مردم خرید ماسک محافظ در لوازم پزشکی فروشگاه در مانیل در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

تد Aljibe | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فیلیپین تایید کرد که یک مرد که تست مثبت برای جدید کروناویروس درگذشت در روز شنبه.

44-سال دوم مورد تایید شده در فیلیپین. مقامات وزارت بهداشت گفت: او همراه فرد در اولین مورد تایید شده یک زن 38 ساله ،

هر دو نفر از ووهان چین — شهر در کانون از شیوع کروناویروس. در اوایل روز شنبه گفته است که این ویروس تاکنون 304 زندگی و آلوده حداقل 14,380 در چین است.

“این اولین مورد گزارش شده در خارج از چین است. اما ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که او را از ووهان چین” دکتر ربیع Abeyasinghe یک سازمان جهانی بهداشت به عنوان نماینده در فیلیپین در بیانیه ای گفت در توییتر.

مقامات گفت: 44 ساله بستری شد به سان لازارو بیمارستان در مانیل در Jan. 25 پس از تجربه یک تب و سرفه و گلو درد. مقامات گفت: او یک ذات الریه شدید به دلیل عفونت های باکتریایی و ویروسی قبل از برقراری ثبات در چند روز گذشته. این وضعیت با این حال رو به وخامت گذاشته و به سرعت در 24 ساعت گذشته, مقامات گفت.

“من می خواهم به تاکید است که این یک وارداتی مورد با هیچ شواهدی از انتقال محلی. ما در حال حاضر با سفارت چین برای اطمینان از وقار مدیریت باقی می ماند با توجه به استانداردهای ملی و بین المللی برای جلوگیری از بیماری” وزیر بهداشت فرانسیسکو T. دوقو III در بیانیه ای گفت.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه.

برای اطلاعات بیشتر در coronavirus شیوع نگاه ها از CNBC وبلاگ زندگی می کنند.

اصلاح: این داستان به روز شده است برای حذف یک مرجع به یک صدای جیر جیر از سازمان بهداشت جهانی فیلیپین که حاوی اطلاعات غلط در این نوع از عفونت انسان بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de