پیکنیک, پارک سفر, و روز در نظر گرفته شده به عنوان جانسون هدف کاهش مستند

بوریس جانسون در حال آماده سازی تغییرات مهم به coronavirus مستند قوانین از جمله اصلاح “در خانه ماندن” شعار و آرامش بخش یک-ورزش-یک روز محدود است.

در روز دوم در سه هفته دوره محدودیت به پایان می آید, نخست وزیر خواهد شد صندلی یک جلسه بسیار مهم از کابینه خود و صحبت کردن با رهبران احزاب مخالف.

او اعلام کرده به نمایندگان مجلس در عوام که او قصد دارد به طرح تغییرات به مستند قوانین در سخنرانی های تلویزیونی در روز یکشنبه با اولین دستورالعمل های جدید در آینده به اجرا در روز دوشنبه.

با نزدیک شدن تابستان و همچنین آرامش “در خانه ماندن” حکومت و اجازه می دهد نامحدود ورزش PM ممکن است به رفتن پیش به پیک نیک و سفر به پارک و گردش در روستا.

و او به یک اشاره از پیشنهاد تغییر به دولت coronavirus شعار از “ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی می کند” زمانی که او در توئیتر خود نوشت: “ما آمده اند تا کنون. بیایید نگه داشتن رفتن.”

اما مدارس ابتدایی بعید است که دوباره باز تا پایان مارس ثانویه مدارس قبل از پایان ماه ژوئن و می تواند آن را تا پایان ماه اوت قبل از بارها و رستوران ها باز کردن درهای خود را دوباره.

این مستند اعلام شد, نخست وزیر حزن انگیز پخش تلویزیون در 23 مارس, تنها چند روز قبل از آقای جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19 و شروع خود جدا.

بیشتر از سیاست

“من باید به مردم یک دستور ساده – شما باید در خانه بماند” او اعلام کرد. “اگر شما به دنبال قوانین پلیس را باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن آنها از جمله از طریق جریمه و پراکنده کرده است.”

اما او افزود: “من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را حفظ خواهد کرد این محدودیت ها به طور مداوم تحت بررسی است. ما را به نگاه دوباره در سه هفته و استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به.”

29 مارس: ساعت پیام های تصویری از جداسازی ویروس

اما سه هفته بعد آقای جانسون بود و دوره نقاهت در Chequers پس از گذراندن یک هفته در بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه مبارزه برای غلبه بر coronavirus.

Boris Johnson statement after leaving hospital.
12 مارس:’بیمه خدمات درمانی زندگی من را نجات داد, هیچ سوال’

در غیاب او خود را ایستاده در, Dominic Raab اعلام کرد که بر اساس مشاوره های علمی دولت مشخص بود که این اقدامات تا به حال در محل باقی می ماند حداقل برای یکی دیگر از سه هفته.

در حال حاضر این سه هفته تا, اگر چه هنوز وجود داشته باشد بدون تغییرات عمده ارشد وزیران باید حاکی است که وجود خواهد داشت تنظیم قوانین در فعالیت و حرکت می کند برای کمک به مردم به کار بازگشت.

صحبت به کی Burley در آسمان, اخبار, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “شواهد قوی وجود دارد که در خارج از منزل است بسیار پایین تر می شود بنابراین ممکن است راه حل است که برخی از کسب و کار به عنوان مثال کافی نت ها به خصوص در طول تابستان ممکن است قادر به قرار دادن به محل است.”

Matt Hancock Health Secretary
مت Hancock سوال در COVID – 19 پاسخ

و مسکن وزیر رابرت Jenrick اعلام کرد در آخرین روزانه خیابان داونینگ coronavirus کنفرانس خبری که حرکت بودند در جریان به اقتصاد در حال حرکت دوباره.

آقای Jenrick گفت: بخش او شد تا برنامه های طراحی در محل کار چگونه می تواند اقتباس شده به آنها را امن تر و چگونه, پارک, بالا خیابان ها و بازارها و حمل و نقل می تواند موفق اجتماعی فاصله.

“ماموریت ما این است که به اطمینان حاصل شود که همه چیز ما می توانید انجام دهید این است که انجام می شود برای کمک به مردم بازگشت به کار با خیال راحت و به معرفی چیزهایی که زندگی ارزش زندگی در یک راه امن هنگامی که آن را بی خطر است به انجام,” او گفت:.

اما دولت در تلاش برای دیدار با اهداف خود را در coronavirus تست minsters چهره ها کار سختی متقاعد کردن یک تردید و ترس عمومی که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار.

Robert Jenrick May 6
انگلستان COVID-19 مرگ و میر تا 649 به عنوان تست می افتد

در نخست وزیر سوالات آقای جانسون اعلام کرد که جاه طلبی خود را به رسیدن به 200,000 آزمون در روز تا پایان این ماه “و سپس به رفتن و حتی بالاتر”.

اما بعد از آن در کنفرانس خبری آقای Jenrick مجبور شد اعتراف کند که آخرین آزمایش روزانه تعداد تحت 70,000 و آقای هنکاک 100,000-a-day هدف تا پایان مارس تا به حال شده است از دست رفته برای چهارمین روز در حال اجرا است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کار را به سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth به چالش دولت: “تا کنون از ارائه در وعده 100000 اتمام آزمون در روز, تست اعداد در حال حاضر کاهش یافته است چهار روز در یک ردیف.

“یک تست ردیابی و جداسازی استراتژی بسیار مهم برای مقابله با این ویروس است. وزرای نیاز به توضیح دهد که چرا تعدادی از تست های در حال تکمیل و روزانه در حال کاهش است به جای افزایش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>