‘حقه باز مزخرف’: Johnny Depp, دوست, انتقاد Amber Heard آسیب عکسهای

یک هنرمند از دوستان جانی دپ است را رد کرد تصاویری از Amber Heard با آسیب به عنوان “phoney مزخرف” در دادگاه متهم به بازیگر پر “جعلی” خشونت خانگی ادعا می کنند به “اخاذی و باج خواهی” این بازیگر.

اسحاق باروخ که دادگاه شنیده زندگی اجاره-رایگان در یکی از دپ‘s لس آنجلس آپارتمان بود برای اولین بار شاهد به شواهد روز جمعه, روز, نه از ستاره هالیوود تهمت اقدام علیه ناشران خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مقاله شوی او یک “همسر شخص برتر از اقران”.

آقای باروخ توصیف دپ به عنوان یک “نجیب mensch” و “واقعی پسر صادق”. صحبت در مورد “phoney مزخرف تصاویر در مجله مردم” از شنیده با صدمات او گفت: آنها را در مقایسه با آنچه که او تا به حال دیده بود.

Johnny Depp arrives at the High Court a little later than usual on 17 July
تصویر: جانی دپ وارد دادگاه عالی کمی دیرتر از حد معمول در روز جمعه
Amber Heard arrives on 17 July
تصویر: Amber Heard وارد شده به صورت جداگانه

دادگاه همچنین شنیده از Alejandro رومرو یک دربان در شرق کلمبیا ساختمان که در آن ستاره ها زندگی می کردند که ادعا کرد که تسلا و SpaceX بنیانگذار Elon Musk به طور منظم بازدید شنیده اواخر شب در پنت هاوس. دپ قبلا متهم شنیده داشتن یک “فوق العاده رزمی امر” با مشک.

اما برای اولین بار بود که آقای باروخ که در خود شاهد بیانیه ای ادعا کرد که دپ و جلب اعتماد او به عنوان اوایل 2013 که [شنیده] “را دوست دارد به ضربه”.

دپ و شنیده تقسیم تا در سال 2016 و NGN, the ناشران خورشید با تکیه بر 14 اتهامات خشونت رفتار بازیگر ساخته شده است که در برابر شوهر سابق او به عنوان دفاع خود را در دادگاه.

دپ که به پایان رسید به خود شواهد در آغاز هفته دیر رسیدم به دادگاه در روز جمعه در وسط آقای باروخ شواهد.

بیشتر از Amber Heard

در طول زمان خود را در آن شاهد جعبه هنرمند خواسته شده بود در مورد پیامدهای یک حادثه در 21 مارس سال 2016 است که در آن دپ ادعا شده است به پرتاب یک گوشی در این طرح با شکست اشیاء در لس آنجلس پنت هاوس – بازیگر این را انکار می کند.

آقای باروخ که شناخته شده دپ برای 40 سال و در زمان زندگی در یک کشور همسایه آپارتمان متعلق به این بازیگر گفت: دادگاه شنیده صورت نگاه “طبیعی و نرمال” روز پس از آن.

Johnny Depp arrives at the High Court on 17 July
تصویر: به نظر می رسد دپ داده شد هدیه ای از یک فن پس از ورود او

او ادعا کرد که او “در حدود 12 اینچ” از شنیده چهره در 22 مارس 2016 را “یک علامت”.

آقای باروخ گفت: این بازیگر به او گفت دپ “آمده بود شب قبل از و خشونت” و او در حال تغییر بود قفل را به سه آپارتمان.

پس از گفتگو با شنیده دوست جاش درو آقای باروخ گفت که او رفت و برگشت به صحبت می کنند به شنیده که به او گفت که دپ “آمار او در صورت و انداخت یک تلفن در او”.

در بیانیه خود گفت: وجود چراغ و نور خورشید را از طریق آمدن ویندوز و او “یک نمایش عالی از Ms شنیده چهره”.

آقای باروخ گفت: “من به معنای واقعی کلمه در حدود 12 اینچ از بازرسی و من ندیدم یک علامت یا مدارک و شواهد از هر گونه علائم کبودی یا تورم از هر نوع در هر نقطه بر روی صورت خود. او نیز قطعا به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه آرایش در این زمان از روز است که می تواند پوشش هر گونه علائم یا تورم.

“چهره او نگاه کرد به من فقط به عنوان طبیعی و عادی به عنوان دیگر بار من آن را دیده ام بیش از سه سال گذشته در حالی که حلق آویز کردن با هم در اطراف آپارتمان.”

آقای باروخ بیانیه همچنین باعث می شود منابع به چهار دیگر موارد که در آن او را دیدم و شنیده ام در این چند روز.

“من تو را دیدم هیچ نشانه ای از هر نوع و در دو طرف صورت خود را,” او گفت:. “وجود دارد هیچ کبودی و خراش قرمزی و لکه های تیره یا تورم از هر نوع.”

DETROIT, MI - JANUARY 13: Elon Musk, co-founder and CEO of Tesla Motors, speaks at the 2015 Automotive News World Congress January 13, 2015 in Detroit, Michigan. More than 5,000 journalists from around the world will see approximately 45 new vehicles unveiled during the 2015 NAIAS, which opens to the public January 17 and concludes January 25. (Photo by Bill Pugliano/Getty Images)
تصویر: یک شاهد عینی ادعا کرده تسلا بنیانگذار Elon Musk خواهد بازدید Amber Heard در اواخر شب

در شهادتنامه آقای رومرو به جزئیات بیشتر در مورد مشک را به اتهام بازدید از شنیده می شود.

“از ژانویه 2015 به بعد خانم شنیده بود بازدید به طور منظم در اواخر شب حدود ساعت 11 شب به نیمه شب توسط آقای Elon Musk,” او گفت:.

“به صورت اولیه خود را بازدیدکننده داشته است من دریافت یک تماس از Ms شنیده ام که بگویم من به آقای مشک دسترسی به گاراژ برای ساخت و سپس او را به پنت هاوس.

“پس از او ساخته شده بود چند بار Ms شنیده ارائه آقای مشک با خود گاراژ از راه دور و یک fob به آقای دپ پنت هاوس.

“من معتقدم که او بازدید Ms شنیده می شود چند بار در هفته و او را همیشه بازدید که آقای دپ در خانه نبود.”

در بیانیه ارائه شده در حمایت از دپ افترا اقدام آقای رومرو همچنین ادعا کرد که او “متوجه نشدم هر کبودی و کاهش تورم علامت قرمز و یا هر گونه صدمات از هر نوع به Ms شنیده صورت” هنگامی که او را دیدم چند روز پس از اتهام 21 مارس 2016 حادثه است.

این مورد همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>