرفت شما در حال ساخت در طول زمان” می خواند و برنامه را شرح داد.

هر چند Hobbi است تا کنون به حال محدود به انتشار ویژگی های آن می توان آن را یک رقیب مستقیم به پینترست است که یک شبکه رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری عکس ها و دیگر مواد برگزار شده توسط موضوع.

Hobbi توسعه داده شد توسط Facebook محصول جدید تیم آزمایش یک واحد راه اندازی شده توسط این شرکت در ماه جولای به توسعه مصرف کنندگان-برنامه متمرکز شده است.

در بیانیه ای به CNBC سخنگوی Pinterest گفت: این شرکت باقی می ماند “در ساختمان متمرکز بصری کشف موتور.”

“پس از اولین نگاه Hobbi به نظر می رسد به یک عکس صرفه جویی در برنامه است که فاقد کشف, جستجو و توصیه های Pinterest. همانطور که در فروشگاه App آن را به معنای به شما کمک کند سند و به یاد داشته باشید چیزهایی که شما لازم است که در مورد گذشته و در حالی که پینترست است که در مورد کشف ایده ها و الهام بخش برای آینده” سخنگوی گفت.

پینترست سهام را در پشت صحنه از آنها پس از ساعت پایین اما هنوز در حدود 3% زیر قیمت بسته شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>