Phillip Schofield اذعان کرده است او می دانست که او همجنسگرا بود زمانی که او ازدواج کردم در سال 1993 و سعی در سرکوب تمایلات جنسی خود تا بمب اطلاعیه.

محبوب ترین مجری تلویزیونی در یک بیانیه احساسی ارسال شده در Instagram در صبح روز جمعه و پس از یک ظاهر در ITV در این صبح هنگامی که او در مصاحبه های خود شرکت میزبان Holly Willoughby.

Schofield گفت: در برنامه است که او احساس “گناه” در مورد “درد” و “ناراحت” او باعث شده بود تا خانواده اش اما اذعان کرده است او سعی کرده بود به “سرکوب” تمایلات جنسی خود در طول ازدواج خود را به همسر استفانی لاو.

Stephanie Lowe and Phillip Schofield attend the National Television Awards 2020 at The O2 Arena on 28 January 2020 in London
تصویر: Phillip Schofield و همسر استفانی لاو
Phillip Schofield, Stephanie Lowe, Molly Lowe and Ruby Lowe
تصویر: زن و شوهر و دختران خود را مولی و یاقوت

او گفت: Sun گفت: “من اعتراف میکنم شاید کمی ساده لوحانه است. اما زمانی که ما ازدواج کردم این بود که یک شادی در وقت و نبود یک نظر در سر من. من خیلی خیلی خوشحال زمانی که ما تا به حال دختران و سپس آوردن آنها را.”

57 سال دریافت کرده است که حمایت گسترده از همکار مشهور پس از اطلاعیه خود گفت که او فکر او ممکن است دوجنسی, تا زمانی که او “متوجه شدم و شروع به آمدن به شرایط” با همجنسگرا بودن.

Schofield افزود: “من متوجه شدم من تا به حال به صداقت با خودم.”

او گفت: کاغذ را از تصمیم خود برای بیرون آمد در میان “ترین عاطفی دردناک زمان” در 27 سال از ازدواج که در طی آن او و همسرش صاحب دو دختر – مالی و یاقوت.

بیشتر از Phillip Schofield

Schofield به ستایش و تشکر همسر و فرزندان خود را برای حمایت خود را با دختران خود صحبت از غرور خود را در Instagram داستان و مادرش پت, 83, نقطه تصمیم خود را برای بیرون آمدن به عنوان “الهام بخش”.

از صبح امروز و رقص بر روی یخ شرکت میزبان Schofield گفت: “هالی باور نکردنی شده است بنابراین حمایت خیلی مهربان.”

Phillip Schofield and Holly Willoughby
تصویر: Schofield ستایش حمایت از شرکت میزبان Holly Willoughby
Will Young says Phillip Schofield's announcement that he is gay makes it a day to celebrate
خواهد جوان را “غرور” و “همدلی” برای Schofield

Schofield به این روزنامه گفت که همسر خود را به حال شناخته شده او همجنسگرا بود “در حالی که” و اصرار داشت که او فقط به عنوان به عنوان زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کرد.

او گفت: “Steph من حرام باد ازین پس شراب. او شگفت انگیز بوده است. من هیچ اسرار از Steph. ما شده اند بسیار راستگو و صادق است. او شناخته شده در حالی که برای. هنگامی که شما زندگی می کنند با کسی که شما می دانید این کارها نمی کنید ؟

“ما نشستیم و صحبت کردیم و پس از آن او به من چپ به فضا است. من نمی دانم آنچه در آن می شده اند مانند اگر من تا به حال یک فرد متفاوت در زندگی من است.”

وی افزود: “این چیزی است که باعث می شود این خیلی سخت – دانستن اینکه شما در حال صدمه زدن به فرد مناسب.”

Schofield گفت: “نمی دانم که اگر ازدواج او گذشته خواهد بود و کاهش یافته است به می گویند اگر او در یک رابطه با یک مرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im