تصویر: برخی از کسانی که فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد coronavirus

به عنوان تعدادی از افرادی که فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد coronavirus افزایش می یابد, ما را در کجا و در چه میزان ویروس در حال گسترش است – و داستان های پشت برخی از کسانی که جانشان را از دست دادند.

تا کنون 465 نفر کشته شده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد coronavirus با 9,529 تایید موارد COVID-19 فعال در سراسر کشور است.

بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در انگلستان شده اند بیش از سن 70 – اما جوانترین مرگ شده است که از 18 سال قدیمی. اکثر افرادی که فوت کرده اند تا به حال مشکلات اساسی.

در میان جوانترین برای تست مثبت برای coronavirus شد یک نوزاد در جیمز Paget بیمارستان دانشگاه در Gorleston در نورفولک.

ضربه بزنید به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد کسانی که فوت کرده اند پس از عقد قرارداد coronavirus

در انگلستان 28 بیشتر مردم فوت کرده اند از مجموع 414.

اسکاتلند اعلام کرد که تعداد مرگ و میر افزایش یافته است شش تا 22 با ولز نیز اعلام کرد پنج نفر جان خود را در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 مرگ و میر نیز به 22.

هفت نفر فوت کرده اند در ایرلند شمالی.

در ضمن بهداشت عمومی انگلیس گفت: میلیون ها نفر از کروناویروس جدید تست کیت می تواند آماده برای استفاده در روز و نه چند هفته و یا ماه.

آزمایشات نشان می دهد که آیا یک فرد دارای آنتی بادی برای COVID-19 که اگر آنها معنی که آنها می تواند بازگشت به کار آنان نیست نشان دادن علائم.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin بسیار محتاط تر در مورد آزمون است و نه متعهد به یک جدول زمانی برای زمانی که آنها در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>