پینگ یک می گوید coronavirus را تحت تاثیر اقتصاد چین نیز شده است ‘مفید’ برای کسب و کار خود

پینگ بیمه, همچنین شناخته شده به عنوان پینگ یک از چین, لوگو دیده می شود در یک آسمان خراش در شانگهای. چینی برگزاری کنگلومرا. (عکس توسط Alex تای/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

الکس تای | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

بالای اجرایی در چینی کنگلومرا پینگ بیمه می گوید: شیوع کروناویروس در چین است در برخی از راه است “مفید” برای کسب و کار.

“این ویروس در واقع آن شده است به خصوص مفید است چرا که ما به طور ناگهانی به حال درخواست شما می دانید (از) بیش از 30 بیش از بانک ها و … بیش از 20 شرکت های بیمه به موجب آن ما با ارائه تکنولوژی برای کمک به آنها را به بازگشت به کار به سرعت” جسیکا قهوهای مایل به زرد, co-مدیر عامل پینگ, یک, چینی, شرکت بیمه ذکر شده در هنگ کنگ است.

صحبت کردن با CNBC در جمعه قهوهای مایل به زرد گفت: “آنچه ما در مورد تاثیر virus به خصوص در نیمه اول قطعا تاثیر اقتصاد است. البته صنعت خدمات مالی است که کمتر ضربه توسط ویروس.”

جهانی شیوع COVID-19 بیشتر کاملا احساس در چین و آن هوبئی استان که در آن بسیاری از مرگ و میر و موارد رخ داده است تاکنون بیش از 2000 زندگی می کند. آن نهفته است اقتصاد به خصوص کسانی که در آسیا به عنوان به خوبی به عنوان چشم انداز شرکت های بزرگ مانند اپل.

سرمایه گذاران هنوز هم دست به گریبان با پتانسیل تاثیر بیماری مرموز چین قفل شده شهرستانها و تمدید قمری تعطیلات سال جدید برای کارخانه ها و مدارس به منظور محدود کردن گسترش پنومونی-مانند ویروس.

در یک مصاحبه جداگانه با مهر قهوهای مایل به زرد به نظر می رسد کمتر خوش بین و اذعان کرد که زمان coronavirus وضعیت “بسیار چالش برانگیز” به عنوان بخش عمده ای از پینگ یک کسب و کار رانده است “در درجه اول توسط عوامل است.”

“دستورالعمل ها وجود دارد که آنها نمی توانند بازدید مشتریان” قهوهای مایل به زرد و گفتگو کرد. “ما به عنوان به خوبی به عنوان بقیه از صنعت در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به انتقال به کار در یک مدل جدید به موجب آن عوامل قادر به بازدید از مشتریان و در عین حال شما قادر به حفظ کسب و کار شما.”

در مصاحبه با CNBC گفت: قهوهای مایل به زرد پینگ یک بود “یکی از معدود موسسات مالی است که قادر به دریافت 1.4 میلیون نفر از مردم ما کارکنان و عوامل به طور کامل کار آنلاین در 3rd فوریه” با اشاره به تمدید دوره تعطیلات در چین است. “این چیزی است که تعداد بسیار کمی از مردم می تواند انجام دهد و ما ارائه شده است که به ما خدمات مالی همکاران به عنوان به خوبی.”

او همچنین گفت که خدمات در زمینه هایی از قبیل شرکت فناوری سلامت و شهر هوشمند کسب و کار دیده می شود “تقاضای” در طول این دوره است.

قهوهای مایل به زرد نظرات یک روز پس از Ping An ارسال شده درآمد که از دست رفته با وجود انتظارات بیشتر از 39 درصد افزایش در آن 2019 سود خالص. شرکت دیدم سود خالص قابل انتساب به سهامداران از شرکت مادر در مورد 149.4 میلیارد یوان (حدود. $21.27 میلیارد دلار) در سال منتهی به دسامبر. 31, 2019. که در مقایسه با رقم مورد 107.4 میلیارد یوان (حدود. $15.29 میلیارد) سال قبل است.

هنوز هم که کمتر از انتظارات 157.6 میلیارد یوان در یک Refinitiv-وارد SmartEstimate بر اساس بررسی و تحلیل گران با توجه به انتخاب.

پینگ یک گفت: در آن سال 2019 گزارش سالانه این ویروس تا به حال “برخی از اثرات در عملیات کسب و کار و اقتصاد” در برخی از مناطق و یا صنایع از جمله در هوبئی استان که در آن اولین بیماری گزارش شده است.

“این ممکن است بر کیفیت و بازده دارایی های اعتباری و سرمایه گذاری دارایی های این گروه در یک درجه و میزان این تاثیر بستگی به وضعیت بیماری اقدامات پیشگیرانه در این مدت از این بیماری همه گیر و اجرای سیاست های نظارتی” این گزارش گفت:.

صحبت کردن با CNBC در جمعه قهوهای مایل به زرد گفت: بهبود بود و انتظار می رود در نیمه دوم سال و وقوع احتمال حرکت مثبت در دراز مدت برای پینگ یک بیمه بهداشت و درمان و فن آوری کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>